2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ay öyle mi diyorsun.Gebelik öncesi 64 kiloydum. Doğumdan sonra 76 çıktım bir süre 76 gezdim. Şimdi 69 a düştüm hedef 60 inşallah zayıflayınca geçer

Anladımmm teşekkür ederim cevabın için

Kaç yaşa kadar kullanılıyor park yatak?

Kaç yaşa kadar kullanılıyor park yatak?
Canım büyük oğlumda 3 ay kullanamamıştık. Sağa sola dönmeye baslayınca rahatsız olmuş yer yatagına taşımıştık. Ama şuan küçük oğlum 8 aylık hala severek kullanıyoruz. 4 yasına kadar kullanan arkadasım var. Çocuğum yapısı ile alakalı

Günaydın güzel anneler benim kızın hala dişi yok garibim damagiyla eze eze yemeye çalışıyor hala , bir hafta sonra 9 aylık olacak heralde iki üç diş birden gelecek diye tahmin ediyorum. Dün sağlık ocağından aradılar 9.ayda ek doz olarak kızamık aşısı yapılıyormuş isteğe bağlı, alerjik bebeklerde hastanede yapılmasını öneriyoruz dediler kızamık aşısına tepki verebiliyormus vücut. Kızım ilk aylarda çok gaz sancısı ve kusma yaşarken süt alerjisi olabilir demişti Dr. Şimdi yoğurt peynir veriyorum ekstra bir tepki yok ama nasıl emin olacağız süt alerjisinin geçtiğinden veya devam ettiginden?

Desteksiz oturma konusunda daha bir hafta on gün öncesine kadar çok kısa süre oturuyordu hemen arkaya düşüyordu, ben de yerdeki süreyi artırmak için artık düşse de canı yanmasın diye kirlentler koydum, ilgisini çeken ıvır zıvır eşyalar koydum kendim de yanına oturdum öyle oyunlar oynamaya çalıştım şimdi daha uzun oturuyor ,emekleme pozisyonuna geçmeyi deniyor ama daha başaramadı biraz yere koyup özgür bırakmak lazım minikleri

Kızlar bebeği diş gıcırdatan var mı. Toplam 3.5 dişi var onları gıcırdatıyo:)
bir dilimiz bile yok :))
Bizimki de öyle valla büyük oğlum da geç çıkarmıştıb1 yaşına yakın. Heralde bu sefer de öyle olacak.

Bizdede sut alerjisi vardi once benim diyetim acildi simdi oglumunkini aciyoruz kakada kan cildinde alerji kizarikligi ve dokuntusu yoksa sorun yok demektir dedi doktorumuz

Bizde de desteksiz oturma tam henüz tamamlanmadı ama biraz da olsa kalabiliyor öyle
Çok doğru diyosun tamamen tutumla alakalı
Biz hiç ayağını bastırmamıştık şimdi daha basmayı bilmiyor
Bazen kontrolcü olmak da zararlı olabiliyor keşke bastırsaydık diyoruz şimdi de
İnsan acemilikten kıyamıyor

Canım aklıma geldi de sorayım dedim sana
Bebiş basmaya başladı mı senin?
Ben bastırmaya çalışıyorum ama zıplıyor gibi yapıyor sadece parmak ucunda

Her bebeğin kendini hazır hissettiği an farklı canım sen bastirsan da o yine hazır olacağı zamanı bekliyor olacaktı içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…