2021 Nisan Anneleri

Yaa kızlar gereksiz strese soktum sanırım hakkınızı helal edin sizi ama ben çok uzun zamandır nisan anneleri ile takipteyim. yakın zamanda mart annelerini de okuyorum doğumlar oldukça. Neden bu kadar önemli 1 gün anlamadım ama canınız sağolsun.
Yok kuzum ne strese sokması zaman yaklaştı ya hepimizde bir heyecan panik havası şimdi 😬😬 sen sağlıcakla bebeğine odaklan bol bol sütün olsun emzir inşallah taze anne 🥰🥰

Canım ben kullan at alt değiştirme örtüsü aldım ama öyle kullanıp atmıyorsun hemen pislenene kadar kullanabiliyorsun çokta uygun oluyorlar
O örtülerden aldım aslınd canım ama mesela onu yatağına serip yatağında mı altını temizleyeceğiz, nasıl olacak? Alt açma bezi de aldım ayrıca kullan at olmayandan, ama ya yatağına sızarsa kakası çişi falan?

Canım ben yanlış anladım sorunu kusura bakma ünite demişsin sen 🤣🤣🤣 ben almadım bence de gerekte yok evde zaten bir sürü şey olacak bebek için biraz gereksiz kalabalık olur gibime geliyor
Yani siz yatakta, koltukta falan değiştireceksiniz dimi? Ben ondan emin olamadım da

Yok kuzum ne strese sokması zaman yaklaştı ya hepimizde bir heyecan panik havası şimdi 😬😬 sen sağlıcakla bebeğine odaklan bol bol sütün olsun emzir inşallah taze anne 🥰🥰

Amin canım insallah ne bileyim ya böyle dışlanmış gibi hissettim digum tarihi 31 mart diye😅 sanki 1 nisan olsa nolacak gerci yine bugub doğarmış bu sefer de. Allah kolaylastrsın bu sürecimizi hepimizin 😇

O örtülerden aldım aslınd canım ama mesela onu yatağına serip yatağında mı altını temizleyeceğiz, nasıl olacak? Alt açma bezi de aldım ayrıca kullan at olmayandan, ama ya yatağına sızarsa kakası çişi falan?
Valla nereyi bulursan serer bir örtü orda değiştirirsin. Sızmaz merak etme bezler sıvıyı hapsediyor. Yalniz benim ilk oglum altını açınca üzerime isedi bir kaç kere artik onlarda gülüp geçtik 🙄

Amin canım insallah ne bileyim ya böyle dışlanmış gibi hissettim digum tarihi 31 mart diye😅 sanki 1 nisan olsa nolacak gerci yine bugub doğarmış bu sefer de. Allah kolaylastrsın bu sürecimizi hepimizin 😇
Canim sen takma bosver onlari bebegine odaklan. Kabullenemediler sadece dogumun kapida oldugunu 1gunneyi degistirir ki zaten ha 31 mart ha 1nisan ne fark var? 1gunle neyi kazanip kaybedebilirsin.. bebeginle yeni bir hayata adim atiyorsun sen onlari düsün takma burayi heyecanina anneligine odaklan.. umarim bebisimizin musmutlu ve upuzun bir ömrü olur annesini hic uzmez gazsiz bebis olur tebrik ederim seni tekrardan ❤️

Yaa kızlar gereksiz strese soktum sanırım hakkınızı helal edin sizi ama ben çok uzun zamandır nisan anneleri ile takipteyim. yakın zamanda mart annelerini de okuyorum doğumlar oldukça. Neden bu kadar önemli 1 gün anlamadım ama canınız sağolsun.
Yok canım ya strese sokmadin olur mu oyle sey.
Ben sadece burda sanki gormedim seni hic konustuk mu daha once onu da hatirlayamadim kuzum.
Ama tabii ki onemli degil bundan sonra konusuruz.
Bebis nasil emiyor mu?

Doğumlar başlayınca heyecanlandı herkes ondan bence canım. Bebiş nasıl sen nasılsın tecrübelerini aktar arada bizze de 🤗🤗
Kolaydı canım ya öyle korkulcak bisey deil sadece çok aşırı.serbest bırakman lazim kendini o zman hiçbişey olmuyo
Kaçıncı haftada yaptı canım?

Canım ben kullan at alt değiştirme örtüsü aldım ama öyle kullanıp atmıyorsun hemen pislenene kadar kullanabiliyorsun çokta uygun oluyorlar
Ben oglumda kullandim cok rahat ettim.cok yararli hem disarida vs acarkende kullaniyorsun hos suan pandemide olmazda eskiden korona yokken biryere gidincd ii oluyirdu😅

Kolaydı canım ya öyle korkulcak bisey deil sadece çok aşırı.serbest bırakman lazim kendini o zman hiçbişey olmuyo
Banada yapcak haftaya Cuma unuttum ben nasıldı ama şu simir alırken içeri plastik bir alet sokuyorlar ya makas onun kadar acıtmıyor ondan çok korkuyorum ben bunda parmağı sokup çıkarıyor diye hatırlıyorum😂

Yok kuzum koltukta yatakta nerede değiştireceksen hemen altına seriyorsun değse bile alta geçmiyor altı bezli oldukları için yatağa da sızmıyor zaten bezliyken 😊

Ben oglumda kullandim cok rahat ettim.cok yararli hem disarida vs acarkende kullaniyorsun hos suan pandemide olmazda eskiden korona yokken biryere gidincd ii oluyirdu😅
Aynen canım pislenene kadar kullanabiliyormuşsun daha pratik geldi bana da o yüzden diğerini almadım kullan at aldım sadece

Yalnız bugün benim ara ara kasıklarıma adet sancısı gibi geldi gitti başlıyor sanırım açıl susam açıl 😂
O adet sancısı bende de oluyor canım birde bebek kasılıyor sürekli gerçekten de nst de 80e varan yalancı sancılar çıktı ara ara tabi ilk doğum tecrübesiz acaba böyle yalancı sancıların olması normal doğumu kolaylaştırır mı

O adet sancısı bende de oluyor canım birde bebek kasılıyor sürekli gerçekten de nst de 80e varan yalancı sancılar çıktı ara ara tabi ilk doğum tecrübesiz acaba böyle yalancı sancıların olması normal doğumu kolaylaştırır mı
Kesinlikle kolaylaştırıyor ben yüzde yüz sancılarda hissetmiyordum bile 2cm açılmada, şuan sancı çıkmadı bugün nst de bende ama dün akşam başladı basket topu sertleşmesi toparlanmaya başladık bir kenarlara özellikle bu saatlerde oluyor ilk de de böyle olmuştu bu sertleşmelerden 2hafta sonra Doğum olmuştu bende haftaya Cuma netleşecek durum bakalım ☺️ Vücut yalancı sancıyla başlıyor açılma hazırlıklarına ne büyük mucize 🙏🏻

Bendede muayeneden sonra düştü jeton aaa dedm çatı muayenesi buymuş sahi :KK70:korktugum gbi bisey deildi ama ya Çok hafif bi sizi oldu geçti doktor insafliydi bende sanırım kibar davrandi:KK23:
😂😂 Yaa bana dedi ki alttan muayene edeyim birde , bebek aşağıda göründü çünkü ultrasonda. Ben de normal vajinal ultrason ile bakacak sandım daha önce de demedi birden çok afedersiniz elini daldirinca ben çok korktum o an tam bakamadi ikincide baktı hatta üçüncüyü de ebe yaptı beni baya zorladılar o gün, şimdi çevremden herkes çok erken yapılmış bu muayene doğumu tetikler diyince doktoruma karşı soğudum ne yalan soyleyim çünkü önce nst de bakar sancı varsa açılmaya bakar dimi. Bende tam tersi oldu

X