2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım gayet güzel bir artış emin olabilirsin bugün bat günün mü son bir tane daha kan ver sonra beklemeye başla
Yok canım benim geç yumurtlama veya döllenme oldu herhalde battan 1 gün sonra 198 çıktı pazartesi tekrar giderim sonra da doktora gitmeyi beklerim artık

Doktorumuz keseyi gördüm dedi kağıtı verdi aslında ilgili birisi ama çok fazla açıklama yapmadı değerler normal kan tahlillerim herşey yolunda gebelik normal gebelik 15-20 gün gibi gelin bebeğide kalp atışlarınıda duyalım dedi inşallah bakıcaz bekleyebilicekmiyim 🙂
Hepsi ayri heyecannn cok iyi anliyorum ☺️ Hep olumlu dusun, hersey yolunda gidicek insaAllah 🤲🏻

Kızlar günaydın 💕
Salı günü battan 1 gün önce 55 çıkmıştı değerim dün tekrar yaptırdım sonuç 198 sizce nasıl 2 kat artış normal denmiş ama benim 2 güne neredeyse 4 kat artmış bir problem yoktur değil mi😕
Yok yok normal en az 2 kat artış deniliyor. Ben de bugün verdim kan. Benim de ilk testim günüme göre yüksek. 17 mart sat. Test tarihi 12 Nisan 154 çıkmıştı.

Kızlar bugün 5+2 olduk ☺️ Çok şükür yarın doktora gideceğim, birşey sormak istiyorum sizlere 4-5 hafta arasında hiç böyle pembe akıntı yaşayan oldu mu aranızda? Çok yoğun değil ama biraz ayakta durayım, azıcık normakden fazla yürüyeyim pembe akıntı oluşuyor 😞 bir de 5 haftalık olmaya başladığımdan beri inanılmaz bel ağrım var. Bu durumda korkutuyor beni. Sizde olup bana bilgi verebilecek olan var mı? 🥲

Yok yok normal en az 2 kat artış deniliyor. Ben de bugün verdim kan. Benim de ilk testim günüme göre yüksek. 17 mart sat. Test tarihi 12 Nisan 154 çıkmıştı.
Ben zaten minnoş bir değerler başladım senin olması gerektiği gibi başlamış bence canım inşallah şimdi de bol bol artmıştır değer😍
Benim durumum farklı ikili yaptırmayacağım aminosentez ya da fetal DNA yaptıracağım. (Erken doğum öyküm var)

Ama olmasa da baktırırdım. Tercih meselesi ama benim yaşadığım şeyler farklı neyse olacak olan bilmek isterim.
Erken doğumu için bir sebep söyleyebildiler mi canım benim de mesela 21. Haftamda rahmim açıldı ve doğum yapmak zorunda kaldım enfeksiyon veya rahim ağzı yetmezliği dediler acaba ben de yaptırsam bir cevap olur mu

Günaydın kızlar nasılsınız benim sabah bulantım başladı ve yemek canim hiç istemiyor zorla yiyom yemek videoları bile migdemi kaldırıyor🙄siz nasılsınız

Ben zaten minnoş bir değerler başladım senin olması gerektiği gibi başlamış bence canım inşallah şimdi de bol bol artmıştır değer😍

Erken doğumu için bir sebep söyleyebildiler mi canım benim de mesela 21. Haftamda rahmim açıldı ve doğum yapmak zorunda kaldım enfeksiyon veya rahim ağzı yetmezliği dediler acaba ben de yaptırsam bir cevap olur mu
Benim 33 haftada suyum geldi. Sızıntı olarak. Sebep yok. Sadece bebek doğum pozisyonuna dönerken olmuş dediler.

Günaydın kızlar nasılsınız benim sabah bulantım başladı ve yemek canim hiç istemiyor zorla yiyom yemek videoları bile migdemi kaldırıyor🙄siz nasılsınız
Yaa gecmis olsun🙈 benim bir gunum birini tutmuyo yaa, bazen midem bulaniyo zorla yiyorum bazen hic bulanmiyor istahim aciliyor 🤣 ama cok sukur suana kadar iyiyizz insaAllah boyle devam eder 🤲🏻

Kızlar bugün 5+2 olduk ☺️ Çok şükür yarın doktora gideceğim, birşey sormak istiyorum sizlere 4-5 hafta arasında hiç böyle pembe akıntı yaşayan oldu mu aranızda? Çok yoğun değil ama biraz ayakta durayım, azıcık normakden fazla yürüyeyim pembe akıntı oluşuyor 😞 bir de 5 haftalık olmaya başladığımdan beri inanılmaz bel ağrım var. Bu durumda korkutuyor beni. Sizde olup bana bilgi verebilecek olan var mı? 🥲
Sürekli gelen pembe bir akıntıysa doktora git bence ihmal etme

Bir_Kucuk_Mars Bir_Kucuk_Mars beni de listeye ekle canım yaş 31 şehir İstanbul sat 15 Mart tahmini doğum tarihi 20 Aralık belirtiler göğüslerde hassasiyet bel ağrısı kasık ağrısı ve şişkinlik

X