2021 Nisan Anneleri

Hangisi kız sezeryan mi onunki siz zaten boşuna nisanı bekliyorsunuz asıl mart annessiniz
Kiz dun aksam bi anda dogum yapan arkadas plansiz bi dogum ve nisan annesi ben yanlis takip etmediysem
Mart anneleri topikinde bi nisan annesi dogum yapti. Bende mart anasi olacam 2 hafta kaldi doguma. Giris yatis kaydi saati hersey belli oldu.
Bacim sen 26 martta mi yapacakdn

Hangisi kız sezeryan mi onunki siz zaten boşuna nisanı bekliyorsunuz asıl mart annessiniz
sezeryan oldu mart annelerinde takiliyor. ah ben zaten 2018 agustos annesiydim temmuz anasi oldum. Bu sefer bu durur dedim zamaninda normal dogum olur dedim gene nisan degil mart anasi olacam Erkekler daha gec dogar bekler diyorlardi ama benimkiler neden bukadar sabirsiz anlamadim ilk oglum 10 agustostu 26 temmuz da geldi bu 9 nisandi 26 mart ta dogacak beklerse tesbihli

Işte diyorum asıl nisan anneleri nisan 10 15den sonra basliyor.. inşallah bekler niye beklemesin bu sezeryancilairn bebeği niye beklemiyor anlamıyorum.bizde normal doğumcular doguramiyoruz

Kiz dun aksam bi anda dogum yapan arkadas plansiz bi dogum ve nisan annesi ben yanlis takip etmediysem
Bacim sen 26 martta mi yapacakdn
Evet canim 26 martta sezeryan olacagim insallah. 31 Martti galiba CansRuya nin tahmini dogumu. 37+2 de dogum yapti. ayy nisan iste 31 mart ile 1 nisan arasinda bisi yok

Işte diyorum asıl nisan anneleri nisan 10 15den sonra basliyor.. inşallah bekler niye beklemesin bu sezeryancilairn bebeği niye beklemiyor anlamıyorum.bizde normal doğumcular doguramiyoruz
41 haftasini doldurup hala sanci bekleyen normal dogumcular var. Sezeryan olacak bebeler uleyn sizmisiniz beni rahatsiz edecek olan deyip alin size plan deyip sürpriz yapiyolar ama senden ve Ysmnondr den hala bi bomba bekliyorum sabirsizlikla Benim ilk oglan ikiye katlanmis sekilde dogdu, ilk poposu cikti. eller ayaklar yüzündeydi basi yukarda, popoda asagidaydi

Benimde 42.haftam 13 mayısta bitiyor
abooo kiz benim oglanin 40 i bitmis oluyo ya ozamana kadar. Okadar beklemez belki annesi bari sen nisan annesi ol. Saglikla kucagimiza alalimda artik ben cok agirlastim 2 dk yürüyemiyorum bacaklarim kirilcak gibi.

abooo kiz benim oglanin 40 i bitmis oluyo ya ozamana kadar. Okadar beklemez belki annesi bari sen nisan annesi ol. Saglikla kucagimiza alalimda artik ben cok agirlastim 2 dk yürüyemiyorum bacaklarim kirilcak gibi.
Yaaa öyle canım inşallah çok bekleyemez saglicakla

Vala bende kendimden bi surpriz bekliorm son 2 gundur nie bole hissediorm bilmiorm ama agrim oluyor yalanci sanci bile olsa henuz haftam daha kucuk sanki 39 beklemez gbi

Benim hiç sancım felan yok ya birden mi gelir yoksa hiç mi gelmez nolcak

Merhaba kızlar. Benim bugün kontrolüm vardı. Nst de sancı çıkmadı Kilo olarak 2.200 gr boy 44-45 cm dedi. İki üç gün geriden geliyor hala.. muhtemelen 3-3.100 civarı doğar dedi
Boynuna kordonu dolamış 1 tur inşallah geri açar.. ilk oğlum bu zamanlar 1 tur, sonraki kontrolde 2.turu dolamıştı. O yüzden aynı şeyi duymaktan korkuyorum 2 hafta sonra
Doğum için yine 15 nisan dedi.

Bu sabah pijamalarım geldi, çok sevdim Valizin kapağını açtım bakalım, ara ara bir şeyler ekliyorum

Vala bende kendimden bi surpriz bekliorm son 2 gundur nie bole hissediorm bilmiorm ama agrim oluyor yalanci sanci bile olsa henuz haftam daha kucuk sanki 39 beklemez gbi
Ben burda nedense hicbir bebenin 39 hafta bekleyecegini düsünmüyorum bi suratlarini bile göstermediler afacanlar:))

Aa şimdi okudum. Stres mi oldun acaba. Hiç hatırlamıyorum böyle bir durum. Gerçi vajinal kontrolde anlaşılıyor kısalık. Zor zamanlarımızı atlattık hiç bozma moralini

Ben burda nedense hicbir bebenin 39 hafta bekleyecegini düsünmüyorum bi suratlarini bile göstermediler afacanlar:))
En son bağırsaklar ve faydalı bakteriler falan gelişiyormuş. Erken doğan bebeklerde kolik eğilimi daha fazla oluyormuş. Mümkün olduğunca içeride kalmasını isterim ben hareketi bile azalttım aman kasılma tetiklenir falan diye

Benim hiç sancım felan yok ya birden mi gelir yoksa hiç mi gelmez nolcak
Ben oglumda 9 ay sorunsuz ilerledik. Sabah normal kontrolüm vardi dr 2 garanti gelmez dedi. Onun verdigi rahatlikla carsiya gittim gün boyu son alisverisleri yaptim gezdim tozdum aksama dogru hobi bahceme gittim capa yaptim ot yoldum sebzeleri topladim, gün boyu direksiyonda araba kullandim aksam yemegi icin eve geldim topladigim patlican biberden kizartma yapim dedim. Patlicanlari yikadim dogramaya baslarken mutfakta birden su bosaldi az bisi, hamilelikte kacirabilirsin dedikleri icin o sandim, lavaboya gidim ic camasirimi degistireyim dedim her adim attigimda bardaktan bosalircasina geldi bide tutamiyordum ama genede dogum aklima gelmedi neyse üstümü degistirdim bidaha ve daha cok akti baktim seffaf kaygan bisi hemen nisanda gelince eyvah dogum deyip acile kostum 1 saat sonra oglum kucagimdaydi neye ugradigimi sasirdim Allahtan bebegin odasi falan hazir degildi camasirlari yikamistim önceki gün ama ütü yoktu bitek hastane cantam hazirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…