2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bana bi doktor folbiol vermişti başka doktor da o yeterli değil demişti elenetal 1 ve dvit(coledan) verdi günde 6 damla

Beni de ekler misiniz. Sat 25 mart pazartesi öğrendim 54 hcg ile . İlk çene kısmında sivilcelenme oldu ve adete 4 gün kana kahverengi akıntım oldu

Benim bu sefer de kahverengi akıntım geldi kızlar geçen gün pembe akıntı şimdi kahverengi lekelenme
Canım bende de var hala çok az az iki gündür doktorumla konuştum sabah takip et bol bol dinlen dedi. Artip yoğun olması sıkıntı ama şu an için bir şey yok anladığım kadarıyla. Bende adet dönemi de aynı oldu sonra bebişi gördük o yüzden rahatım. İlişkiye girmeyin dedi bir de ama zaten girmiyoruz şu an bir sıkıntı olmasın diye

Siz biraz daha ondesiniz benim haftada göre kusmalariniz yoksa buna da şükür.bakalim ben 8. Haftada ne olacağım şimdiden çok bulantım var şu an 6. Haftadayim ben

Arkadaşlar Bende kese 4+3te soldaki
5+1 de yani bugün bu şekilde göründü
Biri normal haftasında sanırım 5+1 olan diğeri biraz geride kalmış ama bence korkma zaten ikizlerde hep duyuyoruz ya biri daha iri büyük oluyor diğeri küçük kalıyor bu da onun gibi bence. Ama tabi doktorunuz ve ikiz gebelik geçiren arkadaşlar daha iyi bilir

kırmızı değilse korkmayın diyorlar canım ama takipte ol
Okuldayım şu an her teneffüs tuvalete uğruyorum önce şaka gibi şimdilik bir şey yok Allahtan kırmızı değil
Ben ciddi birşey olduğunu sanmıyorum ama doktorunla iletişimdeysen bi yaz istersen progeston hormonu verebilir
Henüz bir doktorum yok canım yarın randevu aldım gideceğim inşallah ciddi bir durum yoktur
Ben daha bebişi de göremedim ya ondan daha takıyorum kafaya benim öyle dinlenme imkanım çok olmuyor okuldayım çocuklar sağ olsun sürekli ayaktayım ama bir kez geldi devamı olmadı ilişki biz de öğrendiğimizden beri yok bakalım artık yarın gideceğim doktora ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…