2021 Nisan Anneleri

Benim oglumda hic olmamisti ama 37 de geldi ben mi fark etmemisim anlamiyorum.
Hatta kanamam olana kadar fark etmedim hastaneye gittigimde duzenli sancim vardi. Ama gercekten anlamamisim.
Suan resmen sancim var.
Bende tık yok ya herkes soruyo ağrın oluyo mu felan diye ama yok geçen haftalar da ara da bel kasık ağrım oldu geçti. Bende merakla bekliyorum

Kızlar alintilayamadim yine tek tek ya çıktım hastaneden iyiyim şuan doğurmadım dogurmayada niyetim yok şimdilik ozeldekine gittim taburcu olunca dedm ne iş sen bakmiyomusun flan diye ordada bi olcum yaptı 27 mm çıktı idare eder yani daha gününde zaten gelmiyecek erken gelicek onu biliyoruz ama 2 3 hafta daha durucak stres yapma dedi zaten rahatım benlik bisey yok şuan sancı flanda yok öyle sadece kafayı çıkarıp sürpriiiz diyecekmiş gbi geliyo bazen bu tospa aceleye devam ederse bende nisan görünümlü mart anasi olcam galiba CansRuya canm gözün aydın çok sevindim kavuşmuşsunuz saglikla darısı hepimizin başına inşallah

kızlar ya bebegim eskisi gibi hareket etmiyor çok ağır yavaş normal mi bu? Doktora gidesim geliyor sonra evhamlanmayi bırak diyorum kendime

Rabbim saglikla yasatsin.Hep mutlu olsun ins.Topic in ilk bebegi

CansRuya gözün aydın. Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı evlat olsun. Bende 37 de dogursam diye hayal ediyordum. Tam aktarabilecegim izin bitince bebeği kucagima alsam ama doktorum sezeryana alacak olmasına rağmen mumkun oldugu kadar içerde kalması taraftarı olmasi gerektiği gibi.

280.gun dogdu oglum ve 4 kiloydu 8 ay kolikten cektik artik bilime olan inancim azaldi Ne deseler tutmuo

Ben ayın 27si halialri vrsem çokmu geç olur ya
Bacim cok agirdan aliyosun herseyi bence bu hafta ici butun hazirligini bitirmis ol dogumu gectm baska aksiliklerde olabilir illa nasilsa daha dogurmam diye dusunme elinin altinda hazir olsun kafanda rahat olur ben halilari verdigimde 10 gunde geliyor ankarada durum nasildir bilmem ama ona gore one cekebilirsin verme tarihinj gec geliyorsa bide esyalari yikayip utulemek gercekten cok zahmetli vakit aliyor biran once baslamalisin

Hadi bakalım ne zaman geliyor biraz daha beklemeyr devam :)

Canım benim de kızımda iki tur dolandı acil sezeryan oldum suyu bolsa sıkıntı olmaz gevşek tutar bence benim suyum da azalmıştı rahat ol hareketlerini takip et bir şey olmaz Allah’ın izniyle
Doktorum da rahattı. Çıkarabilir de dedi.. normal doğum olmayacağından sorun olmaz bizim için dedi. Bakalım inşallah sorunsuz kavuşuruZ

10 günde mi geliyor
2-3 günde geliyor burda .. bende martın son haftası vermeyi düşünüyorum
Ama yıkayıp ütüleme çok zahmetli gerçekten Muhittin bence de en azından çantanı tamamla bu hafta

Kızlar ben birşeyi merak ediyorum
Şimdi geçen hafta bana rahimde açılma varmı diye yaptıkları muayene ile çatı muayenesi denen şey aynı şey mi cahilce bir soru olduğunun farkindayim ama, naaapiiim ilk bebeğim

Valla ha daha bana kalsa nisan ortası hazirlicam canta bizimde burda 10 günde nisan başı gelir temizlik ne yapılır yerleştirilir..
Çantayla ne bilim sadexe yıkasam içine koyucak Aslinda herşeyi var

Ütüyü doğru diyorsun canım ayakta durunca hemen bacak şişiyor ama el kadarlar hemen utulenirler 4 4 parca bisey hepsini yıkanacak çantanınkiler yikancak
Bence de erkenden hallet için rahat olur gercekten. O hazır değil bu bitmedi sıkıntın olmaz için rahat rahat doğumu beklersin
Doğru diyorsun valla ama içinden bir ses acele etme diyo normalde çok acelecijinsanim bi yere 1 saat önceden giderim gece uyumam.felan
Bak ya kendimi çok rahat hissettim he :)
Evet canım aynı sey burda öğrenmek için varsın istediğini sor

Ben bile doktorun dünkü yorumlarından sonra bugün çamaşır yıkamaya başladım bu haftasonu ütüleme işi yaparım haftaya da evin temizliğini yapar çantayı hazırlar rahatça otururum

Ben bile doktorun dünkü yorumlarından sonra bugün çamaşır yıkamaya başladım bu haftasonu ütüleme işi yaparım haftaya da evin temizliğini yapar çantayı hazırlar rahatça otururum
Doktor nst bakti ben galina mayısı bulurum demi hocam dedim güldü bende buna göre yatıyorum

Doktor nst bakti ben galina mayısı bulurum demi hocam dedim güldü bende buna göre yatıyorum
Bende de hiç sancı görünmüyor 34.hafta bitecek ama bebek doğum pozisyonuna geçmiş.çok ayakta kalma dedi.suyun kanaman gelebilir dedi bi de benimki 2 hafta önden gidiyor herşey olabilir

Canım en fazla 1 ayımız kalmış sen gün hesabı da yapma yarın başla herşeyini bitirmeye kafan rahat doğumunu beklersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…