2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bizim bebeler oturunca öne doğru eğiliyor beline bisy olurmu hani otururken böle destekli oturtuyoruz ya . Bi de ben bastiriyorum kasları gelişsin diye bi sıkınti olur mu

Arkadaşlar benimde bu ek gıda hakkında kafam birazcık karışık. Ben blw yontemi ile ilerlemek istiyorum. Ama başlamak için oturmayı öğrenmiş olması lazım. Bebeğim desteksiz henüz oturmayı öğrenmedi. Bu arada beş ay 7 günlüğüz. Dişimiz de çıktı ve yemek için çok hevesli bende elma falan veriyorum soğuk şekilde belki diş için iyi gelir diye. Bu delikli emziklerden kullansam erken mi meyve için? Ve miktarı ne kadar olmalı ?

Ben de blw için oturmasını bekliyorum desteksiz oturamıyor oğlum. Ben de elma ve armutu soğuk şekilde veriyorum diş etleri baya kaşınıyor. Meyve püresine biz de o haftalarda başladık canım doktora sormadan başladım gayet güzel cuk cuk emiyor dişlerini de kaşıyor kaşıkla yedirmek daha çok hoşuma gittiği için genelde rendeleyip kaşıkla yediriyorum arada dişlerini kaşısın diye meyve süzgecini kullanıyorum. Zaten iç haznesi çok almıyor çeyrek elma küçük dilim muz vs. Gibi. Benim ilk bebeğim yarı doktorları yarı hislerimi dinleyerek ilerliyorum

Benimde ilk bebeğim o yüzden her şeyi çok araştırıyorum öğrenirken galiba çok bilgi de kafa karıştırıyor

Kızlar bizim bebeler oturunca öne doğru eğiliyor beline bisy olurmu hani otururken böle destekli oturtuyoruz ya . Bi de ben bastiriyorum kasları gelişsin diye bi sıkınti olur mu
Bende bunu merak ediyorum canım
Benim bebeğim de 5 ay 2 günlük
Oturtunca hemen yığılıyor öne arkaya
Acaba bir zararı olurmu zaten çok fazla oturtmuyorum
Tam olarak 6 aylıkken mi otuuyorlar acaba
Bebeyatmaz da aldım ama tam duramıyor içinde

Kızlar bebeklerinize uyurken beyaz gürültü tarzı şeyler açıyormusunuz
Ben arada açıyorum daha uzun uyuyor ama alışırsa nasıl bırakacak diye düşünüyorum
Tecrübeli anneler yazsa keşke 2.çocuğu 3.çocuğu olanlar

Karşı komşumun benim için '' ne kadar titiz kadın'' dediğine eminim ama ispatlayamam süpürge sesi açıyorum uyku konusunda yenidoğandan daha beter Olduğumuz için artık saldım neye alışırsa alışsın uyusun yeterki

Ben yenidoğanken açıyordum sonra bir yerde gördüm otizim belirtileri yapabilirmis diye. Tek düze bi ses ya o yüzden açmayı bıraktım. Şimdi Hz Fatıma nin ninnisi var onu açıyorum en azından kulakları lailahe illallah dinlesin napim başka türlü uyumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…