2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaşlar ben de listeye eklenmek istiyorum Normalde sat tarihim 25 şubat ama PCOSum var o yüzden geç yumurtlama (ovülasyon testi takip) ve geç döllenme oldu bende, gittiğim doktorun söylediğine göre 9-10 mart satmış gibi düşünmek lazım dedi. Beta değerime göre aşağı yukarı bugün 4+6 bebiş. Yani listeye nasıl ekleneceğim bilemedim Ankaradayım ve yaş 33
Bu hesaba göre bebeğimin doğacağı tarih 14 aralık gibi görünüyor.
Belirtiler bende kasık ağrısı batma şeklinde, göğüs ağrısı, akıntı kesilmesi oldu

İnşallah herşey güzel şekilde sorunsuz ilerler ve hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Canim 5+1deyim kasik ağrım hala devam ediyor gaz sancısı gibi adet sancısı gibi karışık

İlk gebeliginmi sana neden verdi benim önceki gebeliğim ölü olduğu için verdiğini söylemişt
İlk gebeliginmi sana neden verdi benim önceki gebeliğim ölü olduğu için verdiğini söylemişti
Evet ilk gebeliğim. Yaşımdan dolayı riskli görmüş olabilir. 38 yaşındayım:) Birde miyomum var 5 cm. Onun bi etkisi varmı düşükte bilmiyorum

Hoş geldin aramıza, bebeğin hayırlı olsun canım. Amin inşallah.

Ayakta kalınca, yorulunca kasık ağrım oluyor, başım çok dönüyor, halsizlik var. Yemeği zor yaptım, temizlik filan hiç gücüm kalmıyor. İlk gebeliğimde aşırı derece kasık ağrılarım oluyordu. Bu daha sakin geçiyor çok şükür.

Benim daha erken mi bilmiyorum ama çok yok bende canım bel ağrısı kasık ağrısı falan uyku var tek . Kimyasal beni korkutuyor inş tekrarlamaz

Benim daha erken mi bilmiyorum ama çok yok bende canım bel ağrısı kasık ağrısı falan uyku var tek . Kimyasal beni korkutuyor inş tekrarlamaz
Herkeste aynı reaksiyon vermez herhalde. Aynı kişide iki gebelik bile aynı olmuyor. Benimde kalbi durdu 9. haftada. Kromozom bozukluğu varmış. Ama ona takılıp kalınca zaman geçmiyor. Bence kendini çok dinleme dua et, zamana bırak canım.

Çok haklısın canım sen şimdi kan sulandırıcı iğne mi yapıyorsun

Çok haklısın canım sen şimdi kan sulandırıcı iğne mi yapıyorsun
Hayır benim pıhtılaşma ile ilgili sorunum yok. Dün TSH 3.91 çıkınca onu düşürmek için ilaç verdi doktor sadece. Turner sendromuydu bebek. Kalbi durunca genetiğe gönderildi kürtaj sonrası. Bu sendrom her 2.500 kadında bir oluyormuş. Tekrar olma ihtimali yok denecek kadar azmış. Her ihtimale karşı genetik ve pıhtılaşma testi yaptırdık genetikte. İkiside temiz çıktı çok şükür.

Canım sende kasık ağrısı bel ağrısı bar mı
Var bacağıma vuruyor bu haftalarda olurmuş dayanamazsan parol al dedi, bulantılar baslayacakmis onun için ilaç verdi, yerleştiği için hafif bi kanama ve lekenme olabilirmis birde uyku ve duygusallik halı artabilirmis şu sıralar..Ağır kaldırma fazla ayakta durma yorma kendini dedi

Merhaba,
38 yaşındayım. 13 yaşında bir kızım 6 yaşında bir oğlum var. 3. Bebeğe hamileyim ama henüz kan testi vermedim. Son adet tarihim 25 Mart. Hem heyecanlıyım hem de çok korkuyorum. Pandemi sebebi ile hep erteledim 3. Bebeği. Şimdi yaşım beni korkutuyor. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıkla kucağımıza alalım miniklerimizi inşallah

Anladım canım benim daha 4+2 diye galiba pek bir şey yok şimdilik galiba iyiyim şimdilik adetim geceli 2 gğn oldu bende haftaya salıya randevu aldım inş herşey yolundadır

Bel agrisi bende kronik ama son 2 haftadir on kati fazla agrim var kasik agrisi ve regl oluyormus gibi hafif sancilanma aksamlari oluyor gun icinde cok rahatsiz etmiyor sadece gun boyunca bulantim var

Anladım canım benim daha 4+2 diye galiba pek bir şey yok şimdilik galiba iyiyim şimdilik adetim geceli 2 gğn oldu bende haftaya salıya randevu aldım inş herşey yolundadır
İçini ferah tut canım Allah'ın izniyle herşey yolundadır

Napiyonuz kızlar bugün biraz yordum kendimi galiba hemen sağ kasik ağrısı başladı sizdede öyle oluyormu yorulunca ağrı oluyor birde kalp atışı için ne zaman gidiceksiniz
Ayakta kalınca benimde ağrım oluyor çok halsiz hissediyorum ara ara dinlenmek iyi geliyor . Bu akşam iğne batması gibi ağrı oldu bir kaç kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…