2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Cok bilgilendirici oldu bizler için de teşekkür ederiz

Napiyonuz kızlar bugün biraz yordum kendimi galiba hemen sağ kasik ağrısı başladı sizdede öyle oluyormu yorulunca ağrı oluyor birde kalp atışı için ne zaman gidiceksiniz
Bende çok yoruldum bugün biraz fazla ağrım var kasıklarım belim ağrıyor
Bu kadar ağrım olmamıştı hiç dinlendim de geçmedi
Kalp atışı içinde pazartesi gününe çağırdı 6+4 olacağız kısmetse sen ne zaman gideceksin canım

Aynen bu akşam baya ağrı girdi sizindemi tek taraflı benim sağ taraf kopuyordu şimdi hafifledi sizi erken çağırmış benim Perşembe haftaya

Aynen bu akşam baya ağrı girdi sizindemi tek taraflı benim sağ taraf kopuyordu şimdi hafifledi sizi erken çağırmış benim Perşembe haftaya
Normalde benimde sol tarafım ağrıyordu ama şu an her tarafım ağrıyor tatsız bir ağrı.
Geçen hafta perşembe keseyi görmüştük 10 gün sonra gel dedi pazara denk geldiği için pazartesi gel dedi.

Ve aleyküm selam, hayırlı olsun inşallah. Tabi oluşturalım ama nasıl yapılıyor bir araştırayım. Sat neydi, ne zaman öğrendin ve belirtilerin neydi?
Merhabalar bende şu an için Aralık annesi olarak yazabilirsiniz adetim 26 Mart olmam gerekiyordu 4 nisanda 13 beta hcg ile öğrendim .

Merhabalar benimde aynı şekilde 4 5 kat artıyor çoğul mu değil mi öğrenebildiniz mi benim randevum haftaya

Merhaba Acaba Ankara da hangi doktora gidiyosunuz takip için.

Napiyonuz kızlar bugün biraz yordum kendimi galiba hemen sağ kasik ağrısı başladı sizdede öyle oluyormu yorulunca ağrı oluyor birde kalp atışı için ne zaman gidiceksiniz
Valla canim gecen gun bende de oyle oldu supurge yaptim hemen kasigima agri girdi. Kalp sesini dinlemeye de 28 nisan gibi gidicez insaAllaah onda da 8 haftalik falan oluyo galiba sat a gore

Ultrasona göre haftayı nasıl belirliyorlar acaba mmye göre mi ki? Benim doktor bugün 5haftalık dedi detay vermedi
Malesef benimde bir bilgim yok o an sormakta aklıma gelmedi. Sizin sat ile doktorun söylediği uyumlu ise normaldir. Ultrason kağıdında da yazıyor haftası-günü ordan bakın isterseniz :)

Beni de ekler misiniz yaş Mayıs'ta 31 oyüzden 31 yazalım. Şehir İstanbul sat 17.03.2022 beklenen d.tarihi 21.12.2022
Bbelirtiler göğüs ucu sızlaması; yumurtlamanın 6. Günü. Yürütmeyecek şekilde kasık ağrısı. Gündüz ayaklarımın ısınmaması gece de tam tersi yanması

Ben daha hiç doktora gitmedim cumartesi gideceğim inşallah kalp atışını da duyarız.
Yorma canım bu aralar kendini bol bol dinlenmeye çalışıyorum ben. Batma değil ama kasik ağrısı oluyor bende

Ben daha hiç doktora gitmedim cumartesi gideceğim inşallah kalp atışını da duyarız.
Yorma canım bu aralar kendini bol bol dinlenmeye çalışıyorum ben. Batma değil ama kasik ağrısı oluyor bende
Ben de henüz gitmedim doktora. Yarın keseyi düşünürken kontrolde kalbi de duyar mıyım acaba? ben de sırt ve bacak agrısı oluyor çok aktif olamıyorum. Dinlenme modum hep açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…