2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Canım ılık şekerli su içip yüzüstü uzanirsan biraz o da gaz çıkartıyor aklında olsun ağrı varsa ona da iyi geliyor, sen daha çok gaz problemi yaşıyorsun herhalde benimki bildiğin ağrı dokunuyormuş gibi yediğim yemekler, bir de arada kramp ve yanma oluyor o yüzden bana gaviscon iyi geliyordu.
Suanlik daha içmedim ama inşallah gerek kalmaz
Bu arada evin hayırlı olsun canım Allah güzelce oturmayı nasip etsin🙏😍
Kuzum benim gazdan dolayı midem çok ağrıyor ağrıda aşırıydı 2 gündür yok şükür dediğinide yaparım sağolasın😘 Gavıscon işe yaramadı bende sende içme kuzum çok aşırıya kaçmadığı sürece doktor onuda içme dedi çünkü bana. Allah razı olsun sağol kuzum yeni eve yeni bebek oldu 2.5 senedir istiyorduk biz çok şaşırdık çok, çok kısmetli bebeğim evde nasip oldu kendiside geldi ❤

O zaman 6.haftaya bir randevu bulmaya çalışayım,bunu düşünmemiştim bazen kese etrafından kanama alanları oluşabiliyor değil mi haklısınız
Yaniii her şey olabilir doktora gitmeyip beklemek çok büyük bir risk. Kesenin yerleştiği yere göre bile düşük olup olmayacağını görüp ilaç başlatıyor doktorlar. Kan değerleriniz vs gebeliğe uygun mu değil mi bilmiyorum bunlara baktırmak çok önemli bence yinede tercih sizin

Ben 6+3 te duyamadım malesef doktor 10 gun sonra tekrar gel dedi açıkçası biraz gerildim ama nasip 31 ocakta devlet hastanesi randevum var 26 ocakta özelde randevum var
Keseyi hemen gördümğ doktor mesela kaç betahcg ile görmüştü bende tedirginim acaba erkenmi gidiyorum diye 1 hafta sonra gel demişti özeldeki doktor geçen hafta pzt 31 pcakdada şehir hastanesinde randevum var kararsız kaldım yarın gitmek için

Kızzzlaaarr bulantıyı geçtim artık mide yanmasından uyuyamıyorum prilam gece midem sindirmiyo çıkarıyorum var mı benim gibi olan napıyosunuz nolur yazın yanmaya dayanamıyorum

Kuzum benim gazdan dolayı midem çok ağrıyor ağrıda aşırıydı 2 gündür yok şükür dediğinide yaparım sağolasın😘 Gavıscon işe yaramadı bende sende içme kuzum çok aşırıya kaçmadığı sürece doktor onuda içme dedi çünkü bana. Allah razı olsun sağol kuzum yeni eve yeni bebek oldu 2.5 senedir istiyorduk biz çok şaşırdık çok, çok kısmetli bebeğim evde nasip oldu kendiside geldi ❤
Maşallah canım inşallah çok güzel ilerler hamileligin. İşte gaviscon gaz sancisina değil de daha çok bisey yiyip dokunduğunda yanma olduğunda vs. İyi geliyor. İnşallah kullanacak zorlanacak bi durumumuz olmaz 🙏🙏

Kızzzlaaarr bulantıyı geçtim artık mide yanmasından uyuyamıyorum prilam gece midem sindirmiyo çıkarıyorum var mı benim gibi olan napıyosunuz nolur yazın yanmaya dayanamıyorum
Geçmiş olsun, soda iyi geliyor deneyebilirsiniz, dilerim size de iyi gelir. Salça, limon, narenciye gibi şeyler kotulestiriyor ama esas sebep hormonlar ve hassas mide malesef, bı yerde bünye alışacak benim epey hafifledi yerini bulantiya bıraktı.

Keseyi hemen gördümğ doktor mesela kaç betahcg ile görmüştü bende tedirginim acaba erkenmi gidiyorum diye 1 hafta sonra gel demişti özeldeki doktor geçen hafta pzt 31 pcakdada şehir hastanesinde randevum var kararsız kaldım yarın gitmek için
Kese gözükür canım hcg 5000 ustuyse ama kalp sesi bazı kişilerde 8 haftalık bazılarında 9. Haftada duyulabiliyormis ama duymak için çok sabırsızlanıyorum geçen randevuda biraz hayal kırıklığı yaşamıştım üzüldüm nedense .Hastanede kadının biri " 8.haftada benimde duyulmadı karından dedi alttan muameyede duyulmuş "onunda öyle demişti

Happy mom uygulamasından kalp atışı ile ilgili bir açıklama. Bugünün yorumu denk geldi konuşmalarımıza 🤍

Eklentiler

• IMG_20220124_000407.jpg
    IMG_20220124_000407.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 66
Aaa hadi yaa. Muzu bende duymuştum ama kramp oluyor ağrı oluyor iyi gelir mi acaba? Ben içmedim hiç gaviscon öğrendiğimden beri, zorlanirsam ılık şekerli su içerim dedim o da iyi geliyor biraz

Mide kısmıma koyarım canım sagolasin alt tarafa pek koyamıyorum zaten hem kist patlama riskinden, hemde zaten bebis var olumsuz bi durum olmasın
Canm ayagından Baska bir yere koyma asla sıcak su torbasını 🤦‍♀️

Kese gözükür canım hcg 5000 ustuyse ama kalp sesi bazı kişilerde 8 haftalık bazılarında 9. Haftada duyulabiliyormis ama duymak için çok sabırsızlanıyorum geçen randevuda biraz hayal kırıklığı yaşamıştım üzüldüm nedense .Hastanede kadının biri " 8.haftada benimde duyulmadı karından dedi alttan muameyede duyulmuş "onunda öyle demişti

Hhaklısın havalarda kötü eşimde çalışıyor izin gününü beklemekde fayda olcak gibi görünüyor duyulmama ihtimalide var tabi.

Direkt karına mideye asla konulmaz canm ayaklarına koy gaz sancısını alır ayaktan usutmek herseyın başı zaten
Benim gaz sancim olmuyor onun ilacı da ılık sıcağa biraz yakin su içmek. Benim yediklerim mideme dokunuyor, bisey yemesem bile hormonlar etkilemeye başladı ben zaten 10 gün önce acillik olmuştum kusma ve mide yanmasından. O zaman da gaviscon iyi gelmişti canim

Benim gaz sancim olmuyor onun ilacı da ılık sıcağa biraz yakin su içmek. Benim yediklerim mideme dokunuyor, bisey yemesem bile hormonlar etkilemeye başladı ben zaten 10 gün önce acillik olmuştum kusma ve mide yanmasından. O zaman da gaviscon iyi gelmişti canim
Gebelikte de biricik yoldasımz zaten gaviscon 😁😁 iyi gelmesine sevındım canm.

X