2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar ben 30 Nisana randevu aldım sata göre 6+2 oluyor sizce kalp atışını da duyar mıyım ☺️

Günaydın arkadaşlar, grubumuzun yazışma yoğunluğu arttığı için liste taleplerini bulmakta zorlanıyorum.
Aramıza katılmak isteyen annelerin beni etiketleyerek veya bu mesajı alıntılayarak;
SAT
Tahmini doğum tarihi
Hamilelik belirtilerini yazarsa sevinirim. Sevgiler..

Arkadaşlar hamileliğim çok sürpriz oldu folik asit hiç kullanmadım. Siz ne kullanıyosunız pazartesi doktora gidicem ama kendimi suçlu hissediyorum ilk üç dört hafta kullanmadığım için bebeğimi kötü mü etkiledim

Günaydın arkadaşlar, grubumuzun yazışma yoğunluğu arttığı için liste taleplerini bulmakta zorlanıyorum.
Aramıza katılmak isteyen annelerin beni etiketleyerek veya bu mesajı alıntılayarak;
SAT
Tahmini doğum tarihi
36
İstanbul
10 mart
15 aralık

Göğüs hassasiyeti ile sabah ağızda metalik tat belirtilerim, çok nadir arada kasık agrısı oluyor

SAT
Tahmini doğum tarihi
Sat:15 Mart
Tahmini doğum tarihi:20 Aralık
Hamilelik belirtileri:Göğüslerde hassasiyet, kasık ağrısı, bel ağrısı ve şişkinlik

Bir_Kucuk_Mars Bir_Kucuk_Mars

Arkadaşlar hamileliğim çok sürpriz oldu folik asit hiç kullanmadım. Siz ne kullanıyosunız pazartesi doktora gidicem ama kendimi suçlu hissediyorum ilk üç dört hafta kullanmadığım için bebeğimi kötü mü etkiledim
Sürpriz hamileliklerde olan bir durum canım benim yengem 2. Çocuğunda hiç kullanmadı bir sıkıntı da yok o yüzden hiç dert etme pazartesi git doktora sana verdiği folikasitle başlarsın ben folidays diye bir marka var onu kullanıyorum senin beta kaç şu an

SAT
Tahmini doğum tarihi
Günaydın canım beni listeden siler misin malesef sağlıklı gitmedi gebeliğim nasip değilmiş.
İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız
Hoşçakalın

Sürpriz hamileliklerde olan bir durum canım benim yengem 2. Çocuğunda hiç kullanmadı bir sıkıntı da yok o yüzden hiç dert etme pazartesi git doktora sana verdiği folikasitle başlarsın ben folidays diye bir marka var onu kullanıyorum senin beta kaç şu an
İnşallah hzlselciğim dediğin gibi olur inşallah❤️ Benim daha çok yeni sat 21 mart 14 nisanda adet olmam gerekirdi olmadım. 2 pozitif testten sonra dün hemen beta hcg baktırdım 235 çıktı. İnşallah normaldir ve inşallah yükselir. Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum 🥺 senin kaç canım

Cnm 6+4de ultrasondan mi duydunuz yoksa vajinal muayenede mi? Bizde tam 5+0da keseyi gördük pazartesi 6+2 olacağız kalp atışı için muayenemiz var bizimde o yüzden soruyorum ins bizde duyabiliriz☺️
Vajinal ultrasonla bakıldı ama ben idrara çok sıkışıktım doktor bu yüzden karından göremediğini söyledi

Günaydın canım beni listeden siler misin malesef sağlıklı gitmedi gebeliğim nasip değilmiş.
İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız
Hoşçakalın
Ah canım. Nasipten ötesi yalan oluyor maalesef. Hakkında hayırlısı olsun. İnşallah tez zamanda bu duyguyu tekrar tadar ve sağlıkla kucağına alırsın yavrunu. Allaha emanet ol.

İnşallah hzlselciğim dediğin gibi olur inşallah❤️ Benim daha çok yeni sat 21 mart 14 nisanda adet olmam gerekirdi olmadım. 2 pozitif testten sonra dün hemen beta hcg baktırdım 235 çıktı. İnşallah normaldir ve inşallah yükselir. Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum 🥺 senin kaç canım
Gayet iyi bir değer canım benim de 13 nisanda adet olmam gerekiyordu 14ünde yaptırdığımda 200 çıktı ben de pazartesi tekrar baktıracağım inşallah ikimizinki de bol bol yükselmiştir değerlerimiz birbirine yakın zaten önemli olan artış bakalım artık inşallah sağlıklı hamileliklerdir ve bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız🥰

Gayet iyi bir değer canım benim de 13 nisanda adet olmam gerekiyordu 14ünde yaptırdığımda 200 çıktı ben de pazartesi tekrar baktıracağım inşallah ikimizinki de bol bol yükselmiştir değerlerimiz birbirine yakın zaten önemli olan artış bakalım artık inşallah sağlıklı hamileliklerdir ve bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız🥰
Aaa evet günlerimiz falan ne kadar yakınmış. Birbirimize dua edelim canım inşallah değerlerimiz yüksek çıksın bebişleeimiz sağlıkla büyüsün. Ben hemen folik asit almaya gidiyorum çok kafama taktım. Doktoru bekleyemeyebilirim😇

Aaa evet günlerimiz falan ne kadar yakınmış. Birbirimize dua edelim canım inşallah değerlerimiz yüksek çıksın bebişleeimiz sağlıkla büyüsün. Ben hemen folik asit almaya gidiyorum çok kafama taktım. Doktoru bekleyemeyebilirim😇
Edelim tabi canım inşallah ya benim bir kaybım var zaten o yüzden biraz daha tedirginim inşallah sağlıkla doğsunlar büyüsünler😍😍
Beklemene gerek yok eczaneye git hamileler için folik asit al başla hemen🥰

Ben bu halime şükrediyorum 120 kilodan indim bu rakamlara hoş daha zayıftım ama işte aldım 3-5 kilo 🙈 şimdi yine ya çok alırsam yine nasıl veririm diye gözümde büyüyor en az kiloyu almaya çalışacağım o yüzden😅
Ben de 47lerden çıktım 59 60 lara😢😢😢 1senede oldu demir hapı kullandım 6ay sonra bıraktım ve veremedim aslaa 2den 9a çıkabilmiş ancaa değerim referans alt sınır 11 ☹️

@Mavigrill Ballikabak Ballikabak şimdide @Selizay ❤️😍❤️ Sevdiklerim burdaa ah ne güzel birazcık şuranın uğuru bulaşsın😻Sağlıkla devam etsiin. İnşallah peşinize ben de gelirim hayırlısıyla çiçeklerim. Diğer arkadaşlarımda inşallah sağlıcakla mucizelerine kavuşurlar🤲🏻❤️
Ah benim aşkımmm 😍😍😍 Amiiiiin bütün dualarına bitanem❤️❤️ iyiki varsın ❤️❤️ Çok yakın zamanda tırtılına kavuşacak benim kelebeğimm😍😍😍😍

Son düzenleme:
X