2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ya kan da verdim enfeksiyon olsa kan değerleri de normal çıkmaz. Bir de 10 gün önce idrar vermiştim o da normaldi anlamadım. Akıntım yok. Yanmam yok. Ama değerler uçmuş lökosit 31 bakteri 56.
Epey yüksek çıkmış gerçekten bu değerlerle anlamaman bence de mümkün değil yanma kesin olurdu ya yarın özelden ver canım için rahat eder ben de dün kan verdim bugün ancak çıktı sonucu sağlık ocağı faktörü

Merhaba canım sürpriz bebişin hayırlı olsun sağlıklı blr hamilelik olsun inşallah
Son adetin ilk gününden sayıyoruz canım kan değerin ne durumda

Bir de bu konuda tecrübeliyim. Kronik Böbrek taşım ve kum geçmişim var. Günde 2.5 lt su içiyorum. Neyse yarın gidip yaptırcam tekrar.

Merhaba canım sürpriz bebişin hayırlı olsun sağlıklı blr hamilelik olsun inşallah
Son adetin ilk gününden sayıyoruz canım kan değerin ne durumda
Amin inşallah hepimiz sağlıklı bi süreç geçirelim İlk değerim 83 iki gün sonrası 210 ve iki sonrası az önce yaptırdığım 553 çıktı inşallah bu kimyasal değildir böyle katlanıp kimyasal olması pek karşılaşılır bi durum değil sanırım çünkü 5 gündür kadınlar klubü sayfasını hatim ettim resmen

O zaman listeye ekleyebilir misiniz beni 01.03.2022 son adet tarihinim belirtilerim kasık ağrısı ve batmalar ve en belirgin belirti göğüs hassasiyeti
Benim pco var adetlerim düzensiz iki ay olmadığımı biliyordum sanırım en net ultrason ile öğrenebilirim haftayı

Bir de bu konuda tecrübeliyim. Kronik Böbrek taşım ve kum geçmişim var. Günde 2.5 lt su içiyorum. Neyse yarın gidip yaptırcam tekrar.
Benim de geçen ay yanma olmuştu sonra bol su içerek aştım durumu ki senin durumunda bu kadar su içerken de 1 haftada böyle olmaması lazım haklısın canım yarın tertemiz çıkar zaten

Çok güzel artmış canım bence önümüzdeki hafta içi doktora gidip keseyi görürsün bile doktorda o zaman söyler haftanı pkolu olunca insan bilemiyor gerçekten haftasını ben de bir önceki hamileliğimde en son adet tarihimi hatırlayamamıştım doktorun ultrasona göre verdiği tarihle ilerlemiştik

Hayırlı olsun, son adetin ilk gününden sayacaksınız. Ama sürece göre değişebilir haftası doktor muayenesinde söyler bir süre sonra. Mesela benim son adet tarihim 9 mart ama geç döllenme oldu o yüzden tam tarih veremiyorum. Doktor söyleyecek kese ve bebek göründükten sonra

Çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için peki kese kaçta görünür ne zaman gidiyim muayene olmaya şimdi ben tüp bebek tedavisi görürken normal yolla hamile kaldığım için kendime birde doktor bulmam lazım yada kendi doktorum normal gebeliklere bakıyorsa onunla devam edicem

Benim bildiğim kesenin hcg 1500 üzerine çıktığında göründüğü canım değerlerine bakınca perşembe cuma gibi gidebilirsin bence

Niye çayı biraktinizki ben günde 2 bardak iciyom Cay konusunda doktor birşey demedi

Günde 1 fincan kahve içilebilir çay da içikebilir kafein oranı var izin verilen. Ona göre içiliyor

Kızlar benim beta çıktı. Sat 17 mart. 13 Nisan beta 154 15 Nisan beta 527. Biraz fazla artmış. 1 ay olduğunda tahminen 1500 olur gibi. Biraz fazla değil mi ? İkiz mi acaba diye tereddüt yaşadım.
Belli olmuyormuş o canım bazılarında böyle oluyormuş artış ancak doktora gidince belli olur bir de şey soracağım sana senin bat tarihin ne zamandı

Kızlar benim beta çıktı. Sat 17 mart. 13 Nisan beta 154 15 Nisan beta 527. Biraz fazla artmış. 1 ay olduğunda tahminen 1500 olur gibi. Biraz fazla değil mi ? İkiz mi acaba diye tereddüt yaşadım.
Benimde oyleydi canimm 158te ogrendim, 2 gun sonra 520 olmustu tek kesemizz var, sayilar cok bisey demiyor yani sanirimm sadece saglikli ilerledigini anliyorlar

Merhaba. Bugün kesreyi ve kalp atışını gördük
Maşallah kaçıncı hafta dedi size sat neydi sizin ben haftaya gidicem ins bende goruurum
Normalde 6+6ama geç döllenme 6+0 gibi görünüyor dedi. Vajinal baktı bebek 3.6 mm yani çok minnak.
Çaysız duramıyorum

Merhaba gruba dahil olmamız için ne yapmamız lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…