2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Harikaaaa kuşburnu melisa ıhlamur bunları deneyeyimm😍😍 sağolasınnn ❤️❤️
Bazen insanın canı istiyor gerçekten öyle zamanlarda bu çayları içebiliriz canım kahvede çok canım isterse haftada 1-2 içeceğim zaten şimdi sigarayla cebelleşiyorum önce onu halletmem lazım🙈

Bazen insanın canı istiyor gerçekten öyle zamanlarda bu çayları içebiliriz canım kahvede çok canım isterse haftada 1-2 içeceğim zaten şimdi sigarayla cebelleşiyorum önce onu halletmem lazım🙈
Ayy senin işin daha zor Rabbim yardımcın olsun bazıları hamilelikte tiksiniyor nefret ediyor sigaradan inşaAllah senin de öyle olur 😍

Ayyyy en önemlisini unutmuşumm harbiden çayyy yaa çayy çayı bıraktımm gerçekten ne içiyosunuz sıcak bişey içmek istediğinizde kızlar Allah rızası için tek derdin bu olsun demeyin cidden boğazımdan sıcak bişey geçmiyo sabahları😢 ben kahve içerdim yeşil çay içerdim çeşit çeşitt her çeşidinden şimdi riske atmamak için hepsini çıkardım hayatımdan ama sıcak alternatifler arıyorum
Günde 2 fincan çay içebilirsiniz doktorlar izin veriyor. Ben kahvaltıda içiyorum bir bardak, akşamda eşime eşlik ediyorum bir bardak.

Belki bulantılar başlayınca olur daha yeniyiz 😂😂 ben hamilelik ayağına iyi yemeye başladım bulantılar başlamazsa yirmi kiloyla kapatcam 🤣
Kaç kilosun canım çok kilon yoksa dert etme hiç ama yine de asıl kiloyu son 3 ayda alıyoruz bunu düşünerek bence yeme hakkını son 3 aya sakla🤣

Kaç kilosun canım çok kilon yoksa dert etme hiç ama yine de asıl kiloyu son 3 ayda alıyoruz bunu düşünerek bence yeme hakkını son 3 aya sakla🤣
Ahahaha doğru söylüyosun valla🤣🤣 59kiloyum ama boyum kısa 157 🥲 son 3ayı silmişim aklımdan bence de en iyisi az yiyeyim🤣
Günde 2 fincan çay içebilirsiniz doktorlar izin veriyor. Ben kahvaltıda içiyorum bir bardak, akşamda eşime eşlik ediyorum bir bardak.
Doktor içmesen daha iyi dedi çok zorlanırsan 1 bardak iç dedi 2fincan benim 1bardağım ediyo çünkü o da yani benim için hiç içmemekle aynı şey 😅 oyüzden alternatif arıyodum ama hepsinde sınır varmış melisadır ıhlamurdur artık böyle yaşamayı öğrencez yazın enazından canım çekmez sıcak şeyler 😢

Ayyyy en önemlisini unutmuşumm harbiden çayyy yaa çayy çayı bıraktımm gerçekten ne içiyosunuz sıcak bişey içmek istediğinizde kızlar Allah rızası için tek derdin bu olsun demeyin cidden boğazımdan sıcak bişey geçmiyo sabahları😢 ben kahve içerdim yeşil çay içerdim çeşit çeşitt her çeşidinden şimdi riske atmamak için hepsini çıkardım hayatımdan ama sıcak alternatifler arıyorum
Çay benim de kırmızı çizgimdi kafein içerdiği için içemiyorum onun yerine sıcak suya limon ve az şekerle geçiştiriyorum🙈

Çay benim de kırmızı çizgimdi kafein içerdiği için içemiyorum onun yerine sıcak suya limon ve az şekerle geçiştiriyorum🙈
Ahanda pratik bir çözüm😍😍 bunu deneyeceemm maksat sıcak ve gün içinde iki üç büyük bardak içebileceğim bişey olsun yaa🥲 hemde demir emilimini etkilemeyen tsh yi etkilemeyen bişey olsun yani ve bu tarif mantıklı deneyecem🥰

Ahahaha doğru söylüyosun valla🤣🤣 59kiloyum ama boyum kısa 157 🥲 son 3ayı silmişim aklımdan bence de en iyisi az yiyeyim🤣
Kilon iyi ama sonra vermesi zor olur canım o yüzden bu 3 ay ne kadar az alsak kardır ben zaten tombişim 76 kiloyum boy 1.70 ilk 3 ayı hiç kilo akmadan atlatma planım var bakalım başarabilecek miyim🤣

Kilon iyi ama sonra vermesi zor olur canım o yüzden bu 3 ay ne kadar az alsak kardır ben zaten tombişim 76 kiloyum boy 1.70 ilk 3 ayı hiç kilo akmadan atlatma planım var bakalım başarabilecek miyim🤣
Boyuna göre şuan iyisin bence🐣 ama galiba ikimizde sınırdayız alırsak veremeyiz gibi ben zor veriyorum zaten 🥲🥲 ilk 3 ay yesek dert yemesek dert Allah sonumuzu hayır etsin😂😂

Canım seni geçen aydan hatırladım Mart ayında hamilelik isteyenler grubundan çok sevindim seni de burada gördüğüm için inşallah sağlıkla vaktinde bebeğini kucağına almak da nasip olsun🥰
Amin canım hepimiz inşallah sağlıkla alırız kucagimiza 🤲😊

X