2021 Nisan Anneleri

Gözünüz Aydın sağlıkla büyütün

Bak onu ben ilk gebeliğimde senle aynı yaşadım ondan sonra nst de sancılar yüzde yüze çıktı, zaten el muayenesi tetikliyor ben manyak ilk gebelikte panikcan olduğum için 30haftadan sonra resmen her aman hareket etmiyor aman şu bu diye acile koştum hep elle muayene etti manyaklar 36haftaya kdr 4kez elle muayene edildi sen 36da başlayan açılma 37de hop kucağımdaydı ondan elletmemek lazım ama bilmiyoruz ki

Bu duruma sevindim yeter ki normal doğumu tetiklesin ve kolaylaştırsın ben raZıyım bu yalancı sancılara hiç sorun değil inşallah 38+larda olur doğumum ne erken ne geç en güzel hafta benim için

Bu duruma sevindim yeter ki normal doğumu tetiklesin ve kolaylaştırsın ben raZıyım bu yalancı sancılara hiç sorun değil inşallah 38+larda olur doğumum ne erken ne geç en güzel hafta benim için
Kesinlikle cnm olması gereken doğal akış bu zaten oda başlamış oluyor bende mutlu oldum kasılmalarım başladığı için, aynen o haftalar çok güzel ne erken ne geç İnşaallah su gibi gelirler kollarımıza

Yine de o zaman 37 ye kadar iyi durmuş ben de bilmiyordum ki bilsem yaptirmazdim birincisi insan geriliyor ikincisi onu yaptirdikfan sonra dediğin gibi benim nst de sancılar 100 ü gecti bundan sonra doğum yapana kadar elletmicem kendimi

Cok teşekkür ederiz cok şükür yolunda gidiyor suanlık biraz zorlansam da hersey yolunda. Zaten hicbursey moralimi bozamaz bu zir zamanlardan sağ salim çıkmışız cok şükür. Guzel dilekler icin tesekkur ederiz insallah cumlemizinki oyle bebisler olur

Seni tatlı küçük lohusa sen sıranı savdın azcıkta biz tutuşalım elleme bizi

O kadar sürpriz oldu ki bizim icindee Annemler bugun bana geleceklerdi normal şartlarda doğuma kadar yardima gecesinde doğuma alındım hatta hurma siparis etmistim onlara dogumu kolaylastrsin diye Neye niyet neye kısmet

Yok canım ya strese sokmadin olur mu oyle sey.
Ben sadece burda sanki gormedim seni hic konustuk mu daha once onu da hatirlayamadim kuzum.
Ama tabii ki onemli degil bundan sonra konusuruz.
Bebis nasil emiyor mu?

Buralardaydım isten izne çıktığımdan berii canım olsun sağlık olsun. Bebis emiyor ya masallah diyeyim aranıyor dogdugu andan beri refleksleri cok jyi beni şaşırtan süt gelmesi oldu hic beklemiyordum ne zaman ki odaya geldim bebegi gördüm göğüs uçlarım acımaya basladı 5 dk sonra da emzirme icin hemsire geldi bir sıktı sütler basladı akmaya fokur fokur degil ama iyi geliyor simdi arada gelen bebek hemşiresi de masallah diye diye bir hal oldu insallah böyle devam eder.

CansRuya sana burda kotu bisi diyen olmadiki bi arkadas da tutmus sen bakma onlara tarzi mesaj m yazmis biz heyecanlandik senin adina mutlu olduk ve kendi adimizada vay be sona geldik die tatli telasa kapildik sen suan hassas oldugun icn yanlis anladin galiba neyse sende bebekde iyisiniz onemli olan bu saglikla buyut insallah

Hareketli bi gün geçirmem lazım sanırım hiç gelmicek gibi bi belirti göstermiyo bakalım nolcakk :) senin de baya hızlı ilerlemiş ama en iyisi bence hastaneye gidip 1 saat sonra kucağında tertemiz miss gibiii
evet telase icinde oldu bitti cok adrenalinliydi heleki 15 dk icinde doguma alacaz dediklerinde

13 gün kaldi heycan dorukta

ohh iyi canim dursun yavru biraz daha. Gecmis olsun

O öyle bir mucizeki hersey ayarlanmis gibi masallah. Benim oglumda erken dogmustu acil sezeryanla ve sütüm hemen gelmisti. Suanki az olan sütün yetiyor bebege canim midesi cok ufak daha. Sütün hergün biraz daha artacak merak etme. Nasil gidiyor bakim annelik

Seni paylasamiyoz kiz ilk nisan bebesi geldi diye mutluyum ben iyiki buraya takilmissin bak heycan yaptik az. Bende nisan annesiyim ama martta dogumum, mutluyum burda olmaktan sicak ortam bizim topik

Kızlar selamlar, size bir sorum var, bebeğin altını nerede değiştirmek lazım? İlla bi aşt değiştirme ünitesi alınmalı mı? Almazsak nerede değiştirebiliriz mesela?
Ben alt degistirme ünitesi aldim hic kullanmadim. Oglumu hep salonda koltugun üstüne bisey serip temizledim altini yada yatak odasinda yatagin üstünde.

Gözümü kapatmak istemiyorum en son ne zaman uyudum hatrlamiyorum en az 30 kusur saat oldu gözüm hep üzerinde Süt konusu haklısın düne gire bile daha iyi insallah böyle devam eder Ağrı sızı var dren var bende bide biraz zordu o detaylara cok girmek istemiyorum ama bebeğimi gördüğüm an hepsi geçti. Bize hic yüzünü göstermemisti usg de meğer ne tatlıymış ❣ İlk bebek cok farkında değilim gibi birde ama bende yavas yavas alışıyorum galiba. Süt artsın diye humana ya da basladım çünkü kızım cok istahlı

Seni paylasamiyoz kiz ilk nisan bebesi geldi diye mutluyum ben iyiki buraya takilmissin bak heycan yaptik az. Bende nisan annesiyim ama martta dogumum, mutluyum burda olmaktan sicak ortam bizim topik

Canım benim Kesinlikle sıcak burası Mart anneleriyle baslamistim foruma ama nedense nisana doğacak diye doğdu içime erken dönemde o yüzden hep burdaydım azzeden önce baska birisi vardı hatta sayfada yönetici o zamanlardan Cok şükür sonu güzel bitti bu heyecanın Allah korudu diyorum cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…