2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Erkek bebiş anneleri boylarımız kaç. Cm. Beş ayda 20 cm uzamış. 47 ile doğdu şuan 67 telaşlanmalımıyım

içeriğinin kötü olduğunu bilmeden sağlık ocağından verileni veriyodum bugün biraz araştırınca öğrendim bestiron sipariş ettim şimdi siz hangisini kullanıyosunuz
Aynı şekilde bizimkide kustu, korktum doktor kontrolüne kadar kullanmamaya karar verdim. Demek ki tek bize olmamış

Herkese merhabalar. 4 aylık bebekleriniz gunde kac kez kaka yapiyor ? Kızım cok sık kaka yapiyor acaba normal mi yoksa aksi bir durum mu var sizlere danısmak istedim

Aynı cümleleri 4.au kontrolünde bizim doktorumuz da kurdu canım. Yavaştan o döneme giriyorlar evet yabancı kaygısı/korkusu dönemi. O dudaklar buzulunce içim eriyor yaaa çok tatlı oluyorlar tabi ağlayana kadar, ağlayınca annelik paniği evham yükleniyor

Erkek bebiş anneleri boylarımız kaç. Cm. Beş ayda 20 cm uzamış. 47 ile doğdu şuan 67 telaşlanmalımıyım
Yok olur mu hiç uzamaları gayet normal bizde 48 doğduk 71 olmuşuz dr uzun adam 2 metresi garanti diye dalga geçiyor genetik şeyler bunlar kimisi erken uzar kimisi geç uzar.

Yok olur mu hiç uzamaları gayet normal bizde 48 doğduk 71 olmuşuz dr uzun adam 2 metresi garanti diye dalga geçiyor genetik şeyler bunlar kimisi erken uzar kimisi geç uzar.
Çok sağol. Biz ana baba kısayız biraz:) belki amcası ile dayılarına çekmiştir onlar uzun

ayy ne saçmalık ys bi de takipli doktoru kendine kızma kim olsa aklına gelmez yani benimde gelmezdr arsştırmak doktor önerince.demir damlasına başladığınız zamanlardamı başladı pişikte

Çok sağol. Biz ana baba kısayız biraz:) belki amcası ile dayılarına çekmiştir onlar uzun
Olabilir bizim genelde herkes uzun. Bizim dr şaşırıyor zaten her ay yine uçmuş boyunuz diyor persentil tablosunu gösteriyor dik gidiyor grafikte kgda boya göre az kalıyor haliyle ince uzun olacak dedi. Başta uğraşıyordum kg alsın diye ama kusuyor çocuk zaten reflüsü var. O yüzden yediği kadar yiyiyor şükür sağlığı yerinde ya zorlamays gerek yok

Dün gece perişan oldu yavrum ama bugün daha iyi bakalım gece bizi neler bekliyor. Ben de her aşı da içten içe geriliyorum gerçekten aşamadım travmayı
66,3 cm 8730 gramız. Doktor üst sınırı da aşmışsınız demişti bize bence sizinki normal

Herkese merhabalar. 4 aylık bebekleriniz gunde kac kez kaka yapiyor ? Kızım cok sık kaka yapiyor acaba normal mi yoksa aksi bir durum mu var sizlere danısmak istedim

Merhaba benim bebeğim yaklaşık 3 aylıktan beri genelde günde 1 kere yapıyor. Tabi ara ara günde 2 kere ya da 2 günde 1 kere yaptığı da oluyor. Haftaya 5 aylık olacak.

Merhaba benim bebeğim yaklaşık 3 aylıktan beri genelde günde 1 kere yapıyor. Tabi ara ara günde 2 kere ya da 2 günde 1 kere yaptığı da oluyor. Haftaya 5 aylık olacak.
Tesekkur ederim yanitiniz icin 4 kezi buluyor bizim. Ilk dr kontrolumuzde soylicem fazla yaptigini dusunuyorum.

Kızlar hangi göğüs pompasını kullanıyorsunuz? Tavsiyeniz var mı?

Kızlar hangi göğüs pompasını kullanıyorsunuz? Tavsiyeniz var mı?
Ben lansinoh un elektrikli pompasını kullanıyorum, görümcem vermişti ta 10 sene öncemi model ama iş görüyor.
İşe başlayana kadar modu ile sağıyordum iş görüyordu ama işe başlayınca düzenli süt sağıp bırakmam gerektiği için ve daha buzlu çekiş için buna geçtim.

Kızlar biz 5. Ayda ek gıdaya geçecekmişiz. Doktor eskiden 6 aydı ama artık değişti, 5 aya bir hafta kala bana hatırlatın size bir ses kaydı atacağım ek gıda öncesi bilgilendirme için dedi. Tadım şeklinde başlayacakmışız bakalım bu demek oluyor ki 3 hafta kaldı. Nerden nereye insan gerçekten hayret ediyor :)

Çalışsaydım ve düzenli sağmam gerekse Lansinoh düşünüyordum ama sadece hastalandığım dönem ilaç içmem gerektiğinde yani senede maksimum 3-4 defa kullanacağım için uygun fiyatlı ama işe yarayan bi tane almak istiyorum. Ne alsam bilemedim o yüzden. Soğuk aldığım için ilaç kullanmam gerek. İlaçlı sütü içmesin diye bu 2 günü idare etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…