2021 Nisan Anneleri

Korona testi pozitif çıkarsa nolacak demiştim ben doktoruma.. Ona göre ameliyathaneye tedbirli kıyafetle falan gireceğiz mesela demişti. Tabi sonrasında odaya giren çıkan hemşirelerde öyle olur.. Sterilasyona daha çok dikkat edilir falan..
inşallah bugünki test negatif çıkar S Simitpeynir 🙏 doğum öncesi insanı strese sokuyorlar :KK14:

Korona testi pozitif çıkarsa nolacak demiştim ben doktoruma.. Ona göre ameliyathaneye tedbirli kıyafetle falan gireceğiz mesela demişti. Tabi sonrasında odaya giren çıkan hemşirelerde öyle olur.. Sterilasyona daha çok dikkat edilir falan..
inşallah bugünki test negatif çıkar S Simitpeynir 🙏 doğum öncesi insanı strese sokuyorlar :KK14:
Insallah ...Siz Türkiyede misiniz acaba? Öyleyse benim gittiğim hastane neden doguma beni almıyor ki😔 anlayamıyorum siz sanslisinz ne güzel ne Olursa olsun hastane arkanızda hem de ne stres sabaha kadar uyuyamadım üzüntüden

Insallah ...Siz Türkiyede misiniz acaba? Öyleyse benim gittiğim hastane neden doguma beni almıyor ki😔 anlayamıyorum siz sanslisinz ne güzel ne Olursa olsun hastane arkanızda hem de ne stres sabaha kadar uyuyamadım üzüntüden
Evet Türkiye‘deyim. yani doktor öyle söyledi umarım sırf beni o anda tedirgin etmemek için yalan söylememiştir diye düşünüyorum o_O Bende bu konuda çok endişeliyim hatta doğumdan bi hafta kala artık kimseyle görüşmesem diyorum ama eşim işe gidiyor yani ne kadar kendimizi koruyabileceğiz bilmiyorum

Kızlar bugün bi duygusallık var üstümde herşeye ağlayasım geliyor sinirleniyorum ufacık şeylere sonra göz yaşlarım iniyor aslında doğum falan hiç aklıma bile gelmiyordu nasıl olcak diye bu zamana kadar hiç takmadım yani neden böyle oldum bugün bilmiyorum doğum zamanı ve sonrası geçiyor gözümün önünden durup durup başlıyorum ağlamaya

Evet Türkiye‘deyim. yani doktor öyle söyledi umarım sırf beni o anda tedirgin etmemek için yalan söylememiştir diye düşünüyorum o_O Bende bu konuda çok endişeliyim hatta doğumdan bi hafta kala artık kimseyle görüşmesem diyorum ama eşim işe gidiyor yani ne kadar kendimizi koruyabileceğiz
Ben hastanedeki nst odasından şüpheleniyorum küçücük oda 2 kisi ayni anda alınıyor havalandırma yok.Cok daha fazla dikkat etmek lazımmış bilemedim 😔

Merhaba kızlar aranızda 29 30 haftalarda rahim ağzı uzunluğu kısalıp tekrar toparlayan var mı . 5 den 3.5 e düşmüş şiddetli bel ağrısı şikayetiyle gitmiştim doktora .nst de sancı çıkmadı progestan fitil kullanıyordum zaten günde 3 e çıkardı doktorum
Tatlım benimki düştü zaten 35 de normal bence sonraki üç haftada 41 oldu üç hafta sonra yine 35 hiç kısa falan demedi doktorum endişe etme bence ya da benim doktorum mu fazla rahat bilemedim 27 yi bile gördük biz bir ara 25 altı sorun oluyor

Kızlar bugün bi duygusallık var üstümde herşeye ağlayasım geliyor sinirleniyorum ufacık şeylere sonra göz yaşlarım iniyor aslında doğum falan hiç aklıma bile gelmiyordu nasıl olcak diye bu zamana kadar hiç takmadım yani neden böyle oldum bugün bilmiyorum doğum zamanı ve sonrası geçiyor gözümün önünden durup durup başlıyorum ağlamaya
Ben de dün oyleydim normal sanırım dengesiz bir ruh hali var 😔

Selam kıslarr Buda benim tontiş yanaklı kızım 😀 saolsun dün bize güzel fotoğraf verdi kuzum ama belli ki canı sıkılmış gün sayıyo 😂

Eklentiler

• 3C49BC43-F420-436D-B72D-151E7F85103C.jpeg
    3C49BC43-F420-436D-B72D-151E7F85103C.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 103
Canım geçmiş olsun inşallah negatif çıkar bu sefer can sıkıcı bir durum hastane böyle şeylere hazırlıklı olmalı ne demek başka yere git saçmalık

Aynen oyle kimse kotu bir sey demedi sadece mart miydi nisan miydi denildi bunda kotu bir sey yok.
Bende heyecanlandim bir de gercekten arkadasimizi hatirlayamadim.
Kotu niyetle ay nisan miydi mart miydi demedi hicbirimiz.
S Sns34 o arkadasin biri ben oluyorum evet.
Size gore normal olabilir arkadas orda dogum yapmis heyecanini paylasmis sizde mart annesiydi o felan yazdiniz kiz haliyle alinmistir ilk dogum psikolojisi heyecan stres var..size gore normal olabilir yazdiklariniz ama ben kendimi onun yerine koydugumda alinip üzülürdüm sadece empati yaptim. Bu aralar hepimiz stresli ve heyecanliyiz hepimizin duygusal durumu ayni degil yazdiklarimiz karsidakini kirabilir ve ben de CansRuya CansRuya ya psikolojik olarak destek olmak istedim, ne zamandir yazmasam da takip ediyorum burayi o bayadir yaziyor heyecanini korkularini paylasiyor bizim grupta

Ben de doktorun o aletlerinin olduğu bölgelere asla bakamıyorum içimi korku kaplıyor 🤭 ben kan verirken bile ne tüpe ne iğneye bakmam ceviririm kafamı diğer tarafa. Ama doğum sancısı cekmiyorum aci eşiğim cok yüksek 😂😂😂😂 tam bir celiskiyim😂😂😂😂😂😂😂🙄
Bende sendenim😂 damar yolu açılırken bayılacak gibi olurum hemşireler sen nasıl normal doğurdun ya demişti ama normal doğumda bişi yok iğne daha acı🤣🤣🤣 Bu arada Kozçeşme son dk çıngırak ördüm Miniş Mantar Çıngırağımız teyseleri🍄🥰😍

Eklentiler

• 7AF28FFC-D4F4-4B8A-8216-60D62B2497A2.jpeg
    7AF28FFC-D4F4-4B8A-8216-60D62B2497A2.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 97
  • E57A800B-60D2-44CF-8C72-1DF8417EDB7B.jpeg
    E57A800B-60D2-44CF-8C72-1DF8417EDB7B.jpeg
    82,8 KB · Görüntüleme: 102
Tamam o zaman sezeryan riskine karşı aklımda bulunsun 😊
Bide bitter cikolata yemen gerekiyorms canim ikisi bir arada olunca daha da etkiliymis ama bu dediklerim spinal anestezi icin. Genel olunca gerek kalmiyormus dr sordm gecen gun. Umarim hersey gonlunce olur🙏

Bende dün öleydim tüm gün ağladım gözlerim şişti ama rahatladım bugün çok iyiyim ağla boşalt kendini hatta eşime bana bakma içimden ağlamak geliyor dedim oda ses etmedi, zır zır ağladım resmen😂😬😭

Napıcaz bu ruh hallerini bilmem bendede bi mutluluk var bgun saçma sapan hey allahım dedm az evvel insan kaynanasına gitcek diye sevinir mi :olamaz: bnm sipa maşallah bi hareketli bgun içimi kemiriyo ite ite aşağıya iteleyip durur saldim ipini geleceksen buyur dedm artık napayim:KK57::KK70:

Bende sendenim😂 damar yolu açılırken bayılacak gibi olurum hemşireler sen nasıl normal doğurdun ya demişti ama normal doğumda bişi yok iğne daha acı🤣🤣🤣 Bu arada Kozçeşme son dk çıngırak ördüm Miniş Mantar Çıngırağımız teyseleri🍄🥰😍
Aynen aynen normal doğumu hic korkmadan yaparim 😂😂😂 ama doktorum epiduralle yaptircam bu kez doğumunu dedi kara kara düşünüyorum o iğneyi yaparlarken fenalasir mıyım diye? Bana iğne demesinler. Korona testinden de çok korkuyorum 😭😭
Bu arada cingiraga bayıldım battaniye mi o onu da mı sen yaptın hazır mi? Bayıldım yaaaaaa🧿🥰 minik bedenini sarsın mutlu günler de oynasın oyuncağıyla ellerine sağlık 👏🏻👏🏻👏🏻

Napıcaz bu ruh hallerini bilmem bendede bi mutluluk var bgun saçma sapan hey allahım dedm az evvel insan kaynanasına gitcek diye sevinir mi :olamaz: bnm sipa maşallah bi hareketli bgun içimi kemiriyo ite ite aşağıya iteleyip durur saldim ipini geleceksen buyur dedm artık napayim:KK57::KK70:
Her an her yerde ağlarım bu aralar, hatta biraz da asabiyet başladı bende fevriyim bağırıp çağırıp aglmaya başladım bir iki kez. Kızıma yakalanıp duruyorum ikidir ağlarken git içeri iyiyim ben diyorum 😂😂😂 çocukta şaşırıyor halime ama ne yapabilirim ağlamakla rahatlıyorum sanki... doğuma birsey kalmadı ondan galiba bu hâller.... 🙈

Her an her yerde ağlarım bu aralar, hatta biraz da asabiyet başladı bende fevriyim bağırıp çağırıp aglmaya başladım bir iki kez. Kızıma yakalanıp duruyorum ikidir ağlarken git içeri iyiyim ben diyorum 😂😂😂 çocukta şaşırıyor halime ama ne yapabilirim ağlamakla rahatlıyorum sanki... doğuma birsey kalmadı ondan galiba bu hâller.... 🙈
Bu bebeler şirazemizi kaydirdi :KK70: acaip şiştim bu ara ben kendime inanamıyorum top gbi oldum diye geziniyom evde eşimde hakkatten ya Maşallah ne güzel büyüdü toparlak oldun dedi diye bütün gece ağladım bende geçen akşam iyice dengesiz oldum:KK70:

Bu bebeler şirazemizi kaydirdi :KK70: acaip şiştim bu ara ben kendime inanamıyorum top gbi oldum diye geziniyom evde eşimde hakkatten ya Maşallah ne güzel büyüdü toparlak oldun dedi diye bütün gece ağladım bende geçen akşam iyice dengesiz oldum:KK70:
Ben de bazen eşim eskiden daha çok sarılırdı bana şimdi ayrılmıyor diye sen artık beni sevmiyorsun beğenmiyorsun diye ağladım hıçkıra hıçkıra 😂😂🙈
Korkuyorum ya korkuyorum dedi o da çaresizce, doğum geldi birsey olacak diye dedi...
Bir de geçen gün evde yemek yok bir gram gucum diye konuamustuk o isteyken, sinra bir enerji geldi çeşit çeşit yemek yaptim mesaj attim yaptım yemek bunlar bunlar dedim, eline sağlık yazmış sadece, bu mu yani cevabın insan bir ooooo der dedim başladım ağlamaya 😂😂😂😂 ay böyle sesli ifade edince kendim de gülüyorum ama o an çok alınmıştım 🤭🤭🤭

X