2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun koklaşa koklaşa.
4 saat sancı çekmiş biri olarak tebrik ediyorum seni 12 saat için. Ben 4 saate bile çok zor dayandım. Tabi herkesin bir değil ağrı eşiği çektiği ağrılar ama gerçekten güç istiyor kadın bedeni.

Gözün aydın hayırlı olsun canım. Ben artık bu konuda bazı şeylerin önüne geçilmez diye kendimi teselliye başladım sanırım. Sen normal doğumdan ben sezeryandan sonra aynı şeyleri yaşıyoruz bak. Benim bebişim de yogunbakimda oksijen alıyor ve daha bir hafta on gün belki devam edecek. Şuan evde olmamız gerekirken... Ben de bunu sezeryana bağlıyorum mesela.
İnşallah en kısa zamanda bebislerimize kavuşuruz sağlıkla

Çok geçmiş. Olsun. Daha da Çoğalacak o minik emdikçe

Hiç öyle düşünme. Sen ilk doğumdan beri sezaryene karşı olumsuz düşüncelere sahipsin onun etkisiyle böyle düşünüyorsun ama gerçekten ilgisi yok. Hatta sezaryen doğumda bebek için risk daha az emin ol. Belki normal yapsaydın daha zor Bi süreç bekliyor olacaktı sizi. En kısa sürede toparlanıp gelecek inşallah kuzun da. Bazı seyler nasip. Elimizden gelmeyen durumlar oluyor.

Canım benimde öyleydi inan gelmese de sağma makinesiyle masaj modu çalıştır masaj modu süt sinyali veriyor ben bolbol masaj yaptım makineyle yarım saat iki göğüs 1 saat gelecek birde kendimi sıkıyorum istemeden gelmiyor diye gelmiyordu gevsedim foruma filan girdim yazıları okurken yaptım yavaş yavaş çoğaldı zaten ilk 3 _4gün gelmemesi normal masajla yavaş yavaş cogaltiyosun zaten midesi zeytin çekirdeği kadar bende mama verdim süt gelmeye başlayınca süt sağıp verdim şimdi süt sagiyorum yedek tutuyorum meme deniyorum çok çok zorladığında sürümü biberonla veriyorum ama ilk emzirmeyi deniyorum ben oturup ağlıyordum sütun yok göğüs ucum yok demekki ben anne olacak vasifa sahip değilmişim diye eşim sakinlestiriyordu aman olsun olmadı mama veririz üzme kendini diye

DİKiŞ YERİNDE SERTLİK olan varmı kızlar,yani kızarıklık şişlik akıntı yok.ama elimle dokununca dikiş başı ve ortasında sertlik var diğer yerler gibi altı yumşak değil.böyle olan var mı doktora sordunuzmu?
Bebeğim uyumuyor sürekli emmek istiyor buraya zor giriyorum kızlar , cevap veremediklerim var inşallah en kısa sürede bakıcam ,annemde gitti kendi başıma iki çocukla çok zorlanıyorum.
Doğum yapan ve yapacak olan herkese sağlıklı uzun ömürlü bebişler diliyorum.
Anneler günümüz kutlu olsun

Canım şimdi girdim anca gördüm, merak etme en güvenli yerde şuanda.en kısa zamandada gerçek evine yani yanına gelecek.bazen böyle sıkıntılar yaşanıyor malesef ,kardeşimin bebeğide emme reflexi yoktu 10gün kaldı hastanede.şimdi 1 yaş olmak üzere.onlar hepimizden daha güçlü.sağlıkla en kısa zamanda kavuş bebeğine

Birde hastane de 1-2 damla geldi benim sagmayi denedim gelmedi makineyi yikayamadim diye bırakmak zorunda kaldım meme desen uc yok tutmuyor hemşire deneseydin açılmaya baslamis dedi 1_2 damla gelince ama işte makine kirli yapamadım eve gelince başladım

Başka sıkıntılar derken agrın mı oluo
Yani bel kasık ağrım var ama sebep o değil. Detaylı ultrasonda kordonunda bi anomali göründü riskli bir durumdu zor haftaları geçtik çok şükür. Bebeğin durumuna göre erken alabiliriz dediler gelişimi haftasında ilerledi bu zamana kadar geldik. O sebepten 37.haftaya kadar alalım dedi gittiğim doktorlar.

Bebeğin sağlığı herseyden önemli bazıları haftalara takılıyor ama 40 haftada dogum saglık sorunu da cıkabılır.önce sağlık

Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin ins en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…