2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba kızlar, doktora gittim rahim kalınlığı 16mm iyi dedi. Değerler düşük olduğu için henüz bir şey gözükmedi. Tiroid için tekrar kan aldı sonucuna göre ilaca başlarız dedi. Pıhtılaşma için hematoloji bölümüne yönlendirdi. Bir de ultrasonla alttan baktı, bir şey olmasın hocam dedim, yok olmaz dedi.

Oruç tutma bir kaybın var senin biraz daha fazla dikkat etmen lazım dedi. Dün 306 çıkmıştı değerim tekrar hcg istedi. İdrar kültürü ve tahlili, bissürü de kan aldılar tekrar. Durumlar böyle
Vajinal ultrasonda da görünmedi degil mi ?

Canim ben psikiyatri ilaclari kullaniyodum onlarda hep asiri istah aciyodu onun yuzunden hicla kilo aldim her yerim yirtildi mahcoldu göğsüm bile yirtildi. Kollarim bacaklarim belim berbat oldu o yuzden kendimle barışık olamiyorum ancak olabilmem icin bayagi zayiflamam gerekicek
Bende kullanıyordum yeni biraktim baya zorladı beni ama alışacağ napalim sabah bir kalktım çok fena miğde bulantısı birşeyler yiyince daha azaliyor boş miğde fena yapiyor

Ben de bugün daha kötüyüm sanki ,midem iyi değil. Zaten kızımda 5+5 i geçmiştim ki şiddetli kusmalarim başlamıştı su bile icemiyordum her şey kokuyordu🥺 ay yine aynı mi olacak acaba diye korkuyorum😕 benim gibi bulantı başlayan var mı arkadaşlar?
Ben ben sabah çok fena buantiyla kalktım zorla birşey yiyom suan 🙄

Ben de bugün daha kötüyüm sanki ,midem iyi değil. Zaten kızımda 5+5 i geçmiştim ki şiddetli kusmalarim başlamıştı su bile icemiyordum her şey kokuyordu🥺 ay yine aynı mi olacak acaba diye korkuyorum😕 benim gibi bulantı başlayan var mı arkadaşlar?
Merhabalar bende de bulantılar başladı.sürekli bir midem ağzımda hissi kusma pek yok ama tadım tuzum pek yok.İnşallah kısa sürer bu süreç

Sifonellacım ben de kpss ye çalışıyorum. Daha doğrusu şu sıralar beta değeriymiş kese görünür mü vs derken çalışamıyorum. Atanmam da lazım. Allah yardımcımız olsun evlatlarımız uğurlu gelir inşallah canım❤️
İnşallah canım inşallah...ve i daha çok ramazan düzeni bozdu...1 saat bile çalışsak kârdır
Kızlar sizin de şişkinliğiniz var mı ? Karnım çok şiş affedersiniz devamlı geğirme durumu var. Rahatsız ediyor. Böyle olup bi çözüm bulan var mı ?

Soda içtim fayda etmedi.
Soda gibi gazlı içecekler daha kötü bile yapıyor. Gazın sebebi progesteron hormonu. İlk gebeligimde de ilk haftalar sanki 5 aylık gebe gibiydim sonra düzeldi. Hatta karnım 20. Haftadan sonra belirmeye başladı
Kızlar benim ciddi kronik kabızlık sorunum var, hamile olmadan önce de sürekli hastane hastane doktor doktor gezdiğim bir konu. Bugün 2 doktor da kabız olmaman ıkınmaman lazım dedi ancak ben ıkınmadan asla tuvaletimi yapamıyorum daha şimdiden böyleyim ve korkuyorum. Bmyle problemi olan var mı?
O sorun bende de oluşmaya başladı 2 gündür...karnim kullandığım progestan etkisiyle de iyice şişti...lifli beslenip bol su içip hareket etmek gerekiyor

Merhaba kızlar, doktora gittim rahim kalınlığı 16mm iyi dedi. Değerler düşük olduğu için henüz bir şey gözükmedi. Tiroid için tekrar kan aldı sonucuna göre ilaca başlarız dedi. Pıhtılaşma için hematoloji bölümüne yönlendirdi. Bir de ultrasonla alttan baktı, bir şey olmasın hocam dedim, yok olmaz dedi.

Oruç tutma bir kaybın var senin biraz daha fazla dikkat etmen lazım dedi. Dün 306 çıkmıştı değerim tekrar hcg istedi. İdrar kültürü ve tahlili, bissürü de kan aldılar tekrar. Durumlar böyle
Doktorun ne kadar ilgiliymiş ya ben gidince değerin yükselince gel diyip 815 le yolladı o kadar randevu için para ödemiştim

Ben sormayı unuttum canım çekmiyor ama aşırı uyku halim var uyanmak için içmek istiyorum. İlk hamileliğimde içiyordum sanki ama ilk 3 ay içme durumunu hatırlamıyorum.
Aynen aşırı uyku halim var uyuyom kalkiyom tekrar uyuyom kafam kalkmıyor🙄 çay iki bardak iciyom günde ama kahve canim istemiyor

Ben sormayı unuttum canım çekmiyor ama aşırı uyku halim var uyanmak için içmek istiyorum. İlk hamileliğimde içiyordum sanki ama ilk 3 ay içme durumunu hatırlamıyorum.
Çay bir fincan kahve 2küçük fincan içilebilir diyor doktorlar. Ama siz yine de doktorunuza danışın. Kafein bebek için zararlıymış. Çay konusu beni de çok zorluyor keşke sınır olmasa

X