2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar beliniz ağrıyor mu ya, bugün çok belim ağrıyor 😔 normal mi yoksa bende mi bi sorun var. 6+0 bugün

Günaydın kızlar ben de kontrolden geldim . 6+0 gözüktü kalp atışı duyamadık henüz cumartesi tekrar çağırdı o yüzden . Yolk kesesi çok güzel oluşmuş dedi dibinde de minicik 0.17cm bir bebiş gözüktü. Doktor normal her şey dedi ona inanmak istiyorum. Geç transfer oldu benim geç tutundu herhalde çünkü SAT 4 Aralık ama 6 haftalık olmuşuz henüz. 10 gün önce sistemde gözüken son adet 10 aralıkti şimdi bu durumda 3 gün daha geri 13 Aralık gibi sayılacak

Benim kese 4 haftalık gibi belli belirsiz gözüktü emin değiliz kese olduğundan hesabıma göre 6 haftalık olmalıydı lan verdim yarın sonuçlar çıkacak

Günaydın kızlar ben de kontrolden geldim . 6+0 gözüktü kalp atışı duyamadık henüz cumartesi tekrar çağırdı o yüzden . Yolk kesesi çok güzel oluşmuş dedi dibinde de minicik 0.17cm bir bebiş gözüktü. Doktor normal her şey dedi ona inanmak istiyorum. Geç transfer oldu benim geç tutundu herhalde çünkü SAT 4 Aralık ama 6 haftalık olmuşuz henüz. 10 gün önce sistemde gözüken son adet 10 aralıkti şimdi bu durumda 3 gün daha geri 13 Aralık gibi sayılacak
Maşallah yolk ve bebekte göründüğüne göre inşallah cumartesi de kalp atışını duyarsınız inşallah 🌹

Günaydın kızlar. Randevum iptal oldu. Perşembeye erteledik. Kar çok fena arabalar çıkacak gibi değildi. Neyse ki çok uzak bi tarihe vermediler. Hakkımız da hayırlısı 🙂

Bu arada bel ağrısı soran arkadaşım benim de bundan 1 hafta önce şiddetli ağrımıştı. Fitil verdi bana 2 gün kullan dedi. Devam ederse de parol alabilirsin demişti günde 3 tane kadar. Çok şükür fitilden sonra geçti. Ama dayanılmayacak gibi bi ağrıydı. Kanaman yoksa endişelenme normal diyorlar.
Kızlar beliniz ağrıyor mu ya, bugün çok belim ağrıyor 😔 normal mi yoksa bende mi bi sorun var. 6+0 bugün

Keseyi hemen gördümğ doktor mesela kaç betahcg ile görmüştü bende tedirginim acaba erkenmi gidiyorum diye 1 hafta sonra gel demişti özeldeki doktor geçen hafta pzt 31 pcakdada şehir hastanesinde randevum var kararsız kaldım yarın gitmek için
Bana mesela devlet 26 ocakta gel dedi ama ben 31 nde gidicek açıkçası biraz korkuyorum inśallah sesini duyarız duyulmayinca üzüldüm açıkçası :KK43:

İdrarda pozitifi gordugum gunden beri sigara içmiyorum. Çok zor gercekten 🤦‍♀️🤦‍♀️ vücut alıstı sanrm 4 5 gundur ama kafamdan atamıyorum neyle ilgilencegmi sasrdm surekli temzlk yapıyorum 🤣🤣 Nasıl tiksinecem ya.
Oğlumda da cok zorlanmıstm ama içmemiştim hamıleyken ve emzirirken. Resmen 2 yıl sigara orucu tuttum 🤣🤣 smd Bi iki yıl daha gözüm de okadar büyüyor ve zor gelıyor ki.
Aksi gibi hersey den tiksiniyorum hersey den hemde ama sigaradan hc tıksınmemstm İlk gebelgmde. Umarm bu sefer tiksinirim 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙄

Kızlar 26 ocaga randevu aldım kan değerinden sonra hiç gitmemiştim değerim tahmini 50 binlerce olacak sata göre 6+4 olacağım ancak keseyle bebeği gorebilirim sanırım dimi
Selam canım bende Cuma hcg yaptırmıştım kan 375 çıkmıştı söylemiştim ya bugünde sağlık ocağına gideyim yaptırayım dedim sağlık ocağı gerek yok yeni yaptırmışsın kadın doğuma gittin mi hiç dedi bende cuma günü randevüm dedim tamam bi git görüş orda muayene falan eder dedi ultrason dedi anlamadım neden kan yapmadı😏

Günaydın kızlar. Randevum iptal oldu. Perşembeye erteledik. Kar çok fena arabalar çıkacak gibi değildi. Neyse ki çok uzak bi tarihe vermediler. Hakkımız da hayırlısı 🙂

Bu arada bel ağrısı soran arkadaşım benim de bundan 1 hafta önce şiddetli ağrımıştı. Fitil verdi bana 2 gün kullan dedi. Devam ederse de parol alabilirsin demişti günde 3 tane kadar. Çok şükür fitilden sonra geçti. Ama dayanılmayacak gibi bi ağrıydı. Kanaman yoksa endişelenme normal diyorlar.
Bugun lekelenmem gecti gibi, sevinemeden bel agrisi başladı. Herseyden korkuyorum. İnsanın kayıpları olunca boyle oluyor. İnsallah bu sefer hiç birimiz acı yaşamayız 🤲 hepimiz sağlıcakla kucaklarimiza alalim bebislerimizi

İdrarda pozitifi gordugum gunden beri sigara içmiyorum. Çok zor gercekten 🤦‍♀️🤦‍♀️ vücut alıstı sanrm 4 5 gundur ama kafamdan atamıyorum neyle ilgilencegmi sasrdm surekli temzlk yapıyorum 🤣🤣 Nasıl tiksinecem ya.
Oğlumda da cok zorlanmıstm ama içmemiştim hamıleyken ve emzirirken. Resmen 2 yıl sigara orucu tuttum 🤣🤣 smd Bi iki yıl daha gözüm de okadar büyüyor ve zor gelıyor ki.
Aksi gibi hersey den tiksiniyorum hersey den hemde ama sigaradan hc tıksınmemstm İlk gebelgmde. Umarm bu sefer tiksinirim 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙄
Bende günde 1 paket içenlerdendim arkadaşım ilk bir hafta zor gerçekten ama 2. Haftada artık vücudun alışıyor. Bol bol su iç Su ile şiştiğinde de sigara istemiyordu benim canım :) Canının çok istediği günlerde patlıcan yemeği yapıp yiyebilirsin biraz yatıştırır belki isteğini :) 1 buçuk ay oldu bırakalı hiç istemiyorum ama doğsun 1 yaşınıda doldursun hayırlısı ile ondan sonra tekrar başlayacağım bunu düşününce sayılı zaman çabuk geçer diyorum 😅

Selam canım bende Cuma hcg yaptırmıştım kan 375 çıkmıştı söylemiştim ya bugünde sağlık ocağına gideyim yaptırayım dedim sağlık ocağı gerek yok yeni yaptırmışsın kadın doğuma gittin mi hiç dedi bende cuma günü randevüm dedim tamam bi git görüş orda muayene falan eder dedi ultrason dedi anlamadım neden kan yapmadı😏
Uğraşmak istememiş gibiler sanki ya saçmalık yapmaları gerekiyor halbuki o gün acilde vermiştin sanırım gene acilde ver canim

Kızlar merhaba, beni listeden silermisiniz.
Kesem yavaş büyüyormuş böyle ağır aksak ilerleyen gebelikler düşükle sonlanıyor genellikle dedi.
Kürtaj olucam sanırım. Herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Ben üyeliğimi de iptal edicem. Allah’a emanet olun. ❤️

Kesem yavaş büyüyormuş böyle ağır aksak ilerleyen gebelikler düşükle sonlanıyor genellikle dedi.
Kürtaj olucam sanırım. Herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Ben üyeliğimi de iptal edicem. Allah’a emanet olun. ❤️
Canım dur bakalım allahtan Ümit kesilmez, böyle giden gebelikle düşükle sonuçlanır genelde ne demek ? Böyle bilime aykırı bir yorum mu olur. Senin randevun iptal olmamış mıydı?

Canim doktor satina göre mi ayarladı yoksa yumurtlama tarihine göre mi biliyorsun benimde 21.gun oldu yumurtlama ama suanlik sata göre hesap yaptim
Kuzum doktor satımı değistirdi sonradan zaten ultrasonda cıkıyor haftası benım tahmınımle tam tutuyordu. Zaten doktorda bana 20.gün igne vurduğunu bildiği için düzeltti sonradan. 🤗 sen sata göre hesap yapma. Hayal kırıklıgı yasarsın sonrs gittiginde kücük cıkacak 1 hafta.

Tek bir doktor görüsüyle gebeliğinizi sonlandırmayı düsünmüyorsunuzdur insallah. Hakkınızda hayırlısı olsun ama baska doktorlarında görüsünü alın ve en az 1-2. Hafta daha bekleyin derim. Zaten sağlıksız ise vücut onu tutmayacaktır.

X