2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bugün damacana suyu sol ayağımın içiyle ittim. İttiğimden beri kasıklarım sancıyor, yanıyor. Bu kadar güç kullanmak sorun yaratır mı?
6.5 kilo kedim var kucağıma alayım diye atlıyor :) Ben de alıyorum. Dün arkadaşımın 10 aylık bebeğini de kucağımda taşıdım. Sorun şu ki asılmak tehlikeli. Mesela masa üstündeki bir şeyi kaldırmak sıkıntı değil. Ama uzanarak bir şeyi almak sıkıntı.

Kızlar merhaba, bugün adet tarihime göre bebiş 6+3 günlük, doktora gittim keseyi de bebeği de gördük şükür 🙏💖 hatta kalp atışını da gördük ama duyamadık daha çok küçük olduğu için ultrason algılamadi sanırım. Bir ara çok az güm güm sesi geldi ama doktor 2 hafta sonra bakalım şimdi küçük dedi. Karından baktı vajinal baksa duyardık bence ama doktor kese de normal 6 haftalık uyumlu dedi benim için önemli olan o💗 2 hafta sonra çağırdı tekrar 7 tüp de kan aldılar idrar aldılar bir sürü test istedi.

6.5 kilo kedim var kucağıma alayım diye atlıyor :) Ben de alıyorum. Dün arkadaşımın 10 aylık bebeğini de kucağımda taşıdım. Sorun şu ki asılmak tehlikeli. Mesela masa üstündeki bir şeyi kaldırmak sıkıntı değil. Ama uzanarak bir şeyi almak sıkıntı.
Yaaaaa tombiş seni yaaa😍😍 bizde de var 3bucuk kilo minyon dedi doktor kilo alamıyo🤣 kedi kadar şansımız yok 🤣

Aman işte refleks benimkisi her zaman yaptığım hareketi yaptım. Ama korkuyor insan. Kalbimi karartmak istemiyorum elbet. Dr gitmeme 12 gün var işkillendim.

5+2 olmuş olcak ama doktor beta 5bin olur diyerek çağırdı

Yaaa inşaAllah görürüz keseyle beraber bebişleri de🤲

Senle aramızda 1gün varmış ben çarşamba gideceğim kuzum

Normal 5 litrelikse bence Allahın izniyle bişey olmaz tabi ilk aylar zorlanmamaya gayret edelim 😍😍
Şimdi benim beta pazartesi tahminimce 1000 civarında olur canım ancak cumaya 5000bin olur gibi o yüzden senden sonraki hafta gitmem daha mantıklı randevu varsa 1-2 gün erkene çekebilirim

Allah korusun kanamanız olmadığı sürece Allahın izniyle sorun yoktur bence🤲 biraz dinlenin kasık ağrıları normalde de olurmuş belki tetikledi benim belirtisiz geçiyor ama ağrıyan çok arkadaşım oldu
Normalde ara ara ağrıyor benim de. Bu tetikledi gerçekten. Uzanıyorum bugün korktum açıkcası.

Şimdi benim beta pazartesi tahminimce 1000 civarında olur canım ancak cumaya 5000bin olur gibi o yüzden senden sonraki hafta gitmem daha mantıklı randevu varsa 1-2 gün erkene çekebilirim
Bi bak canım yoksa da bişey olmaz daha iyi bebeği kesin görürsün Allahın izniyle diğer hafta gideceğin için🤲
Normalde ara ara ağrıyor benim de. Bu tetikledi gerçekten. Uzanıyorum bugün korktum açıkcası.
Uzan dinlen tüm gün Allahın izniyle bişeycik olmaz 😍

Yaaaaa tombiş seni yaaa😍😍 bizde de var 3bucuk kilo minyon dedi doktor kilo alamıyo🤣 kedi kadar şansımız yok 🤣
Daha bir yaşında ama çok iri bi kedi boyu da uzun. Çok küçükken almıştım. Kızım yeni vefat etmişti aldığımda. Aşırı düşkün bana. Ama kendini hala 3. kg sandığı için illa kucağa atlayacak yoksa almazsam küsüyor. :KK48:

Daha bir yaşında ama çok iri bi kedi boyu da uzun. Çok küçükken almıştım. Kızım yeni vefat etmişti aldığımda. Aşırı düşkün bana. Ama kendini hala 3. kg sandığı için illa kucağa atlayacak yoksa almazsam küsüyor. :KK48:
Oyy canım benim maşallah bende de var 5 kiloluk bir tosun en sevdiği şey üstüme çıkıp beni çiğnemek🤣

Yaaa yerim onu ahahahaha 1 yaşında bu kilo maşşallah anası da güzel bakmış 😍😍 bizimki de 2 yaşında dişi asla kucağa atlamıyor ama atlarsa dövmek için atlıyor🥲🥲🥲

Evet ya bebişlerimiz doğunca ne güzel olacak bebekli kedili videolara bayılıyorum🤩
Günde belki 473736262 kez izleyip tüm aile üyelerime atıyorum kocama anneme babama kardeşlerime 😂😂😂 onlar da bana atıyolar buldukça alıştılar artık 🤭🤭 ah inşaAllah o güzel günleri görürüzzz yaaa biz de yaşarız inşaAllah😍😍

Benim battan 1 gün önce 54 çıkmıştı canım 2 gün sonra 198 e yükseldi bakalım pazartesi tekrar vereceğim senin bat ne zamandı inşallah değerlerimiz güzelce yükselecek😍
İnşallah canım hayırlısı. Benim sat 16 Mart bat da 14 Nisan. Daha kimyasal, düşük ve kürtaj olduğu için korkuyorum açıkçası. Yarın ben de tekrar veririm. Seninki gayet güzel yükselmiş 🧿

X