2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Vanda kime gideceksiniz acaba?

Merhaba canım bende normalde 7+1im ama usg ye göre 6+0.doktora gtttiğğmde bel ağrımı söyledim ve normal olabilir dedi.Onun dışında bende ayakta fazla durunca ve çok yürüyünce kahverengi akıntım oluyo onu da doktora sordum onada çok normal herhangi bi sorun görünmüyo dedi.bizim tek sıkıntımız 1 hafta 1 gün geriden gelmemiz.Yarın doktoruna sorarsın yine ama stres yapma sakin ol pozitif düşünmeye çalış

Kızlaar tatlış hamişler bugün 16.20de kontrolüm var dua edin sizin dualrınız kabul olur doktorum iyi şeyler söylesin.bende listeye adımı yazdırıp aranıza katılayım artık 1 hafta geriden geliyoruz ama hiç önemli diil tek istediğim sağlıklı bi gebelik geçirmem.Olumlu düşünmeye çalışıyorum pozitf olmaya çalışıyorum ama yine de dualarınıza ihtiyacım var

Mübarek günün yüzü suyu hürmetine güzel haberlerle dönersin inşallah canım

1 hafta çok bir şey değil canım bence hiç sıkma canını güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar beslenme düzeninize neler eklediniz neler çıkardınız
Ben de şeker olduğu için şeker ilacını bıraktım. Aslında az besleniyorum ama bu sürede 12. Haftaya kadar yediklerimizden beslenmiyor diye diyetime devam ediyorum.

Tansiyon ve şeker yükseltecek şeylerden uzak durmak iyi olur demişlerdi.

Doktoruna sordaydin keşke şeker ilacını kendin mi bıraktın bende epilepsi ilacı kullanıyordum gebelik olunca dozajimi düşürdü bıraktırmadi

Yaa deme öyle inşaAllah Rabbim bebeğini sana bağışlarr sıkı sıkı tutunsun sağlıklaa büyüsün inşaAllah içerdeee annesiiiii
multivitamin kullanan var mı aranızda?
Ben regenesise başlamıştım pozitiften üç gün önce doktora gittiğimde efa mom önerdi hemen hemen içerik aynı ama
Genelde bi sorun oldu mu doktorlar pat diye söylüyo ya bilemedim bence yoktur Allahın izniyle doktorun dediğini yapın kanama gelmedigi sürece Allahın izniyle bişey olmaz ki geledebilirr bazen tabiki az az o da çok normalmişş not olarak yazayım
Hayırlı olsun saglıkla kucagına al inşaAllah ultrasondan şimdilik anlamıyorum yorum yapamıcam inşaAllah sağlıkla büyürrr içerde

Aranızda ocean metil folat kullanan var mı? Emme tablet değil herhalde su ile içeceğiz değil mi? Önceki folatım emme tabletti bunun üzerinde birşey yazmıyor.

İnşallah canım

Yok yok çok güzelll 2katı diyorlar ama hep fazla artıyorr çok normal hele bide bu ilk artışlar daha hızlı
Merhaba arkadaşlar bende bugün kalp atışını duydum çok şükür 6+2 çıktı
Çok şükür canımm darısı başımıza
Merhaba. Bugün kesreyi ve kalp atışını gördük
Maşşallah
Selizay seni artık bu topikte görmek isteriz
Hoşgeldiiiiiin selizzzz sağlıkla kucağına al inşaAllahhh çok sevindimmm Selizay

Ah çok teşekkür ederim tatlım benimde normalde iki hafta geriden geliyor pcos olduğum için geç yumurtlamıştım. İnşallah sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza tekrardan çok teşekkür ederim çok rahatladım

İnşaAllah çok güzel şeyler duyarsın bugün doktorundan inşaAllah sağlıkla büyüyodur bebeğin
Kızlar beslenme düzeninize neler eklediniz neler çıkardınız
Ben avokado haşlanmış yumurta kırmızı et havuç ve meyve ekledim normalde yemem sevmem çıkarttıklarım sosis salam ve çok şekerli tatlılar bunları çok severdim ama yemiyorum artık malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…