2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar kötü bir haber vereyim 6 7. Haftadan sonra mide bulantıları başlıyor fena. Ben telefona televizyona bile bakınca mide bulantım artıyor o derece. 6. Haftaya kadar bisey yoktu ve seviniyodum. Hazırlıklı olun yanınızda bi mide ilacı bulunsun veya doktordan isteyin. Ben bir dahaki kontrolde mutlaka isteyeceğim

Mide bulantısı çok kötü vsy yaa al ilacını belki rahatlatr

Merhaba canim yanlis hatirlamiyorsam Gaziantep demistin hangi dr gidiyorsun memnun kaldigin dr hastane var mi yada ?

Ay ay ay. Rabbim yardımcımız olsun. Beyaz leblebi yiyordu arladaşım sürekli bulanntı gelince. Bir dener misiniz ?

2gebelik yaşadım o bulantilardn kusmalardan mahvoldum daha 5haftaligim ama korkuyorum yaban ellerde corba yapanim yok insallah ben yasamam bu sefer yarabbim

Kızlar bugün randevum vardı 5+4 haftalık.gecen hafta sadece kese gözükmüştü bu hafta çok şükür bebek de gözüktü 2mm imiş bebişim.kalp atışları için daha çok küçük haftaya duyarız dedi. Çok heyecanlıyım kalp atışlarını duyan var mı kaçıncı haftada duydunuz?

Ooo maşallah kaçıncı gününüz transferden sonra ?

Bir de kaçıncı gün embriyosu idi :)
5. gün embriyosuydu. Transferden sonraki 19.gün bugün. Transfere göre 5+3 olması gerekiyordu ama ultrasonda 4+5 çıktı. Dr kalp atışını duyduktan sonra tam bir hafta söyleyeceğini söyledi

Ayy hayırlı olsun bende bugün kese gördüm sadece 10 gün sonra gel bebek için dedi arkadaşım 6+2 de kalp atışı duydu ben bugün 5+3 üm sadece kese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…