2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kız için 11 de çok erken bence siz nasıl öğrendiniz ultrasondan mi baktı doktor sadece yoksa fetal DNA testi falan mı?

Ya ben cinsiyet partisi yapmak istiyorum aslında doktoru tembihlemek lazım o zaman 10.haftadan sonra görürse çat diye söylemesin ben 16dan önce pek söylemezler saniyordum
ben de kızımı 11+0 da öğrendim. cinsiyet partisi yapacaktık. doktor kağıda yazıp ablama verdi. %95 dedi ve gerçekten kızım oldu
2. Cocuga hamile kalanlar ilk cocugunuza soylediniz mi? Ben karnim buyuyene kadar soylemeyi dusunmuyorum ama bakalim hangisi dogru
benim kızım 3 yaşında. bugüne kadar hiç hamile kadın görmedi süreç hakkında hiç bilgisi yok o yüzden uzunca bir süre söylemeyi düşünmüyorum çünkü anlayacağını sanmıyorum
Banu çiftçinin kitabında B6 vitamininin bulantıya iyi geleceği yazıyor. Folik asiti multivitamin şeklinde alıp içinde B6 da bulunan arkadaşlar bulantı durumunuzu yazabilir misiniz?
ben B6 içeren multivitamin kullanıyorum 1 haftadır. bugüne kadar hiç bulantım yoktu. bugün hafif var ama inşallah tesadüftür.

Q

Benim zoruma giden doktorun yasak kalktı dediği gün yakalamış olmam zaten gayet aktifim ne gerek vardı diye düşünüyorum
Benim 2 düşüğüm var doktor izin verse bile ben yanaşmıcam kocama korkuyor zaten oda
Napıcak bu adam 9 ay tabiki bi şekilde işini yapıcak evde video izlemesi bi problem değil bence
Ya stres yapma hiç kendini tripte atma konuş olmadı rahatlarsın kırıldım diye söyle daha dikkatli olur oda sana zarar vermek istemediğinden böyle bi yola girmiştir
Aldatma olarak nitelendirme bunu
Hastanelerde bile sperm örneği verirken izliyorlar o kadar normal aslında

Sağlık ocağına sor canım. Rapor olmasa bile aile hekimin ilacı yazabilir. Özel alınca çok pahalı oluyor
Yaa tamam canim oyle yapiyimm bende ozaman, evett biyere kadar maliyet gozun gormuyor ama artik cok olmaya basladii yani ucretsiz almak verken neden ucret oduyumm

Kızlar bir derdim daha çıktı… ben yeşillik yemiyorum diye iş yerinin restoranında öğlenleri sezar salata yiyordum. Bugün biri bu şekilde toksoplazma kapabileceğimi söyledi. Şoktayım gerçekten. Test yapılmıştı negatif çıkmıştı igg de igm de ama şimdi tekrar mı yaptırmam gerek?

ne kullanıyorsunuz. Ben la roche kullanıyordum ama yeterli gelmeyeceğini düşünerek bugün hamilton sipariş ettim. İlk hamileliğimden biraz leke kaldı alnımda
Ben solantenin pigmentasını kullanıyordum zaten lekeler için ama onu hamilelik döneminde önermiyorlar diye direkt pregnayı aldım. O da lekeler için hem önleyici hem tedavi edici diye geçiyor.

Kızlar oruç tutabiliyor musunuz, benim daha 4 haftalık yeni öğrendim tutuyorum sıkıntı olmaz galiba şimdidenİzle
Aaaa inanmıyorum o kadar para alıp topu devlete atmak nedir sinir oldum şu an. Geçmiş olsun canım inşallah her şey bu kez çok güzel olsun senin için. Ben şu an eryaman hastanesine gidiyorum zaten daha yeni öğrendim gebeliğimi ankaraya yabancıyım araştırma aşamasındayım açıkçası şu an. Şehir hastanesini önerir misin

Ben solantenin pigmentasını kullanıyordum zaten lekeler için ama onu hamilelik döneminde önermiyorlar diye direkt pregnayı aldım. O da lekeler için hem önleyici hem tedavi edici diye geçiyor.
ne yazık ki ilk hamileliğimde solante pregna kullanmıştım ve lekeler kaldı. Hatta birkaç arkadaşımda daha aynısı oldu. Umarım sizde olmaz.

Dışarda yeşillik tarzı şeyler yememeye çalış canım temiz yikanmiyor bende bekarken bagirsaklarimda kurt oluşmuştu aile hekimimiz uyarmıştı

Hanimlar, hangi gun ve haftada HCG degerleriniz ne kadardi?

Benim bu gune kadar degerlerim hep dusuk oldu ve sonra da malesef her seferinde dusuk yasadim. Sizde suanda ne kadar?
Battan 1 gün önce 55
4+6 iken 1416 çıktı daha yaptırmadım canım yarın 5+2 olacağım kese görmeye gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…