2021 Nisan Anneleri

Kiz dun aksam bi anda dogum yapan arkadas plansiz bi dogum ve nisan annesi ben yanlis takip etmediysem
Bacim sen 26 martta mi yapacakdn

plansız oldu evet ilk gebeligimdi ama ilerleyen haftalarda tansiyon seker muhabbetleri olmaya başladı beklenen tarih 31 marttı ben Nisan anneleri ile takip ettim bebisimi

Yaa kızlar gereksiz strese soktum sanırım hakkınızı helal edin sizi ama ben çok uzun zamandır nisan anneleri ile takipteyim. yakın zamanda mart annelerini de okuyorum doğumlar oldukça. Neden bu kadar önemli 1 gün anlamadım ama canınız sağolsun.

Kızlar selamlar, size bir sorum var, bebeğin altını nerede değiştirmek lazım? İlla bi aşt değiştirme ünitesi alınmalı mı? Almazsak nerede değiştirebiliriz mesela?

Yok kuzum stres deildir ya tatlı bi telaş bence olay zamanın yaklaştığını idrak ettik iyice hep amaaan var daha diyoduk ya cok var beklersine döndü iş sen tadını çıkar bebisinin bizim yusufcuklar uçuşuyo sadece senlik bişy yok

Evet evet elle muayene ettiler

Muhittin teşekkür ederim canım. İnşallah doğuma kadar bir daha yapmazlar onu düşünüyordum hep aynı mı ayrı mı diye
Bendede muayeneden sonra düştü jeton aaa dedm çatı muayenesi buymuş sahi korktugum gbi bisey deildi ama ya Çok hafif bi sizi oldu geçti doktor insafliydi bende sanırım kibar davrandi

Ya kızlar bgun bi doğum daha var gbi gördüm ben sanki ama bulamadim smdi kimdi o noldu acaba geldimi ikinci bebisimiz

Anladım kuzum da bi an üzüldüm ne bileyim. Cevap verdiğin iciin cok teşekkür ederim

Anladım kuzum da bi an üzüldüm ne bileyim. Cevap verdiğin iciin cok teşekkür ederim
Hiç üzülme bence de.aslında senin doğum herkesi bi telaşlandırdı:)) doğum için pek de bişey kalmadığını görmüş olduk. Bende mayıs annesiyim ama nisanı da takipteyim. Haziran zaten kesin olmaz . Nisan da olsun istemem erken olur diye ama buradaki tecrübeler benden bikaç hafta önde olması beni daha da heyecanlandırıyor. Heyecanla takip ediyorum

Öyle canım öyle Allah herseyin hayırlısını versin ama bizim durum riskliymis yani farketmeseydim. Allah kimseye göstermesin herseyin en hayırlısını versin en büyük duam bu

Kızlar selamlar, size bir sorum var, bebeğin altını nerede değiştirmek lazım? İlla bi aşt değiştirme ünitesi alınmalı mı? Almazsak nerede değiştirebiliriz mesela?
Canım ben kullan at alt değiştirme örtüsü aldım ama öyle kullanıp atmıyorsun hemen pislenene kadar kullanabiliyorsun çokta uygun oluyorlar

Canım ben yanlış anladım sorunu kusura bakma ünite demişsin sen ben almadım bence de gerekte yok evde zaten bir sürü şey olacak bebek için biraz gereksiz kalabalık olur gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…