2021 Nisan Anneleri

Benim dr da 2900 civari 48 veya 49 cm civari dogar demisti. Saglikla gelsinlerde biz sütümüzle büyütüveririz minnoslarimizi seninde sezeryan olur ozaman canim. Benim oglanda sürekli kordonuyla oynuyo bilegine dolamisti cözmüs. insallah senin afacanda birakir kordonuda benimki gibi baska oyuncak bulur eliyle ayagiyla oynar, ne sabirsiz cikti bu bebeler ya

Bizdede durum ayni disari cikmiyorum yürümüyorum iliskiyi bile bitirdik. Yeterki dursunda zamaninda gelsin tetikleyecek hersseyden uzak duruyorum insallah bir faydasi olur.

Ilk kızımda ekim annesi olacaktım eylülde doğurdum, 2. Kızım eylül de doğacaktı ama erken davranıp ağustosta doğdu bu da nisan da doğacak bakalım nasıp

Size yarınki pilanimi anlatiyorum

Sabah hastaneye gidicem sonra ulusa gidicem bebek şekeri cikolatasi hediyesi kendime pijama takımı vs bakcam saat 8 9 gibi gelirim

Ertesi günde Allah nasip ederse diyorum yarım kalırsa işleri tamamlarım yoksa camları silelim diyoruz esimle

Hastane çantam hala hazır değil çocuğa ne giydircem bilgim yok yikanmadi hiç bisey

İnşallah çıkarsın boynunda ya Bi daha ki kontrole kadar hareket takip edeceğim başka elden bişey de gelmiyor

Ilk kızımda ekim annesi olacaktım eylülde doğurdum, 2. Kızım eylül de doğacaktı ama erken davranıp ağustosta doğdu bu da nisan da doğacak bakalım nasıp
Buda ablalari gibi nisan görünümllü mart bebesi olmasin

38 günün kaldi elini cabuk tut insan sonra birden agirlasiyo. Ben 2 günde annem sayesinde hepsini hazirladim. Camlarida sildik. Bugün gidip dolap alip esim kurar hemen hazirladiklarimi icine yerlestiririm bitti. Sonra gelsin tesbihli sürpriz yapamicak ce eee diye

Elinize sağlık canım bende işte nat şancı felan çıkmadığına güveniyorum çok aşağıda olsa söylerdi sadece aşağı ağrıyor deidm başı aşağıda baskı yapyor dedi ondna yavaştan aliyorum

Cok tebrik ederim gozunuzaydin. Saglikla buyusun kuzu.

İnşallah çıkarsın boynunda ya Bi daha ki kontrole kadar hareket takip edeceğim başka elden bişey de gelmiyor
aynen canim. Bende panikleyince dr normal bu dönemler olabiliyor böyle seyler kendini bogamaz okadar kolay degil sadece normal dogumda sorun olabiliyo ama bizimki sezeryan olacagi icin sorun yok dedi. insallah düzelir saglikla gelirler.

azze ye yazdigim dogum hikayemi okudunmu? hicc belli olmuyo valla bebelerin isleri Sen genede hazirligini yap öyle bekle kuzum benim gibi dogumdan sonraya kalmasin.

azze ye yazdigim dogum hikayemi okudunmu? hicc belli olmuyo valla bebelerin isleri Sen genede hazirligini yap öyle bekle kuzum benim gibi dogumdan sonraya kalmasin.
Okudum ondan yazdım yarın bende gelcem alıntı bazen büyük problem valla telde

Hareketli bi gün geçirmem lazım sanırım hiç gelmicek gibi bi belirti göstermiyo bakalım nolcakk :) senin de baya hızlı ilerlemiş ama en iyisi bence hastaneye gidip 1 saat sonra kucağında tertemiz miss gibiii

Bana ilk sen doguracakmissin gibi geliyor
Senin günde belli insan daha çok heyecan yapar oyyyy oyyy az kaldi
Hiç bir şey olmaz canım benimki normal doğumla iki tur dolmalı çıktı. Kolyeli bebek diyorlar sadece kafası çıkınca ikinmayi durdurdum doktorum açtı dolamayi. Hiç bir zarari olmuyor bizim bildiğimiz gibi sıkan bir şey değilmiş

Canım benim de kızımda iki tur dolandı acil sezeryan oldum suyu bolsa sıkıntı olmaz gevşek tutar bence benim suyum da azalmıştı rahat ol hareketlerini takip et bir şey olmaz Allah’ın izniyle

A
Ay inanmiyorum icim bi tuhaf oldu ilk bebiş senin oldu ya cok heycanli allahim bizede nasip etsin sag salim dogsunlar bizede dua et lutfen

Benim hiç sancım felan yok ya birden mi gelir yoksa hiç mi gelmez nolcak
Benim oglumda hic olmamisti ama 37 de geldi ben mi fark etmemisim anlamiyorum.
Hatta kanamam olana kadar fark etmedim hastaneye gittigimde duzenli sancim vardi. Ama gercekten anlamamisim.
Suan resmen sancim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…