2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286

Maşallah, Allah analı babalı büyütsün canım

Canim 1 ay once egitim icin evime gelen hemsire bebegin uzerine ortecegim ortunun delikli olmasini yani hava alip vermesi gerektigini soyledi..hatta battaniyelerini getir bakayim dedi bakti..delikli ip gibi olan vardi bunu kullan ilk etapta dedi

Ay ne güzel yazmışsın, ben de dünyanın en zor ameliyatı sezaryen sanıyordum hep.. tabi sadece onu yaşayınca.. aslında bu bebisten sonra 3.yü de düşünüyorum yıllar sonra tabi.. bu mesajlar aklıma gelecek o zaman cesaret almak için

Ben de uyguluyorum bunları ama beklemedeyim. aslindaiyibiri Beni insanlar bunalttı yanda ben mi fazla takıyorum. Yok bayramı bekleyecek yok doğmaya niyeti yok yok belirti var mu. Bi rahat vermeyip meraklarını tatmin için seni hiç düşünmeden konuşup duruyorlar

Ben yoga pilates squat yapıyorum egzersizler var normal doğumu kolaylaştıran günde en az 1 saat en fazla 2 saat ortalama genelde 1.5 saat olacak şekilde her gün yürüyorum. Bir de perine masajını deneyebilirsiniz. Baş aşağı duruyordu 3 haftadır. Geçen hafta gittiğimde basi oturmus dedi. Karnimda hafif indi asagi sanki. Gün-de 6 hurma ve 2 bardak ahududu cayi diyordu takip ettiğim fizyoterapist kendisi de 30 nisanda doğum yaptı ve eşi de kadın doğum doktoru. Ben elimden geldiğince bunları yapıyorum

Ben hepsini denedim. Hurma ananas tarcin cayi olmuyor kendi saatini bekliyor demek ki, benimkide hala kanalda degil ama o degisebiliyormus doguma bir saat kala indigide oluyormus, hurma tuketmeni oneririm ama bol bol hem dogum sirasinda acilma hemde sutunun cabuk gelmesi icin ben fazla yuklendim sanirim benim simdiden siziyor sutlerim

Canım aynı durum bizde de var. Düzenli emmesine rağmen rengi sarardı. Bugün Dr hafif sarılığı var takip edin dedi. Anne sütü sarılığı oluyor genelde. Zamanla geçiyor.sen de sağıp verdiğine göre öyle bir şeydir. Sıkma canını.

Sağolun kizlar darısı bekleyenlerin başına çok giremiyorum burayagenel anestezi sezeryan oldum tabiki her ameliyatın zorluğu varmış bı yandan yürüme ye çalışıyorum iyi ki eşim yanımda olmasa bebeğe bakamazdim her agladiginda ilgileniyorgöğüs uxum yok süt az geliyor pompa kullanarak üç çıkarmaya çalışacağım kız gösterdi üç cikarmayi elle çekip tutarak ama hem beek heem meme sağ çek tek zor

Suyun geldikten sonra 12 saat bekledin mi? O zaman su geldikten sonra hemen doktora gitmemek mi gerekir acaba. Sancıyı mı bekleyelim
Evet sadece bekledm ntsye baglı arada alttan bakıldı ama bende tık yok.. Bilmedigim için hemen hastaneye gitmiştim ama gitmekde yarar var bence misal 12 saat cocuk iyi mi degil mi bilmeyecektm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…