2021 Nisan Anneleri

Merhaba kızlar. Benim bugün kontrolüm vardı. Nst de sancı çıkmadı🙏 Kilo olarak 2.200 gr boy 44-45 cm dedi. İki üç gün geriden geliyor hala.. muhtemelen 3-3.100 civarı doğar dedi :KK64:
Boynuna kordonu dolamış 1 tur :KK14:inşallah geri açar.. ilk oğlum bu zamanlar 1 tur, sonraki kontrolde 2.turu dolamıştı. O yüzden aynı şeyi duymaktan korkuyorum 2 hafta sonrao_O
Doğum için yine 15 nisan dedi.

Bu sabah pijamalarım geldi, çok sevdim:KK36: Valizin kapağını açtım bakalım, ara ara bir şeyler ekliyorum:KK51:
Benim dr da 2900 civari 48 veya 49 cm civari dogar demisti. Saglikla gelsinlerde biz sütümüzle büyütüveririz minnoslarimizi 🥰 seninde sezeryan olur ozaman canim. Benim oglanda sürekli kordonuyla oynuyo bilegine dolamisti cözmüs. insallah senin afacanda birakir kordonuda benimki gibi baska oyuncak bulur eliyle ayagiyla oynar, ne sabirsiz cikti bu bebeler ya 🤭

En son bağırsaklar ve faydalı bakteriler falan gelişiyormuş. Erken doğan bebeklerde kolik eğilimi daha fazla oluyormuş. Mümkün olduğunca içeride kalmasını isterim ben😅😅 hareketi bile azalttım aman kasılma tetiklenir falan diye😅
Bizdede durum ayni disari cikmiyorum yürümüyorum iliskiyi bile bitirdik. Yeterki dursunda zamaninda gelsin tetikleyecek hersseyden uzak duruyorum insallah bir faydasi olur.

sezeryan oldu mart annelerinde takiliyor. ah ben zaten 2018 agustos annesiydim temmuz anasi oldum. Bu sefer bu durur dedim zamaninda normal dogum olur dedim gene nisan degil mart anasi olacam😄 Erkekler daha gec dogar bekler diyorlardi ama benimkiler neden bukadar sabirsiz anlamadim 🤭 ilk oglum 10 agustostu 26 temmuz da geldi bu 9 nisandi 26 mart ta dogacak beklerse tesbihli 🤣
Ilk kızımda ekim annesi olacaktım eylülde doğurdum, 2. Kızım eylül de doğacaktı ama erken davranıp ağustosta doğdu 😂😂😂 bu da nisan da doğacak bakalım nasıp 🤭🤭🤭

Size yarınki pilanimi anlatiyorum

Sabah hastaneye gidicem sonra ulusa gidicem bebek şekeri cikolatasi hediyesi kendime pijama takımı vs bakcam saat 8 9 gibi gelirim

Ertesi günde Allah nasip ederse diyorum yarım kalırsa işleri tamamlarım yoksa camları silelim diyoruz esimle😁

Hastane çantam hala hazır değil çocuğa ne giydircem bilgim yok yikanmadi hiç bisey

Benim dr da 2900 civari 48 veya 49 cm civari dogar demisti. Saglikla gelsinlerde biz sütümüzle büyütüveririz minnoslarimizi 🥰 seninde sezeryan olur ozaman canim. Benim oglanda sürekli kordonuyla oynuyo bilegine dolamisti cözmüs. insallah senin afacanda birakir kordonuda benimki gibi baska oyuncak bulur eliyle ayagiyla oynar, ne sabirsiz cikti bu bebeler ya 🤭
İnşallah çıkarsın boynunda ya :KK51: Bi daha ki kontrole kadar hareket takip edeceğim başka elden bişey de gelmiyor:anne:

Ilk kızımda ekim annesi olacaktım eylülde doğurdum, 2. Kızım eylül de doğacaktı ama erken davranıp ağustosta doğdu 😂😂😂 bu da nisan da doğacak bakalım nasıp 🤭🤭🤭
Buda ablalari gibi nisan görünümllü mart bebesi olmasin 🤭

Size yarınki pilanimi anlatiyorum

Sabah hastaneye gidicem sonra ulusa gidicem bebek şekeri cikolatasi hediyesi kendime pijama takımı vs bakcam saat 8 9 gibi gelirim

Ertesi günde Allah nasip ederse diyorum yarım kalırsa işleri tamamlarım yoksa camları silelim diyoruz esimle😁

Hastane çantam hala hazır değil çocuğa ne giydircem bilgim yok yikanmadi hiç bisey
38 günün kaldi elini cabuk tut insan sonra birden agirlasiyo. Ben 2 günde annem sayesinde hepsini hazirladim. Camlarida sildik. Bugün gidip dolap alip esim kurar hemen hazirladiklarimi icine yerlestiririm bitti. Sonra gelsin tesbihli sürpriz yapamicak ce eee diye 🤣

38 günün kaldi elini cabuk tut insan sonra birden agirlasiyo. Ben 2 günde annem sayesinde hepsini hazirladim. Camlarida sildik. Bugün gidip dolap alip esim kurar hemen hazirladiklarimi icine yerlestiririm bitti. Sonra gelsin tesbihli sürpriz yapamicak ce eee diye 🤣
Elinize sağlık canım bende işte nat şancı felan çıkmadığına güveniyorum çok aşağıda olsa söylerdi sadece aşağı ağrıyor deidm başı aşağıda baskı yapyor dedi ondna yavaştan aliyorum

Kızlarr mesajlarınızı okuyamadım ama merak etmissiniz cok teşekkür ederiz şükürler olsun 00:30 da kızımız doğdu hersey yolunda 3480 gr 51 cm yoğun bakım ihtiyacı yoktu insallahta olmaz odadayız şimdi emzirdim sütüm yok sandım ama geldi cok şükür emdi. Biraz ağrım var dren taktılar birde ameliyat dayanılamayacak bisey degildi zor oldu kilom da olduğu icin ama kesinlikle herseye değer ❤ Allah bu güzel duyguyu hepinize tattırsın insallah ❤😍
Cok tebrik ederim gozunuzaydin. Saglikla buyusun kuzu.

İnşallah çıkarsın boynunda ya :KK51: Bi daha ki kontrole kadar hareket takip edeceğim başka elden bişey de gelmiyor:anne:
aynen canim. Bende panikleyince dr normal bu dönemler olabiliyor böyle seyler kendini bogamaz okadar kolay degil sadece normal dogumda sorun olabiliyo ama bizimki sezeryan olacagi icin sorun yok dedi. insallah düzelir saglikla gelirler.

Elinize sağlık canım bende işte nat şancı felan çıkmadığına güveniyorum çok aşağıda olsa söylerdi sadece aşağı ağrıyor deidm başı aşağıda baskı yapyor dedi ondna yavaştan aliyorum
azze ye yazdigim dogum hikayemi okudunmu? hicc belli olmuyo valla bebelerin isleri 🤭 Sen genede hazirligini yap öyle bekle kuzum benim gibi dogumdan sonraya kalmasin.

azze ye yazdigim dogum hikayemi okudunmu? hicc belli olmuyo valla bebelerin isleri 🤭 Sen genede hazirligini yap öyle bekle kuzum benim gibi dogumdan sonraya kalmasin.
Okudum ondan yazdım yarın bende gelcem alıntı bazen büyük problem valla telde🥺🥺🥺🥺

Ben oglumda 9 ay sorunsuz ilerledik. Sabah normal kontrolüm vardi dr 2 garanti gelmez dedi. Onun verdigi rahatlikla carsiya gittim gün boyu son alisverisleri yaptim gezdim tozdum aksama dogru hobi bahceme gittim capa yaptim ot yoldum sebzeleri topladim, gün boyu direksiyonda araba kullandim aksam yemegi icin eve geldim topladigim patlican biberden kizartma yapim dedim. Patlicanlari yikadim dogramaya baslarken mutfakta birden su bosaldi az bisi, hamilelikte kacirabilirsin dedikleri icin o sandim, lavaboya gidim ic camasirimi degistireyim dedim her adim attigimda bardaktan bosalircasina geldi bide tutamiyordum ama genede dogum aklima gelmedi neyse üstümü degistirdim bidaha ve daha cok akti baktim seffaf kaygan bisi hemen nisanda gelince eyvah dogum deyip acile kostum 1 saat sonra oglum kucagimdaydi neye ugradigimi sasirdim Allahtan bebegin odasi falan hazir degildi camasirlari yikamistim önceki gün ama ütü yoktu bitek hastane cantam hazirdi 🤭
Hareketli bi gün geçirmem lazım sanırım :KK70: hiç gelmicek gibi bi belirti göstermiyo bakalım nolcakk :) senin de baya hızlı ilerlemiş ama en iyisi bence hastaneye gidip 1 saat sonra kucağında tertemiz miss gibiii 😁

Bana ilk sen doguracakmissin gibi geliyor 😄😄
Basladi dogumlar ilk bebis geldi 2. yolda heran gelebilir ayyyyy basladik dökülmeye sira kimde acaba heycan heycan valla herseyi biraktim burdan ayrilamiyom 🤭 banada 2 hafta kaldi bugun hemen gidip dolap alip bebisin kiyafetlerini yerlestircem tirstim iyice.
Senin günde belli 😍 insan daha çok heyecan yapar oyyyy oyyy az kaldi
Merhaba kızlar. Benim bugün kontrolüm vardı. Nst de sancı çıkmadı🙏 Kilo olarak 2.200 gr boy 44-45 cm dedi. İki üç gün geriden geliyor hala.. muhtemelen 3-3.100 civarı doğar dedi :KK64:
Boynuna kordonu dolamış 1 tur :KK14:inşallah geri açar.. ilk oğlum bu zamanlar 1 tur, sonraki kontrolde 2.turu dolamıştı. O yüzden aynı şeyi duymaktan korkuyorum 2 hafta sonrao_O

Bu sabah pijamalarım geldi, çok sevdim:KK36: Valizin kapağını açtım bakalım, ara ara bir şeyler ekliyorum:KK51:
Hiç bir şey olmaz canım benimki normal doğumla iki tur dolmalı çıktı. Kolyeli bebek diyorlar 😄 sadece kafası çıkınca ikinmayi durdurdum doktorum açtı dolamayi. Hiç bir zarari olmuyor bizim bildiğimiz gibi sıkan bir şey değilmiş

Canım benim de kızımda iki tur dolandı acil sezeryan oldum suyu bolsa sıkıntı olmaz gevşek tutar bence benim suyum da azalmıştı rahat ol hareketlerini takip et bir şey olmaz Allah’ın izniyle

A
Kızlarr mesajlarınızı okuyamadım ama merak etmissiniz cok teşekkür ederiz şükürler olsun 00:30 da kızımız doğdu hersey yolunda 3480 gr 51 cm yoğun bakım ihtiyacı yoktu insallahta olmaz odadayız şimdi emzirdim sütüm yok sandım ama geldi cok şükür emdi. Biraz ağrım var dren taktılar birde ameliyat dayanılamayacak bisey degildi zor oldu kilom da olduğu icin ama kesinlikle herseye değer ❤ Allah bu güzel duyguyu hepinize tattırsın insallah ❤😍
Ay inanmiyorum icim bi tuhaf oldu ilk bebiş senin oldu ya cok heycanli allahim bizede nasip etsin sag salim dogsunlar bizede dua et lutfen🥰🥰

Benim hiç sancım felan yok ya birden mi gelir yoksa hiç mi gelmez nolcak :KK70:
Benim oglumda hic olmamisti ama 37 de geldi ben mi fark etmemisim anlamiyorum.
Hatta kanamam olana kadar fark etmedim hastaneye gittigimde duzenli sancim vardi. Ama gercekten anlamamisim.
Suan resmen sancim var.

X