2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Aaa ben de daha sezeryan bitimi sargı bezi gibi bişey koymuşlar tampon gibi sonra gelip onu çektiler kanamamk kontrol ettiler. Yani direk vajinal muayne değil ama o bölgeye bakıldı yine yani

Emziği Kaça aldın hangi siteden? Seraa0606
Canım senin bebeğin cinsiyeti neydi hatırlamıyorum dün kız bebek emzikleri 60tlye düşmüştü ben mavi aldığım için 82tlye aldım ikili hepsiburadadan. Yorumlara baktım yenidoğan için bunu tavsiye etmişler yoksa benimde bilgim yok.

Bende hiç vajinal muayene olmadan doğum sürecini tamamlasam çok güzel olacak

Benimde öyle erken doğum riski var. Nolur nolmaz bişi lazım olur diye ne gerekiyorsa aldım koydum eşimden başka yardım edecek kimse yok ailem doğuma gelecek o yüzden hazır beklemek daha iyi benim için.

Emzik hic dusunmemistim, hazirlik da yapmadim oyle olunca, cok acil degil diye arastirmamistim da, acikcasi sira bir turlu emzige gelmemis. Burada konu gecince bir bakayim dedim 1. aydan sonra 12. aya kadar ani bebek olumlerini onledigini okudum, sirf bu sebepten bile baya etkilendim. Ben de almayi dusunuyorum artik, hastane cantama koymam ama en azindan 1. aydan sonra geceleri bebek de benim kafam da rahat olur gibi geldi. Tabi bebek alirsa, isterse emzigi bakalim.

Bizim de erkek. En güzeli zaten bu model ve birde ultra air.

Bende hiç vajinal muayene olmadan doğum sürecini tamamlasam çok güzel olacak
Arkadaşımın da eşi biraz kıskanç bi tip ama nasılsa sezeryan olacak diye erkek doktora gitmesine izin vermiş nasılsa vajina ile işi olmayacak diye. Arkadaşım eşim öyle sanıyor ama doğum sonrası bi güzel o bölgeyi de incelediler eşimin haberi yok diyordu

Eğer emmesi sıkıntılı olmazsa 2 haftalık olduktan sonra ara sıra kısa süreli ver canım 1 aylık olduktan sonra da sadece uyutmak için kullanır uyuyunca ağzından çekersin. Çok fazla emzik emmesi de yanlış ama ileriki dönemde de emzik hayat kurtarıcı oluyor heleki uyku için

Aaa ben de daha sezeryan bitimi sargı bezi gibi bişey koymuşlar tampon gibi sonra gelip onu çektiler kanamamk kontrol ettiler. Yani direk vajinal muayne değil ama o bölgeye bakıldı yine yani
Yani o vajinal muayne sayılırsa bendede ped yerine sargı bezini katlayıp koymuşlardı ,onu aldılar yani içeriye bakıp çıkmadı kimse
Her hastane doktor uygulaması farklı bakalım busefer neler görcez

Hmm uyuyunca agzindan cekiliyor mu? Uykuda ani bebek olumlerine engel oluyor deyince ben de uykuda kullaniliyor ozellikle diye dusunmustum.

Sanırım çoğu kişi philips avent almis. Ben arastirmamistim daha önce, iyidir diye bu Chicco dan aldim. Bir de 0-6 ay aldım ama bazıları 0 -2 ay almış önce. Acaba öyle mi almaliydim bilemedim

Benim doktorda erkek eşlerin böyle şeyleri kıskanması bana aşırı saçma geliyor doktorda bize meraklı değil sonuçta işini yapıyor.
Ben biraz utanırım

Herkese sağlıklı dogumlar uzun zamandır takip ediyorum bende mayıs annesi olucam inşallah dün doktor kontrolüm vardı doktor 2 hafta geriden geliyor 32+3 te 1600 gram kilosunu az buldu sizede böyle olup doğuma yakın toparlayan olmuşmuydu çok moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…