2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Haklısın valla canm zaten yapamıyorum eskisi gibi

Bende soyledim canim hic icme daha iyi dedi en azindan gunde bir fincan kahve icsem dedim ben tavsiye etmiyorum diyor
O da abartmış ya.
İki fincana kadar içilebilir çok canımız cekşyorsa . Ben sütlü içtiğim için kafein oranı kaçtır bilmiyorum ama ..
Sabah içimi bulandırdı sütten galiba .

Arkadaşlar nasılsınız Kalp atışını duymak için yedinci haftayı bitirmemiz gerekiyor muydu,Benim ayaklarım ağrımaya damaklarım yara olmaya başladı.Bir tahlillerimi olup ilaçları başlamak istiyorum.herhalde vitaminsizlikten oluyor .Ben şu an 5 + 1’im.Ne tavsiye edersiniz

En erken 7. Haftada duyuluyor . Bazen daha geç .

Canım seninle yumurtalık kistleri hakkında yazışmıştık hatırlıyor musun? Nerden nereye çok sevindim, sağlıkla devam etsin gebeliğin
Evet kuzum ismin tanıdık geliyor bende senin adına çok sevindim Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah çok korkuyorum bişey olacak göremeyeceğim vs diye ama şükür hamile kalabilmekte büyük nimet 16 ay boyunca çok bekledim bu ani inşallah kese ve kalp atışında sıkıntı olmaz

Birde ben fena halde kabızlık yaşıyorum ya önceden sabahları kahve içerdim vücudumu alistirmisim şimdi bırakınca kabızlıktan mahvoldum bı öneriniz varmı kizlar

Canım folik asit alıyor musun ? Folik asit mutlaka en baştan beri kullanılmadı gerekiyor ilk haftalar için

Birde ben fena halde kabızlık yaşıyorum ya önceden sabahları kahve içerdim vücudumu alistirmisim şimdi bırakınca kabızlıktan mahvoldum bı öneriniz varmı kizlar
Transfer olduğumdan beri neredeyse 30 gün oldu akşamları yatmadan bir bardağa 3-4 tane gün kurusu kayısı koyup üzerine su koyuyorum . Sabahları suyu içip kayısıyı yiyorum . Bir gün yapmazsam bunu o gün tuvalate çıkamıyorum . Ama kabızlık çok çok ilerlemişse hamilelerin güvenle kullandığı duphalac şurup var onu da kullanmak gerekiyor

Teşekkür ederim bende deneyim gün kurusunu bı zarari olmaz değilmi herşeye dikkat eder oldum zaten eğer geçmezse mutlaka doktora söyleyeceğim ben kendi kendime ettim biraz ya bianda kahveyi bırakınca böyle oldu

Teşekkür ederim bende deneyim gün kurusunu bı zarari olmaz değilmi herşeye dikkat eder oldum zaten eğer geçmezse mutlaka doktora söyleyeceğim ben kendi kendime ettim biraz ya bianda kahveyi bırakınca böyle oldu
Yok kayısı faydalı bağırsakları da çalıştırıyor bir zararı yok yani. Ben de sabahları çok kahve içen biriydim anlıyorum şimdi de sabah kahvaltıda koca kupa sütü çok koyuyorum filtre kahvesini de az ve açık koyuyorum icmeye devam ediyorum bol sütlü bir halde. Zaten 200 mg kafein alabiliyoruz. Günde bir Türk kahvesi içmek kan dolaşımını arttırdığı için bebeğin tutunmasını bile arttiriyor faydalı yani. Sadece her şeyde olduğu gibi bunun da fazlası zarar

Onu alıyorum 1 aydır cnm ya. D3 vitamini de içeren folik.
Bir de gebelik için olan vitaminlerden alıcam.
Düşük tehdidi olunca insan patanotaklaşıyor.
Zaman geçmez bana şimdi doktora gidene kadar .
Benim doktorum imom omega verdi içinde yok yok her vitamin var hamileler içinmiş. İkinci kutuya başladım onu kullanıyorum

Roka ya bişi dememiş iyi marul neden ki

Kızlar 26 ocaga randevu aldım kan değerinden sonra hiç gitmemiştim değerim tahmini 50 binlerce olacak sata göre 6+4 olacağım ancak keseyle bebeği gorebilirim sanırım dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…