2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Edelim tabi canım inşallah ya benim bir kaybım var zaten o yüzden biraz daha tedirginim inşallah sağlıkla doğsunlar büyüsünler
Beklemene gerek yok eczaneye git hamileler için folik asit al başla hemen
Güzel düşünelim güzel olsun canım benimm enerjimiz hep pozitif olsun. Bu kez olacak inşallah merak etme

Niye çayı biraktinizki ben günde 2 bardak iciyom Cay konusunda doktor birşey demedi
Siyah çay demir emiliminde ve tshde olumsuz etkili benim 2sinde de sorun var içmesen daha iyi dedi illa içeceksen 2fincan iç dedi ama benim için 2fincan çay içmek eşittir hiç içmemek.
Çaysız duramıyorum
Yaaani beni ancak çay tiryakileri anlar 2fincan benim 1bardağım sadece ve ben onu ekmeğe reçel sürerken daha bitiriyorum bide bunun kahvaltı sonrası faslı var en az 2 3 bardak

Ben de 47lerden çıktım 59 60 lara 1senede oldu demir hapı kullandım 6ay sonra bıraktım ve veremedim aslaa 2den pa çıkabilmiş ancaa değerim referans alt sınır 11
Olsun canım kilon çok değil zaten artık Demir içinde kırmızı etle beraber C vitamini tüket Demir hapı da kullanarak arttırırsın değerlerini

Hayırlı olsun saglıkla ilerler inşaAllah
Kızlar ben 30 Nisana randevu aldım sata göre 6+2 oluyor sizce kalp atışını da duyar mıyım
Duyarsın bence Allahın izniyle
Hemen başlarsanız Allahın izniyle bişey olmaz çoğu kadın öyle başlıyor folik asit kullanmadan gönlünüzü ferah tutun bir de eğer yeşillik seven salata seven insansanız zaten almışsınızdır yine biraz
Günaydın canım beni listeden siler misin malesef sağlıklı gitmedi gebeliğim nasip değilmiş.
İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız
Hoşçakalın
Rabbim hayırlı ve tez vakitte sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin inşaAllah

Merhaba. Dün Beta 34.4 çıkmıştı. Allah nasip eder de devam ederse tarihlerimiz aynı oluyor sanırım. Sizin takvimden takip edeyim ben de şimdilik
Benim battan 1 gün önce 54 çıkmıştı canım 2 gün sonra 198 e yükseldi bakalım pazartesi tekrar vereceğim senin bat ne zamandı inşallah değerlerimiz güzelce yükselecek

Biraz bekleyeyim dedim duyabilmek için canım bayramdan önce duyarsam ailelere bayramda söylerim dedim bakalım bebiş gösterecek mi kendini
Çok güzel düşünmüşsünn inşaAllah gösterir kendini ya bana da 5binin üstünde gel dedi keseyi görmek için ama çok değil mi bilemedim acaba 5bin üstü bebek de görünür mü inşaAllah görünür

Sen doktora gittiğinde bebiş kaç haftalık olmuş olacak canım

Biraz bekleyeyim dedim duyabilmek için canım bayramdan önce duyarsam ailelere bayramda söylerim dedim bakalım bebiş gösterecek mi kendini
Ben de öyle düşündüm. Daha kimse bilmiyor. 2 arkadaşıma söyledim. :) Söylerken de videoya çektim sonra hepsini birleştircem. Sadece aileme ve bir kaç arkadaşıma daha söyleyeceğim ben mümkün oldukça gizlemek istiyorum.

Ben de öyle canım çok az kişiye haber vereceğim ailem ve 1-2 arkadaş ama eylüle kadar saklayabilirim gibi duruyor sonra okullar açılınca herkes anlayacaktır ama insanda bir tedirginlik oluyor ister istemez

Kızlar bugün damacana suyu sol ayağımın içiyle ittim. İttiğimden beri kasıklarım sancıyor, yanıyor. Bu kadar güç kullanmak sorun yaratır mı?

Sen doktora gittiğinde bebiş kaç haftalık olmuş olacak canım
5+2 olmuş olcak ama doktor beta 5bin olur diyerek çağırdı
Beni çağırdığı dönem de aşağı yukarı o değerlere geliyor merak etme
Yaaa inşaAllah görürüz keseyle beraber bebişleri de
Sen ne zaman gideceksin canım acaba ben geç bir tarihe mi aldım daha mı erken gitmek gerekir
Senle aramızda 1gün varmış ben çarşamba gideceğim kuzum
Kızlar bugün damacana suyu sol ayağımın içiyle ittim. İttiğimden beri kasıklarım sancıyor, yanıyor. Bu kadar güç kullanmak sorun yaratır mı?
Normal 5 litrelikse bence Allahın izniyle bişey olmaz tabi ilk aylar zorlanmamaya gayret edelim

Kızlar ben bugün kalp atışını duydum.❣
Geçen hafta 5+4'tü gittiğimde kesem baya büyüktü ama bebek yoktu dün 6+3'te devlet hastanesine gittim o da aynı şekilde söyledi "ben sadece kese görüyorum bebek görülünce kan testlerini yaparız" dedi. Bu sabah kendi doktorumda randevum vardı ama biraz da umutsuzum hatta boş gebelik hakkında soru soruyordum o sırada "burada küçük bir oluşum var zaten asla boş gebelik degil" dedi ve kalp atışlarını dinletti. Hiç umutsuzluğa kapılmayın dün bebek bile görmemişlerdi bugün kalp atışı duydum. İnşallah sağlıkla ilerler hepimizin hamileligi de kucağımıza alırız bebişleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…