2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Benimle aynısın gidersen ve görürsen muhakkak yazar mısın benide cuma çağırdı
Beni de cuma günü çağırdı canım. Geçen hafta 4+3 iken kese gözüktü ama bebek gözükmedi daha çok küçük ondan görememek normal dedi. Cuma günü görürüz mutlaka dedi inşallah hepinizin gözükür bebişleri

Bir yandan sizin gibi mesajlar gelince seviniyorum diger yandan icimde korku var gitmiyor. Ruyalarima giriyor artik
Hiç korkma benim basından sonuna kadar sıfır belirtildi sadece karnım büyüdü ve hareketlerini hissettim ben aile baskısı nedeniyle 5.haftada gittim görünmeyeceğini bildiğim halde ve tabiki kese bile görünmedi sonra 8.haftada gittim hem bebek vardı hem de kalp atışı ❤ elbette çok heyecanlı endişeli oluyor ama annelik hep bir korku demek zaten. Hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Yaa icimi nasil rahatlattin Banu cok tesekkur ederim insallah ben de dogumdan sonra gebeligimi böyle anlatirim guzelce gecer kucagima alırım

Selam,, nasipse ilkk bebeğim . İl Gaziantep yaş 28, sat 05.01.2022

Günaydın kızlar dün verdiğim kan da değer yükseldi ama yine istenilen düzeyde değil yarın son kez kan vereceğim ona göre karar verelim dedi doktorum dış gebelikten uzak aslında ama sağlıklı bir gebelik gibi görünmüyor dedi

Kızlarr ne durumdasınızzz pazartesi beta 583 çıkmıştı dün verdiğim kanda 1314 çıkmış doktor çok güzel dedi ve tam iki günde yok arada ilkini öğleden sonra ikinciyi sabah vermiştim yarın kese görmeye gidicem çok içim rahatladı

Masallah canim darisi kalp atışına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…