2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende artık yavaş yavaş katılayım aranıza sat 10 mart
Yaş 36 İstanbul
Bat günü 97 ile gebe olduğumu öğrendim
5+0 da 2000 değer ile üstten kese yi gördüm dedi ama vajinal bakmadı
10 gün sonra kontrole çağırdı (pıhtılaşma sorunum var o sebep 1 kaybım var, geçen yılda mol gebelik geçirdim, baştan beri okuyorum ama yeni aranıza katıldım, hayırlısı ile sağlıcakla elimize alırız yavrularımızı)

_Peony_ ultrasonda görebildinizmi bebişinizi tarihlerimiz aynı da

Kızlar dualarınız için allah razı olsun hepinize çok teşekkür ederim benim kesem gelişmemiş ve pazrtesi kürtaj olcam hepinize hayırlı hamilelikler diliyorum
Keseyi görmeye gittiğinizde mi farketti yoksa kalp atışını duymaya gidince mi

Kızlar dualarınız için allah razı olsun hepinize çok teşekkür ederim benim kesem gelişmemiş ve pazrtesi kürtaj olcam hepinize hayırlı hamilelikler diliyorum
İnşallah bu kötü duyguyu silecek bir bebişin daha olur ve sağlıkla kucağına alırsın canım. Hep pozitif baktın olaya Rabbim tekrar yüzünü güldürsün. Operasyon içinde şimdiden geçmiş olsun.

Bazen insanın canı istiyor gerçekten öyle zamanlarda bu çayları içebiliriz canım kahvede çok canım isterse haftada 1-2 içeceğim zaten şimdi sigarayla cebelleşiyorum önce onu halletmem lazım
Ben 4-5 gün cebelleştim. Ağlama krizi geliyodu günde bir kez yokluyodu. Panik atak geçiricem sanıyodum:) ama geçti şükürler olsun. Şuan midem bulanıyo sigara kokusundan bile

Kızlar merhaba ben bugün itibari ile 5+2 günlük gebeyim kesem 10 mm olmuş karından ultrason ile bakıldı haftama göre kese boyu iyiymiş ama henüz bebek yokmuş daha normal mi bu sizce ben biraz endişelendim bilenler varsa eğer lütfen yardımcı olun

Keseyi görmeye gittiğinizde mi farketti yoksa kalp atışını duymaya gidince mi
Benim sürecim biraz farklı gelişti aslında geçen hafta kendi doktorum keseyi görmüştü ama bebek yoktu.çarşamba gnü başka bir doktora gittiğimde bebeğin yeni oluştuğunu 7 haftalık olmama rağmen 5+5 günlük göründüğünü söyledi bizde sevndk tabi.bugün tekrr kendi doktoruma gittim ve bebeğin oluşmadığını kesenin geçen haftaki boyutuyla aynı boyutta olduğunu ve gelişmediğini söyledi.Progestan hem hap hem iğne kullanmama rağmen hiç gelişmemiş kürtaj dedi pazrtesi gnü olcam
Çok teşekkür ederim amin inşallah.Doktorum kürtajdan sonra 1 det dönemi geçmesi yeterli dedi bakalım hayırlısı
Allah'ım aratmasın. Kucağını boş bırakmasın. Dualarım seninle
Amin allah razı olsun çok teşekkür ederim hepimiz sağlıklı evlatlarımızı kucaklarımıza alalım inşallah

Hiç endişelenme boşuna stres yapma kendine.bebeğinide etkileme canım.Geç döllenme olmuştur belki yumurtlama takip etmiş miydin ve beta hcg değerlerin nasıldı

Hiç endişelenme boşuna stres yapma kendine.bebeğinide etkileme canım.Geç döllenme olmuştur belki yumurtlama takip etmiş miydin ve beta hcg değerlerin nasıldı
Canım benim sat 9 Mart 2 gün gecikme ile öğrendim 1769 çıktı betam ve 4+2 de kesem karın ultrasonundan bakınca gözüktü bugün de başka bir hastaneye gittim kesem çok şükür büyümüş 4 haftalıkken 3.50 mm idi şimdi ise 10 mm ama bebek yok daha doktor dedi onun için endişelendim ovu testi kullanıp gebe kaldım 22-23 Mart yumurtlama 24 Mart'ta çatlama gördüm ben testte canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…