2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Canım göğsünde sertlik şişlik olduysa solgar lesitin al hemen. Hiçbi şey kalmıyor sütler akmaya başlıyor. Benim de oldu ilk günler. Ağrıdan perişan oldum. Hemen lesitin aldım hiçbi şey kalmadı.
Benim gümüş kapak silver nurse. 925 ayar yazıyor. İkinci el aldım ben 60 TL ye. Dolaptan.

Haaa Bi de lansinoh sürüp ped koyma. Daha da hassaslaşır Bi şey değdikçe. O pedler bana hiç iyi gelmedi. Mendil koyuyordum streç üstüne. lansinoh sürüp streçle kapat orayı. Bir de böyle dene bak. İnş iyi gelir.

Baktım şimdi Solgar lesitine. Bildiğimiz kocaman vitaminlerden benim onu tutmama imkan ve ihtimal yok. Doğum sonrası antibiyotiğimi bile alamadım 1000 mg di. Doktora nerdeyse yalvardım onu icemem diye. 200 mg lik başka bı tane yazdı. Her gün ilaç saatinden bı saat önce panik atak yaşamaya basliyorum. Bunu yaşamayan bilemez

Tamam öyle yapayım madem. Peki akan sütler için ne yapsam? Sütyen takmiyorum. Elbisem hep süt içinde kaliyo. O yüzden çareyi ped koymakta bulmuştum

Solgar lesitin ne eczaneye gitsek solgar lesitin desek verir mi ilaç gibi mi

Size bir şey sorucam kızlar yardım edin nolur. Bebeğim 5 günlük bugün ilk Doğduğunda göğüs ucum yok diye silikon uc verdirdi hastane. Sonrada mama verdiler.daha yeni sütüm geldi göğsümden akıyor ama emmiyor emerken uyuyor. Hafif sarılık var ne yalsam. Sağıp veritorum içmiyor

Canım herkes bu yollardan geçiyor ilk bir kaç gün gerçekten çok sıkıntılı yani sadcee senin başına gelmiyor bende sagdim pompa yaptım şırınga ile verdim silikon üç aldım yani tutmasi için benimde bebeğim sarılık oldu emmedigi için ama vazgeçme o ağladıkça memeyi ver ağzına biraz bir kaç gün ugrastiracak ama illa ki emecek yani

Kizlar bebeğinizi ne zaman yikadiniz? Çocuk doktoru doğumun ertesi günü muayeneye geldiğinde eve gidince yıkayın dedi, cesaret edemedik göbeği düşmediği için. Bugün 6 gün oldu yikamayali.

Kizlar bebeğinizi ne zaman yikadiniz? Çocuk doktoru doğumun ertesi günü muayeneye geldiğinde eve gidince yıkayın dedi, cesaret edemedik göbeği düşmediği için. Bugün 6 gün oldu yikamayali.
Göbek bagı dusmeden cok gerekmedikçe yıkama canım yıkarsnda Mut la ka göbek bağının orayı cok II kurutma lazım, bence sımdılık silme yap derım

Canm merhaba doğum oldu mu kan sulandırıcıyı ne zaman bıraktırdı acaba merak ediyorum.

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin biz doguramayanlara haftaya salı da bnm doğum olacak inş benmde kolay geçer

İnanmıyorum 3 sene olmuş hala mi geçmemiş peki gündelik hayatı etkiliyo mu? Yani size sıkıntı veriyo mu o uyuşukluk hissi?
İlk zamanlar yani senin gibiyken bi rahatsızlık vermişti ama şuanda sadece o kısma ellleyince tam bir his yok sadece
Bir rahatsızlık vermiyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…