2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bugün hava 29 dereceydi dışarıda evde ise 25 derece. Bu çocuklar ne zaman tişört giyecek. Çocuk bebek arabasında tek kat uzun kollu ile acayip terlemiş, sinirlendi yol boyunca.
Valla ben giydiriyorum şort tişört. Benim ev de 24-25 derece çok terliyor dediğin gibi o yüzden giydiyorum birkaç gündür

Kızlar doktor tedavimize ek prospan önerdi. Ya geçmiyor balgamlı öksürük delircem!!!! Bende hasta oldum of
Canim iyot kullAn sirtina kafes yap bebise bide kendine, oksurugu kesiyor hemde rahatlatiyor. Heryerde satilmiyo sanirim ama foto cekmistim gecen eczanedsn getirtmek icin, ekliyim buraya. Dogal bisey zaten

Gecen oksuruk basladi oglumda hemen surdum ilerlemedi cok sukur

Eklentiler

• 495C3343-710B-4FBB-BA88-591A026A136E.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar gece uykusu uzun olanlar var mı? Ben 9.30 gibi uykuya geçiriyorum ancak max 1,5 saat uyuyor. Sonrasında 40 dk, 1 saat aralıklarla mutlaka uyanıyor. En azından 2-3 saat kesintisiz uyumasını bekliyorum ama yok. 2 aydır böyleyim. Gecem gündüzüm birbirine girdi algılarım kapandı. Bir de uyanınca huysuzlaşıyor. Ne zaman düzelecek. Her gece uyuturken allaha yalvarıyorum bu gece uzun uyusun diye. Önceden uyuyan bir bebekti şimdilerde değişt.

Emziren mamiler dışarıda emziriyor musunuz? Şurada emziriyorum ama şurada emziremiyorum dediğiniz yerler var mı mesela restaurant falan? Bide mesela arkadaşlarınızın (erkek) yanında emziriyor musunuz?
Ben emzirme örtüsü ile her yerde emzirebiliyorum:) sonuçta bu bi ihtiyaç ve bebeğin ihtiyacı toplumun düşüncesinden daha önce gelir diye düşünüyorum

Çook sevdşm ben sleepy bio natural ile dönüşümlü kullanıyorum

Canım bizimki daha yeni yeni düzelmeye başlıyor. Osanit diş kapsülü kullanmaya başladık sanırım fayda etmeye başlamış durumda. Dişlerde etkiliyor çocukları. Uyku atağı bu kadar uzun sürmemeli büyük ihtimalle.

Canbebe süper ince bi bez canım çok memnunum ben

Ya çok tatlısın biliyormusun
Neşe veriyor insana senin yazdıkların okurken gülüyorum çok
Bende seninle aynı durumdayım
Hani davetsi bir misafir gelse evden kaçar o vaziyetteyim
Robot süpürge bile süpüremiyor evi her yer her yerde
Heçenn kışlıklarla yazlıkların yerini değiştireyim dedim neyime güvenerek bilmiyorum
Oğlum sağolsun durmayınca şuan o kazaklar ortalıkta yerleşmeyi bekliyor oranın buranın üstünde
Ne zaman bi düzene giricez ben anlamadım yahu
Kızlar bugün hava 29 dereceydi dışarıda evde ise 25 derece. Bu çocuklar ne zaman tişört giyecek. Çocuk bebek arabasında tek kat uzun kollu ile acayip terlemiş, sinirlendi yol boyunca.
Sanırım bende kalın giydiriyorum asla dışarda durmuyor ağlayarak dönüyoruz eve valla artık çıkmak istemiyorum yaa travmam oldu ağlayacak diye
Bebek arabasını aslaaa sevmiyor ve asla içinde uyumuyor diğer bebekler gibi
Geçen avm de eşimin kucağında benm elimde boş araba öyle gezdik
Kızlar ek gıdaya yoğurdunu açık sütten mi mayaliyirsunuz
Bende bu konuda çok kararsızım az kaldı bizimde

Gece uykusuna 7de gecmeye gectıyse sakın ama sakın bozma düzenini. O cocuk buyuyecek bı gec yatmaya alısırsa asla topsrlayamazsın. Büyük oğlumda hala bunun meyvelerini yerız. Okul olsun olmasın saat 9u geçirmeznuyumak ıvın. Kı genel uyku saati 8dir. Erken uyuyan cocugun verdıgı huzur bambaska. Hem artık yavas yavas 2 uykuya gececekler canım normal. Taöaöem 2 uykuya geçince bıraz daha uzar gunduz uyku süresi.
Goon premıumnsoft pıyasadkı en ıyı bez. Gözüm kapalı tavsıye ederim. Kalını molfıxe gore bı tık genıs
Merhaba be kötü haberi veren o kişi cok şükür küçük oğlum böyle değil ama büyük oglumda tam 2 yıl çektim 40 dk da bir uyanmaları artık kafayı yiyordum
Kızlar ek gıdaya yoğurdunu açık sütten mi mayaliyirsunuz
Ben ılk hazır yoğurt verdım. 2 gun once de kecı sutunden mayaladım. Bırkac gun daha dınlensın dolapta keçi yogurdu ile devam.
Kızlar bebekleriniz kaçta uyanıyor sabahları
Biz istisnasız 6.15 de uyanıyoruz hergün
Bu böyle mi devam edecek
Akşam uyuma saatimiz 8.30
7 8 arası uyanıyor bizimki de. Ben erken uyanıp erken uyuyan cocuk sevdıgım ıcin hiç şikayetci degılım kendım de zaten gec kalkmayı hıc sevmem

Çook sevdşm ben sleepy bio natural ile dönüşümlü kullanıyorum
Canbebe süper ince bi bez canım çok memnunum ben
Teşekkürler kızlar

Teşekkürler canım o senin tatlılığın Az kaldı az kaldı deyip kendimizi motive edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…