2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Eşimin ailesi burada ama kendı aılen gıbı olmuyor olamıyor maalesef.. Cocugumu yapayalnız buyuttum ustelık cok zor bir bebekti kötü bi hamilelik gecrdm gene kımse yoktu kimseye guvenerek cıkmadm bu yola ama psıkolojık olarak yoruluyorum bazen.. Eşimin destegi olmasa aklımı kaybedeblrdm

Yanma benim de 6.haftaya kadar devam etti, narenciye,limon ve baharat artırıyor, o donem gaviscon bile bı saat iyi geldi gelmedi, 6.haftada geçti ve yerini bulantı aldı Biraz dayanıcaz zor ama gerçek
Demistim ya normalde de çok hassas 10 gün önce durduramadim kan da geldi baya, ödüm kopuyor tekrar yaşarım diye baya fenalasmistim. Ama en azından şimdi çok kötü olursam içerim. Benim mide hassas olduğu için erken başladı bulantı falan herhalde üstüne ekledi yani
Cevap için çok teşekkürler

Hiç mi yardimci olmadılar ya ben de naparim bilmiyorum tek basimayim iş sagolsun, nereye gidersekte gidelim hep memlekete uzak olucam. Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum çünkü aynı telaşlari bende düşünüyorum şükür eşin yardımcı olmuş, benim ki zorunlu giderse tekrar kalırım artık cocukla bi başıma

Hemde hiç. Üstelık yardımcı olmadıkları gıbı surekli toplanıp gelirlerdi oğlum kucagmda yemek cay yapar servis ederdim ver bız tutalım bıle dyen olmazdı smd hepsini postaladm rahat Bi gebelik geçirmeyi planlıyorum

Ohhh en iyisini yapmışsın bazen lafı söylemek gerekiyor. Çok var öyle yardım edeceklerine daha hizmet beklerler
İnşallah bu daha güzel geçer canimm başını ağrıtan hizmet bekleyen olmasinda eşinle ikiniz halledersiniz

Bu yeşillik konusunda, doktorlar yeme diye kestirip atıyor.Detaya gitmeye kimsenin sabrı yok çünkü.

Şimdi yeşillik dışarda da tüketiliyor ve nasıl yıkandığı bilinmediğinden, tehlikeli.

Ama aldığınız sebze ve meyveleri , özellikle yeşillikleri tarım ilacından ayırmak için , karbonatlı suda bekletebilirsiniz 20 dk .

Sonra da sirkeli suda , börtü böcekten ayırmak için.

Doğrudan sirke teması, ilaçların kuvvetini arttırıyormuş çünkü.
Gerçi tarım ilacı olmayan bir şey bulmak çok zor.

Keşke hepimizin bahçeleri olsa

Kolay gelsin yorma kendini o kadar
Yemek muhabbeti yapabilenlerin henüz bulantıları yok belli ki (biri de ben)
İnşallah güzel ve kolay atlatırız tüm süreçleri
Insallah canim ilk gebeligim de çok rahattım bende sade sabahladı aç olduğum için mide bulantısı olurdu

Elbette canm. Kmsenn faydası yok ezıyetide olmasın artk. Ben kendi kendıme yemeyi öğrendim

Şu dönemde asıl mesele korona ya yakalanmamak.
Etraf kaynıyor

Kiz deme öyle sen iyi ol bebeğin iyi olsun da bırak ev de dağınık olsun
Kızlar ilk 3 ay nolur dikkat edin zorlandığını düşünüyorsan yapma kuzum zaten hastalık var kimse gelip gitmiyor dinlenin hiç bisey sizden bebeğiniziden kıymetli değil

Aynen öyle yarım saatlik bi iş yapmıştım o bile yetti bi müddet uzanırken, eğilirken dikkat etmek lazım. Bir de çok soğuk ona da çok dikkat edin

Aynen öyle yarım saatlik bi iş yapmıştım o bile yetti bi müddet uzanırken, eğilirken dikkat etmek lazım. Bir de çok soğuk ona da çok dikkat edin
Ben hiç ısınamıyorum canım bir de kar var bu aralar eller ayaklar buz usudukce kasık ağrısı yapıyor

Merhabalar 16 aylık evliyim ilk kez geciktim ve test yaptım pozitifi gördüm henüz kan vermedim yarın gitmeyi düşünüyorum inşallah hepimiz sağlıcakla kavuşuruz mucizelerimize
maviss_34 benide eklermisin canım yaşım 24 Diyarbakır'da gurbet geliniyim kısmetse ilk gebeliğim sat 18 aralik 2021

Eklentiler

• IMG_20220120_135436.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar kan testi doktorunuz kaçıncı hafta hangi aşamada istedi ? Genel kan testleri en başta yapılan hani . Yarın kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse o zaman mi ister acaba aç mi gideyim sabahtan o yüzden sordum aslında

Bende soyledim canim hic icme daha iyi dedi en azindan gunde bir fincan kahve icsem dedim ben tavsiye etmiyorum diyor

Canım seninle yumurtalık kistleri hakkında yazışmıştık hatırlıyor musun? Nerden nereye çok sevindim, sağlıkla devam etsin gebeliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…