2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kizlar bebeğinizi ne zaman yikadiniz? Çocuk doktoru doğumun ertesi günü muayeneye geldiğinde eve gidince yıkayın dedi, cesaret edemedik göbeği düşmediği için. Bugün 6 gün oldu yikamayali.
Bizimki de yıkayabilirsiniz de göbeğinin düşmesini bekleyebilirsiniz de demişti. Biz bekliyoruz. Ama kızım doğduğunda hastsnede iki gece kalmıştık. 2 kere yıkamışşardı

Kuzlar bu nişan gelmesi nasıl bişey 40+0 dayz bugn tam bu aralar sürekli normal beyaz akıntm oluyodu.. ama braz once akıntının içinde kücük sarımsı bi parca vardı akıntıdan bambaşka bi yapıda.. korktm nişan falan mı geldi dedm ama bi kırmızılık falan yok..

Canm merhaba doğum oldu mu kan sulandırıcıyı ne zaman bıraktırdı acaba merak ediyorum.
Oldu canım son dakıka ya kadar kullandım ben her aksam saat 8:40da vuruluyordum
Öglen kontrole dıye gittim bebegın kalp atısı yavaslayınca en acil sekılde spinal sezeryan a alındım Dr etkisi cok olmaz bayagı gecmiş dedi ameliyat da da komplikasyon olmadı
Cıktıktan sonra kullanacak mıyım dıye sordum da varisin var mı dedı yol dedım gerek yok o zaman dedı kullanmıyorum yani

Allah yardımcın olsun canım. İnşallah bişeyi yoktur.

Teşekkür ederim canım darısı başına sağlıkla al kucağına. 37+4 te doğum yaptım preeklampsi oldu bende tansiyon yüksekti fazla bekleyemedik. Doğumdan 2 gün önce bıraktım kan sulandırıcı iğneyi 35 haftada da hap kesmiştim. Doğumdan 1 gün sonra iğnelere devam ettim 3 hafta kullan dedi doktor.

Bebeğiniz kaç kilo doğdu? Benimki de o haftalar doğacak.

Geçmiş olsun umarım çabuk iyileşir.

Canim benim dualrim seninle bebeginle gecmis olsun..yeni dogan bebeklerde cesitli problemler olabiliryor korkma aglama Rabbim yardim eder merak etmee

Kızlar doğum yapan herkes sütünü sağmak zorunda kalmış. Ben makine almadım napıyım sizce?
Ben hiç sağmadım canım, zaten ilk 2-3 gün elle sağmak daha iyiymiş süt kolostrum olduğu için çok yoğun ve miktar olarak az, pompa ile sağmak daha zor olurmuş. Kolostrum elle sağım videoları var. Ama tabi evde bi pompa olması da iyi oluyor. Ben doğumdan sonra ihtiyaç olunca almıştım

Hiç elle sağım duymadım izliyim bakalım yapabilir miyim

Benim tansiyon hala yüksek senindüzeldi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…