2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bizimkilerde taze soğan verin eline diyor :)

Doktor artık oturabilir dedi ben oturtuyorum hatta bıraktığımda bi süre kendi başına oturuyor

Selam kızlar, benim kız normalde günde bir kez maksimum iki kez, genelde de iki günde bir yapardi kakasını, bu sıralar işte üst solunum yolu enfeksiyonu oldu antibiyotik şurup filan kullandı ya şu an ishal yani günde 7-8 kere az az da olsa yapıyor sulu kaka, ama başka bir rahatsızligi yok ateş huzursuzluk vs yok, sürekli kaka yapınca da pişik oluyir hemen açmama rağmen resmen kaka yapmadığı günleri özlüyorum çocuğumun var mı bizim gibi olan, bir de denir ilacını verince çok kusuyor ve kusmugunda turuncu renkler oluyor doktora soracağım ama var mı böyle bişey yaşayan

Bu arada ben ikinci reglimi oluyorum ama hala şişlik var tabi kilodan da var göbek de , emzirirken aşırı bir iştah var ve kendimi hiç durdurmuyorum

Bu arada ben ikinci reglimi oluyorum ama hala şişlik var tabi kilodan da var göbek de , emzirirken aşırı bir iştah var ve kendimi hiç durdurmuyorum
Ben şimdiki kilomla doğuma gitmiştim ve içimden bir insan çıktı, şimdi bu kilolara nasıl çıktım hiç bilmiyorum ama iştah bende de aynı sürekli bi şey yemek istiyorum

Ben şimdiki kilomla doğuma gitmiştim ve içimden bir insan çıktı, şimdi bu kilolara nasıl çıktım hiç bilmiyorum ama iştah bende de aynı sürekli bi şey yemek istiyorum
74 ile hamile kalıp 103 ile doğuma girdim. Doğumdan 1 gün sonra tartıldım yine 103üm gram oynamamış doktora dedim çocuğu alıp başka bişey mi koydunuz bu ne diye ben de 2. Adetimi gördüm 82ye kadar düştüm şimdi devam ediyorum bakalım benim de canım aşırı sıkkın kilodan ötürü. Ve doğru düzgün beslenmeme rağmen veremiyorum

Antibiyotikten ishal oluyorlar diye biliyorum huzursuzluğu yoksa düzelir bence. Kusmuğundaki turunculuk da kan ilacının rengi olabilir mi ? O geldi aklıma bir tek

Antibiyotikten ishal oluyorlar diye biliyorum huzursuzluğu yoksa düzelir bence. Kusmuğundaki turunculuk da kan ilacının rengi olabilir mi ? O geldi aklıma bir tek
Antibiyotik kullanırken kan ilacı verme demişti Dr ara vermiştik, şimdi tekrar başlayım.dedim hem çok kustu hem de bildiğiniz portakal turuncusu renkte şeyler var

Meyve süzgecine balkabagini haşlayıp koymuştum dişlerini kaşıdı tadını da aldığını umuyorum. Geçen erik emdi çok sevdi. Bir de salatalığı cam rende ile rendeleyip verdim çok sevdi hatta kabak patates ve havucu böyle yememistir. Ama şimdi bı paylaşımda gördüm salatalık+7 ay diyor niyeki gaz yapar diyemi bize bişey yapmadı ama bilemedim

Kızlar ben bu listeden patates havuç bezelye verdim. Yoğurt bir de. Bal kabağı bulamadım. Bugün tatlı patates ile normal kabak vereceğim. Bezelyeyi baya sevdi hatta patates ve havucu istememişti bezelye ile karışık verdim öyle baya delirerek yedi

Eklentiler

• 0516C977-2428-49F0-9183-48576D16E9C7.png
    289,1 KB · Görüntüleme: 72
Benimki de öne yıkılıyor o esnada 2 büklüm olduğu için ben de korkuyorum önüne yastık koymakta buldum çareyi deneyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…