2021 Nisan Anneleri

Merhaba herkese Ankara'da ozel bir hastanede takibim yapılıyordu bugun 37.haftama girdim, pazartesi plesanta previa sebebiyle sezaryen olacaktım, hastanede kovit testi olduk esimle malesef ben pozitif çıktım,hicbir belirtim yok eşim negatif çıktı artik doğumu burada gerçekleştiremeyecegim söylendi sehir hastanesine gideceğiz moralim cok bozuldu, normal doğum şansım olsaydı beklerdim ama riskim var çevresinde bu sekilde olan var mi?
Bebeği emzirebilr miyim temas olursa ona geçer mi... N'apicambilmiyorum. Refakatçi alınmıyor denildi yalnız kalacağım hic böyle hayal etmemiştim nerden kaptim bilmiyorum
Merhaba, ya ben o sacmaligi hic anlamiyorum ne demek testin pozitif cikti seni dogurtamayiz ya 😡 Ben yurt disindayim 2 hafta sonra dogumum var. Dogum öncesi banada covid testi yapilacak, negatifse doguma alinacam, pozitif olma durumunda bikac gün isole odasinda tutup test tekrarlanip doguma alinirim, egerki gene pozitif cikarsa dogum yaptigim yeri 10 gün isole ediyorlarmis. Allah kolaylik versin gercekten zor. Erteleme sansi varmi dogumu? Cok gecmis olsun :KK43:

Cok teşekkür ederiz cok şükür yolunda gidiyor suanlık biraz zorlansam da hersey yolunda. Zaten hicbursey moralimi bozamaz bu zir zamanlardan sağ salim çıkmışız cok şükür. Guzel dilekler icin tesekkur ederiz insallah cumlemizinki oyle bebisler olur💕
Amin canim benim 🙏 bizimkilerde hazirlaniyor yavas yavas bizde sana katilacagiz yakinda 😍 kahve icmissindir umarim spinalden sonra odaya geldiginde bas agrisi yapmasn kuzum bide bol bol yuruyus yap ki cabucak toparlan.biliyorum cok zor karsidan soylemek kolay ama sezeryanliyken kendine de dikkat etmelisin canim sen iyi ol ki bebisin de mutlu olsun 😍😍

Amin canim benim 🙏 bizimkilerde hazirlaniyor yavas yavas bizde sana katilacagiz yakinda 😍 kahve icmissindir umarim spinalden sonra odaya geldiginde bas agrisi yapmasn kuzum bide bol bol yuruyus yap ki cabucak toparlan.biliyorum cok zor karsidan soylemek kolay ama sezeryanliyken kendine de dikkat etmelisin canim sen iyi ol ki bebisin de mutlu olsun 😍😍
Normal nescafe mi içmek gerekiyor

Aynen speklum gbi acitmiyo o aletin ağzına tüküreyim ben :işsiz: :KK70:
Ay speklummuymuş adında meymelet yok😂 Geçen nst gittiğimde doktorun muayehanesinde wc girdim duşakabin vardı içinde aletlerini sterilize mi etmiş ne hepsini dizmiş bir yere o speklumun metali vardı orda görünce öle aklım çıktı çişim vardı korkudan kaçtı çıktım direk wcden🤣🤣🤣

Merhaba, ya ben o sacmaligi hic anlamiyorum ne demek testin pozitif cikti seni dogurtamayiz ya 😡 Ben yurt disindayim 2 hafta sonra dogumum var. Dogum öncesi banada covid testi yapilacak, negatifse doguma alinacam, pozitif olma durumunda bikac gün isole odasinda tutup test tekrarlanip doguma alinirim, egerki gene pozitif cikarsa dogum yaptigim yeri 10 gün isole ediyorlarmis. Allah kolaylik versin gercekten zor. Erteleme sansi varmi dogumu? Cok gecmis olsun :KK43:
Maalesef erteleyemiyordu dr, eğer bebek doğum kanalina girerse " kanama olur ve anne bebek hayati riski olur " dendi o yüzden olacaktim pazartesi simdi sehir hastanesinde bakilacak duruma ,cok sağ olun

Buralardaydım isten izne çıktığımdan berii canım olsun sağlık olsun. Bebis emiyor ya masallah diyeyim aranıyor dogdugu andan beri refleksleri cok jyi beni şaşırtan süt gelmesi oldu hic beklemiyordum ne zaman ki odaya geldim bebegi gördüm göğüs uçlarım acımaya basladı 5 dk sonra da emzirme icin hemsire geldi bir sıktı sütler basladı akmaya fokur fokur degil ama iyi geliyor simdi arada gelen bebek hemşiresi de masallah diye diye bir hal oldu insallah böyle devam eder. 🥰
Maşallah canım sağlıkla büyüt kuzunu 🥰

Maalesef erteleyemiyordu dr, eğer bebek doğum kanalina girerse " kanama olur ve anne bebek hayati riski olur " dendi o yüzden olacaktim pazartesi simdi sehir hastanesinde bakilacak duruma ,cok sağ olun
Testi tekrar la bence belki negatif cikar. Cok üzülüyorum böyle seylerin yasanmasina :KK43:

Ay speklummuymuş adında meymelet yok😂 Geçen nst gittiğimde doktorun muayehanesinde wc girdim duşakabin vardı içinde aletlerini sterilize mi etmiş ne hepsini dizmiş bir yere o speklumun metali vardı orda görünce öle aklım çıktı çişim vardı korkudan kaçtı çıktım direk wcden🤣🤣🤣
Ben de doktorun o aletlerinin olduğu bölgelere asla bakamıyorum içimi korku kaplıyor 🤭 ben kan verirken bile ne tüpe ne iğneye bakmam ceviririm kafamı diğer tarafa. Ama doğum sancısı cekmiyorum aci eşiğim cok yüksek 😂😂😂😂 tam bir celiskiyim😂😂😂😂😂😂😂🙄

Zor bir durum ama testi tekrarlanmanda fayda var, ayrıca niye hemen yönlendiriyorlar belki birkaç güne negatife dönersin pozitifsen bile, ayrıca bu hangi hastane ben de Ankara'da özelde yapacağım doğumu, bana da test yapılacağı söylendi doğumdan once ama benim normal doğum nasil olacak ne bileceğim ne zaman doğuracağımi diye kafamda deli sorular...
Inşallah herşey yolunda gider gönlünce olsun herşey...

Yavrum uyuyordu gözünü zorla actirdik😅😅😅😆😆 bana devletteki doktorum demişti ağzı burnu fındık aynı ablası keisn kiz arkadaşlar renkli gordum😁😁😁🥰🥰🥰
IMG-20210313-WA0037.jpeg

X