2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar benim beta çıktı. Sat 17 mart. 13 Nisan beta 154 15 Nisan beta 527. Biraz fazla artmış. 1 ay olduğunda tahminen 1500 olur gibi. Biraz fazla değil mi ? İkiz mi acaba diye tereddüt yaşadım.
Tam 2 katı artması beklenmiyor zaten en az %60.. bazılarında çok hızlı artış gösterirken bazılarında %60 anca artarak ilerliyor ama iki durumda da sağlıklı tekil gebelikler olabiliyor.bence sizin değer çok çok aşırı artmamış. Kese için ne zaman gideceksiniz

Tam 2 katı artması beklenmiyor zaten en az %60.. bazılarında çok hızlı artış gösterirken bazılarında %60 anca artarak ilerliyor ama iki durumda da sağlıklı tekil gebelikler olabiliyor.bence sizin değer çok çok aşırı artmamış. Kese için ne zaman gideceksiniz
Benim doktorum erken gelme boşuna dedi. Bu perş ya da çarş gideceğim

Şaşırdım evet 2 tane dondurulmuş 5 gün embriyosu transfer edildi ama 12.gün beta hcg benim 351 2 gün sonra tekrarladıgımda 793 tü bende tek diye düşündüm cok mutlu oldum agladım yaa 14 gün sonra tekrar kontrole cagrdı insallah ikiside saglıkla ilerler kalp atışlarını duyarım korkuyorum yaa 😥🙏ya bisey olursa diye

Şaşırdım evet 2 tane dondurulmuş 5 gün embriyosu transfer edildi ama 12.gün beta hcg benim 351 2 gün sonra tekrarladıgımda 793 tü bende tek diye düşündüm cok mutlu oldum agladım yaa 14 gün sonra tekrar kontrole cagrdı insallah ikiside saglıkla ilerler kalp atışlarını duyarım korkuyorum yaa 😥🙏ya bisey olursa diye
Benim de dondurulmuş iki tane 5. gün embriyosuydu ama biri tutunamamış, bir bebemiz göründü 🥰
kendini endişelendirme boş yere. Rabbim evlatlarını sana bağışlasın. İçini ferah tut ve gebeliğinin tadını çıkar, sohbet et bebişlerinle ya bir şey olursa diye düşünüp strese sokma kendini çünkü sen üç canlısın 😍 tüp bebek yeterince stresli bir süreç zaten bari sonrasında sakin kalabilelim 🤗

Kalp atışlarını duydunmu canım sen bide sende mi 5 haftada mı keseleri gördün
Benim de dondurulmuş iki tane 5. gün embriyosuydu ama biri tutunamamış, bir bebemiz göründü 🥰
kendini endişelendirme boş yere. Rabbim evlatlarını sana bağışlasın. İçini ferah tut ve gebeliğinin tadını çıkar, sohbet et bebişlerinle ya bir şey olursa diye düşünüp strese sokma kendini çünkü sen üç canlısın 😍 tüp bebek yeterince stresli bir süreç zaten bari sonrasında sakin kalabilelim 🤗

İdrar çıktı hemogram çıktı hala beta yok 😬 bekliyorum durmadan sayfaya giriyorum. Özelde verseydim dedim. Ancak yarın görcem galiba.
Ajkskdk bizimde öyle olmuştu en son beta çıkıyor akşama doğru bu arada galiba bendede enfeksiyon gibi bişey var hafif yanma oluyor kalp atisina gittiğimde soylicem..Üzülme sakın gebelikte olabiliyor zaten 😊

Amin inşallah hepimiz sağlıklı bi süreç geçirelim 🤲🏻 İlk değerim 83 iki gün sonrası 210 ve iki sonrası az önce yaptırdığım 553 çıktı inşallah bu kimyasal değildir böyle katlanıp kimyasal olması pek karşılaşılır bi durum değil sanırım çünkü 5 gündür kadınlar klubü sayfasını hatim ettim resmen 🙂
Kimyasal değerini gecmissin kafana takma yükseliş olmuş bebişini düşün güzelce beslen bol su iç 😊

5+0 da keseyi gördük, 6+4 te kalp atışını duyduk. 🥰 Benim 1 i tek tutmuş canım
Cnm 6+4de ultrasondan mi duydunuz yoksa vajinal muayenede mi? Bizde tam 5+0da keseyi gördük pazartesi 6+2 olacağız kalp atışı için muayenemiz var bizimde o yüzden soruyorum ins bizde duyabiliriz☺️

Kızlar benim beta çıktı. Sat 17 mart. 13 Nisan beta 154 15 Nisan beta 527. Biraz fazla artmış. 1 ay olduğunda tahminen 1500 olur gibi. Biraz fazla değil mi ? İkiz mi acaba diye tereddüt yaşadım.
Kuzum benimde 263 ten 771 e çıkmıştı normal artış değerin sağlıcakla ilerlesin bebiş 😊 haftaya görürsün keseyi 😊

Arkadaşlar merhaba, ben de dün hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg tekrar baktıracağım pazartesi. Çok heyecanlıyım inşallah her şey yolunda giderse ben de aralık annesi olacağım❤️🤰🏻 Sizlere bir sorum var bat ne demek yazmışsınız anlamadım da 😇
Beklenen adet tarihi canım🥰
Hayırlı olsun bebişin 😍

X