2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Yok yok çok güzelll 2katı diyorlar ama hep fazla artıyorr çok normal 😍 hele bide bu ilk artışlar daha hızlı

Çok şükür canımm darısı başımıza🤲🤲🥰

Maşşallah ♥️♥️

Hoşgeldiiiiiin selizzzz😍😍😍 sağlıkla kucağına al inşaAllahhh çok sevindimmm 💐💐💐 Selizay Selizay
Çok teşekkür ederim canım, herkes sağlıkla kavuşsun inşallah bebeğine

Ekstra bir eklemem yok ama hamur işi tatlı kahve çay şarküteri tarzı ürünleri çıkarttım sağlıklı dengeli beslenmeye çalışacağım ama en büyük sorunum sigara 🙈
Ayyyy en önemlisini unutmuşumm harbiden çayyy yaa çayy çayı bıraktımm gerçekten ne içiyosunuz sıcak bişey içmek istediğinizde kızlar Allah rızası için tek derdin bu olsun demeyin cidden boğazımdan sıcak bişey geçmiyo sabahları😢 ben kahve içerdim yeşil çay içerdim çeşit çeşitt her çeşidinden şimdi riske atmamak için hepsini çıkardım hayatımdan ama sıcak alternatifler arıyorum

Ayyyy en önemlisini unutmuşumm harbiden çayyy yaa çayy çayı bıraktımm gerçekten ne içiyosunuz sıcak bişey içmek istediğinizde kızlar Allah rızası için tek derdin bu olsun demeyin cidden boğazımdan sıcak bişey geçmiyo sabahları😢 ben kahve içerdim yeşil çay içerdim çeşit çeşitt her çeşidinden şimdi riske atmamak için hepsini çıkardım hayatımdan ama sıcak alternatifler arıyorum
Süt içiyorum ama doktor günde 1 fincan kahve ya da 2 bardak çay icebilirsin dedi tamamen çıkartmana gerek yok doktorun bunları soylemistir zaten 😊

Beni çay değil ama kahvesizlik daha etkiledi ben normalde de çay içmediğim için çok fark yaratmıyor bende ama sanırım bazı çaylar varmış onları içmede zarar yokmuş doktoruna sor istersen canım

Kizlarrr simdi doktordan geldik ve kalp atislarini duydukk elhamdullillah minnoşumun 🤲🏻❤️ Bugun tam 7 haftalik oldukk 🥰
Ben de cumartesi gideceğim çok merak ediyorum umarım duyabilirim daha keseyi de görmedim 🙏 sağlıkla kucağına al inşallah canım
Ben de Pazartesi gideceğim kontrole. Hem keseyi görmek hem kalp atışını duymak için🙏🏻 Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebişleri🥰

Süt içiyorum ama doktor günde 1 fincan kahve ya da 2 bardak çay icebilirsin dedi tamamen çıkartmana gerek yok doktorun bunları soylemistir zaten 😊
Canım seni geçen aydan hatırladım Mart ayında hamilelik isteyenler grubundan çok sevindim seni de burada gördüğüm için inşallah sağlıkla vaktinde bebeğini kucağına almak da nasip olsun🥰

Mübarek günün yüzü suyu hürmetine güzel haberlerle dönersin inşallah canım🌺
Amin canım inşallah allah razı olsun
1 hafta çok bir şey değil canım bence hiç sıkma canını güzel haberlerini bekliyoruz 💕
İnşallah canım çok teşekkürler❤️
Ah çok teşekkür ederim tatlım 🤲🤲 benimde normalde iki hafta geriden geliyor pcos olduğum için geç yumurtlamıştım. İnşallah sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza 😌🤲 tekrardan çok teşekkür ederim çok rahatladım ☺️☺️
Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza bebişlermizi
İnşaAllah çok güzel şeyler duyarsın bugün doktorundan😍😍 inşaAllah sağlıkla büyüyodur bebeğin 🤲🤲

Ben avokado haşlanmış yumurta kırmızı et havuç ve meyve ekledim normalde yemem sevmem🥲🥲 çıkarttıklarım sosis salam ve çok şekerli tatlılar bunları çok severdim ama yemiyorum artık malesef 😢
İnşallah canım teşekkür ederim😍

Beni çay değil ama kahvesizlik daha etkiledi ben normalde de çay içmediğim için çok fark yaratmıyor bende ama sanırım bazı çaylar varmış onları içmede zarar yokmuş doktoruna sor istersen canım
Özel çaylar varmı ki bi araştırayım canım doktorumla randevum haftaya çarşamba ikinci gidişim olacak ilk gidişte sadece beta artışına baktı ve diğer değerlerimi ölçtü

Eklentiler

• E6CBF257-B0C1-4D5D-A132-1A3147C5152E.png
    E6CBF257-B0C1-4D5D-A132-1A3147C5152E.png
    333,7 KB · Görüntüleme: 31
X