2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Tedbir amacli veriyorlar doktor canim sanirim herkese veriyo benim doktorum tup bebek yaptiran, kimle konustuysam kullaniyor cunku, tup bebek olunca daha dikkati yaklasiyorlar sanirimm

Şüphe en büyük düşman. Açıkca konuşmak seni rahatlatır. Verdiği cevaba göre bence durumu değerlendir. Çünkü konuşulmayan şeyler katlanarak büyür canım. Naçizane tavsiyem. Ben olsam bende çok gerilirdim bu duruma haklı olarak.

Kan sulandırıcı iğneler çok pahalı raporsuz dokuz ay boyunca altından kalkamaz insan herhangi bir özel hastane ya da devlet Hastanesi'nde kadın doğumdan muayene oluşturup cikartira biliyorsun
Evett yaa bi onu kullanmiyorum bide baska ilaclarimda var hepsini oduyorum valla, suan bana 50 milyari buldu tup bebek tedavisii ilaclarla vss bakalim simdi daha doktorumu ayarlamadim dogum yapmak istedigim, onu buldugumda sorarim artikk

Bence çok duygusal davranıyorsun canım
Bunda kötü bi şey yok onlar bizim gibi değil ki kocamın perhiz yapması lazımdı 5 gün
3. Günde ağrıdan kıvranmaya başladı
Sizi aldatmış gibi düşünmeyin hiç çok normal bu

Ben gördüm daha 5 haftalık değildik
Ya ben gebeliğimi çok erken öğrendim. Endişeliyim dış gebelik, kimyasal vs olur diye. Ve ayrıca vajinal ultrason istemiyorum vajinismus geçmişim var geriliyorum biraz. Doktora bayramdan sonra gideyim diyorum geç mi kalırım
Canım daha önce görmedim diyorsun çok büyütme eşini karşına al konuş bence. Kendini strese sokma bebeğe yazık. Bi anlık boşluğuna gelmiş olabilir.
Kızlar oruç tutabiliyor musunuz, benim daha 4 haftalık yeni öğrendim tutuyorum sıkıntı olmaz galiba şimdiden
Bende yeni öğrendim ama tutuyorum canım
Hem keseyi hem bebeği gördüm canım 6+2de. Kalp atışı da ultrasonda görüldü ama dinleyemedik haftaya cuma tekrar gideceğim
Vajinal mi gördünüz ben vajinal ultrason istemiyorum vajinismus geçmişim var geriliyorum biraz

Bir_Kucuk_Mars beni de ekleyebilirsin. Iki kere dusukten sonra insallah bu sefer tutar.

Isim aslm93
yas 28
sehir Eskisehir
SAT 19.03.22
tahmini dogum: 25.12.22
belirtiler: gogus agrisi, regl olacakmis gibi agri, ve bir kac gun oncesinde bazi yiyeceklerden tiksinme

Kuzum ben fitil olarak kullanıyorum progestanı hiç bi etkisi olmuyo doktoruna danış izin verirse öyle kullan 0 yan etki riske atmak istememiştir muhtemelen tutunmasına yardımcı oluyo

Hanimlar, hangi gun ve haftada HCG degerleriniz ne kadardi?

Benim bu gune kadar degerlerim hep dusuk oldu ve sonra da malesef her seferinde dusuk yasadim. Sizde suanda ne kadar?

Kuzum ben fitil olarak kullanıyorum progestanı hiç bi etkisi olmuyo doktoruna danış izin verirse öyle kullan 0 yan etki riske atmak istememiştir muhtemelen tutunmasına yardımcı oluyo
Eczacı istersen fitil olarak kullan dedi. Akşamları bir tane fitil olarak alacağım

Canım burdaki çoğu arkadaş5. Haftaya gelmeden keseyi gördü ama ben 5+0 iken oluşum var gibi görüyorum o büyük ihtimal kese olacak demişti doktorum, sonra 5+4 de gidince normal ultrason ile keseyi rahat gördü
Sen 4.hafta içindesin hamilelik imzana göre gelecek hafta sonuna dogru git bence eğer ki göremezsende panik yapma 1 hafta sonra kontrole gidersin o zaman kesin görürsün (birde doktorlar da çok vajinal bakmak istemiyor o konuda rahat ol, isterse de batırmazsın olur biter, ben 5+0 da kendim vajinal baksanız dedim ona rağmen doktor bakmadı düşün düktordan doktora değişiyordur tabi ama)

Eczacı istersen fitil olarak kullan dedi. Akşamları bir tane fitil olarak alacağım
Ağızdan alınca çok sersem yapıyor. Ben kanama geçirdiğimde kullanmıştım tam 2 ay. 12 tane de iğnesini. İğnesi baya kalçada ödem yapıyor ilacı daha iyi. Vajinal alabilirsin. Ama enfeksiyonun olmaması gerek diye biliyorum.

Benim bu gune kadar degerlerim hep dusuk oldu ve sonra da malesef her seferinde dusuk yasadim. Sizde suanda ne kadar?
3 hafta 5 günlük beta 97
4 hafta 2 günlük beta 351

Bugün 4 hafta 6 günlük tekrar bakıcaz Değere
Beta ile alakası yoktur ama çok yüksek gidip düşük yaptığımda oldu benim artık o yumurta ve sperm sağlığıyla alakalı

Doktorum vajinismus tedavisi olduğum doktor anlayışlı olacağını düşünüyorum bakalım adetten 6 gün önce normal kaset testte çift çizgi gördüm Çok erken öğrendim aklıma her şey geliyor. Annelik hiç bitmeyen kalp çarpıntısı derlerdi ne kadar doğruymuş. Daha varlığını bile hissetmiyoruz oysa ki

Enfeksiyon yok gibi. Ben de önceki gebeliğimde proluton depot kullanmıştım, totomun üstüne oturamıyordum

Canım benim de kaybım var o korkuyu o kadar iyi anlıyorum ki hatta baştan beri burayı okumama rağmen keseyi görünceye kadar yazmadım (aslında hedefim kalp atışları idi ama dayanamadım )
Ben artık şuna inanıyorum elimizden gelen tüm önlemleri alıyoruz, dikkat ediyoruz, bu kadar doktor imkanlarımız var ona rağmen olmayınca da takdiri ilahi diyorum artık yoksa insan işin içinden çıkamıyor bu endişeli halimiz de bebeği etkiliyor diyorlar biliyorsun
Ben bat günü 97 ile öğrendim
5+0 iken 1900 oldu yine de normal ultrason ile gözükmeceğini biliyorduk ama yine de bakmiştı doktor
5+4 de rahatlıkla keseyi gördü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…