2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende 2 noya geçince elimdekini deneyeyim
Teşekkürler canım
Kokusu çok kötü diyolar nasıl diğer mamalara göre
1 cm kalinliginda 2 metreye 1.80 büyüklüklte aldik Memnunuz. Önemli olan bpa olmayacak
Teşekkürler canım
Bende aldım bugün 1.5 cm olandan

Bende 2 noya geçince elimdekini deneyeyim
Teşekkürler canım
Kokusu çok kötü diyolar nasıl diğer mamalara göre

Teşekkürler canım
Bende aldım bugün 1.5 cm olandan
Yok canım ya ekstrz bı kötü değil bence golden goat bı tik kötü kokuyordu ama baby goatta hiç farketmedim sadece dokusu biraz nişastamsi, hani diğer mamalar daha böyle sert gibi artık o neyle ilgili bilmiyorum

Kizlar, aranizda hepiniz anne sutu mu veriyorsunuz, ve ne zamandan sonra mamaya gectiniz. benim kizim yakinda 6 aylik olacak, 1-2 ay daha anne sutu vermeyi dusunuyorum, sonra da kesip mamaya gecmeyi.

Kizim bastan beri gogusumden icmiyor, icemiyor. bende hep sagip veriyorum. gunde 4-5 kere sagiyorum (cogunlugunu iste yapiyorum). Ama biraz yoruldum desem yalan olur. agustos ayina kadar sabredip birakayim diyorum. sizce dogru mu yapiyorum?

Biz anne sutu devam ediyoruz 5.ay itibari ile ek gidaya gectik once sebzeler ile şimdide meyve tadimlari basladi. Bence gittigi yere kadar gitsn cnm biraktirma ne kadar anne sutu o kadar fayda

Canım ben ilk çocukta 2 sene sağıp verdim.ilk 9 ay 3 saatte bir sağdım sonra 4 saate açtım arayı.1 yaşından sonra 5 saatte bir sağdım öyle öyle 2 sene verdim.bunda da ilk 4 ay emdi sonra bıraktı.bende sağıyorum yine.şuan 6,5 aylık.bunda da 1,5 sene vermeyi düşünüyorum anne sütü.bence bırakma sütün varsa sağ.ek gıdayla doymaya başladığında (yaklaşık 8-9 aylık oluyor) sağım aralıklarını açarsın.ozaman sağmak çok zorlamaz

Arkadaşlar günde kaç öğün ek gıda veriyorsunuz? Bazen bizim bir öğünde kalıyor :/ bu arada uyurken aşırı terliyor özellikle başı… nevresimde öbek öbek ıslanıyor

Arkadaşlar günde kaç öğün ek gıda veriyorsunuz? Bazen bizim bir öğünde kalıyor :/ bu arada uyurken aşırı terliyor özellikle başı… nevresimde öbek öbek ıslanıyor
Emzirme oncesi az da olsa teklif et demisti doktorumuz bi sayı yok valla 10 defada versem zaten yedigi 3 4 kaşık. Bu ay itibari ile 3 ana ogun 2 ara öğün yapicaz bakalm onun disinda ne zaman isterse memeye devam

Yok canım ya ekstrz bı kötü değil bence golden goat bı tik kötü kokuyordu ama baby goatta hiç farketmedim sadece dokusu biraz nişastamsi, hani diğer mamalar daha böyle sert gibi artık o neyle ilgili bilmiyorum
Teşekkür ederim canım
Bende 2 noya geçince ilk elimdeki baby goat denicem bakalım
Hipp in 5 tahıllısını çok öneriyorlar kızlar kullanan var mı? Nasıl vercem onu sütle mi
Canım kutuda olanlarmı ?
Arkasında tarif falan yokmu canım
Ama sanırım ya formül mama ya da anne sütüyle yapılıyor ama tam bilemiyorum bende
Canım eds yani emzirme destek sistemi denedinmi?
Gerçi çalışıyorum diyorsun o şekilde emzirmen de zor olur
Ama arkadaşların da dediği gibi bence sütün oldukça sağ ve emzir
Benim sütüm çok az ve eds ile emziriyorum gittği yere kadar devam edicem

Kızlar bebişlerin dönme oturma durumları ne alemde ? Bizimki hala desteksiz çok oturmuyor dönme de tek yöne
Bizde aynı durumdayız canım
Hala tam tur dönme yok
Yanlara sadece
Ama canları isteyince dönecekler bence
Bide doğması gereken tarihe göre hesaplamak gerekiyormuş aslında
Benim bebeğim 3 hafta önce doğdu
Bu da etken olabiliyormuş
Benim bebeğim de desteksiz henüz tam oturamıyor ama mama sandalyesinde oturabiliyor
Zamanla alışacaklar inşallah yaa

Instagramda bi bebek gördüm 22 Aralık doğumlu bebek bildiğin emekliyor , onu görünce bi depresyona girdim bizimki aşırı üşengeç

Canım kullandığın mama markası nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…