2021 Nisan Anneleri

Merhaba, ya ben o sacmaligi hic anlamiyorum ne demek testin pozitif cikti seni dogurtamayiz ya Ben yurt disindayim 2 hafta sonra dogumum var. Dogum öncesi banada covid testi yapilacak, negatifse doguma alinacam, pozitif olma durumunda bikac gün isole odasinda tutup test tekrarlanip doguma alinirim, egerki gene pozitif cikarsa dogum yaptigim yeri 10 gün isole ediyorlarmis. Allah kolaylik versin gercekten zor. Erteleme sansi varmi dogumu? Cok gecmis olsun

Amin canim benim bizimkilerde hazirlaniyor yavas yavas bizde sana katilacagiz yakinda kahve icmissindir umarim spinalden sonra odaya geldiginde bas agrisi yapmasn kuzum bide bol bol yuruyus yap ki cabucak toparlan.biliyorum cok zor karsidan soylemek kolay ama sezeryanliyken kendine de dikkat etmelisin canim sen iyi ol ki bebisin de mutlu olsun

Normal nescafe mi içmek gerekiyor

Aynen speklum gbi acitmiyo o aletin ağzına tüküreyim ben
Ay speklummuymuş adında meymelet yok Geçen nst gittiğimde doktorun muayehanesinde wc girdim duşakabin vardı içinde aletlerini sterilize mi etmiş ne hepsini dizmiş bir yere o speklumun metali vardı orda görünce öle aklım çıktı çişim vardı korkudan kaçtı çıktım direk wcden

Maalesef erteleyemiyordu dr, eğer bebek doğum kanalina girerse " kanama olur ve anne bebek hayati riski olur " dendi o yüzden olacaktim pazartesi simdi sehir hastanesinde bakilacak duruma ,cok sağ olun

Maşallah canım sağlıkla büyüt kuzunu

Maalesef erteleyemiyordu dr, eğer bebek doğum kanalina girerse " kanama olur ve anne bebek hayati riski olur " dendi o yüzden olacaktim pazartesi simdi sehir hastanesinde bakilacak duruma ,cok sağ olun
Testi tekrar la bence belki negatif cikar. Cok üzülüyorum böyle seylerin yasanmasina

Ben de doktorun o aletlerinin olduğu bölgelere asla bakamıyorum içimi korku kaplıyor ben kan verirken bile ne tüpe ne iğneye bakmam ceviririm kafamı diğer tarafa. Ama doğum sancısı cekmiyorum aci eşiğim cok yüksek tam bir celiskiyim

Zor bir durum ama testi tekrarlanmanda fayda var, ayrıca niye hemen yönlendiriyorlar belki birkaç güne negatife dönersin pozitifsen bile, ayrıca bu hangi hastane ben de Ankara'da özelde yapacağım doğumu, bana da test yapılacağı söylendi doğumdan once ama benim normal doğum nasil olacak ne bileceğim ne zaman doğuracağımi diye kafamda deli sorular...
Inşallah herşey yolunda gider gönlünce olsun herşey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…