2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Sonuclardan baktim ama yanda bazilari dusuk bazilari yüksek gösteriyor ama sonuc kismina deger girmemişler
Özelden attim sana nasil göründügünü
Çok gerildim
Ben bundan hiç anlamıyorum canım ya ben hep e nabıza düşünce görüyorum ama yanında öyle bir işaret varsa bence yükseldiği ve yüksek olduğu anlamı çıkar diye düşünüyorum

Çözümü vardır inşallah
Sorun edilecek bir şey degil sadece dahiliye sıkı takipte olmali. Ayda bir tahlil veriyorsun degerlerine göre ilac dozunu ayarliyor doktor. 3 cok yuksek degil ilacla kontrol altina alinir. Gebelik olmasa bu degere ilac bile vermezler normalde.

Merhaba beni de ekleyin

Folik asiti yiyeceklerden de alıyoruz endişelenmeyin. 3aya kadar kullanmaya devam edin. Yeni doktor araştırın. Doktorunuz kimdi söyleyin de gitmeyelim

Kızlar merhaba. 4 yıl önce kızıma hamileyken burada çok aktiftim. Doğunca hiç aktif olamadm hesap bilgilerimi bile hatırlayamadm yeni hesap açtım bugün 2.kez hamile olduğumu öğrendim. Reglim 2 gün gecikmişti. 2-3 gündür müthiş bir bel ağrısı yaşıyorum. Hatta yarın için fizik tedaviden randevu almıştım. Mr falan çektiririm diyordum ki gitmeden bir test yapayım dedim pozitif çıktı ilk bebeğim tüp bebekti. O yüzden hiç korunmuyorduk. Sürpriz oldu bu bebiş. Yarın kan vereceğim bakalım. Hayırlısı. İlk kızımda da SAT 19.03’tü şimdi de aynı

Kızlar ben 400 mg folik asit de içeren bir multivitamin kullanıyorum, sadece folik mi kullanmam gerekiyor? Biraz konuşmalarınızı okudum da öyle bir çıkarım yaptım. Doktor kullandığın da iyidir ama sadece folik asit yeter demişti. Multivitamin kullanınca yeterli verim alınamaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…