2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kuzum 38+4 olacak araya hafta sonu girdiği için ,yoksa 1 gün öncesi bile olsa alsın isterdim gerçekten inanılmaz yoruldum birde korona beni mahvetti kemikler halsizlik gücüm kalmadı.tabiki Allah gayret kuvvetini verir sağlıklı olsun dayanırım ama takadim kalmadı inşallah sende istediğin tarihte sağ salim kavuşursun

Ben de korkuyorum ama çok yoruldum ağrım çok zor dayanıyorum çok bunaldım. Bi an önce gelse bitse diye düşünüyorum valla. Benim 1 mayıs görünen. Doktor 1 2 mayıs dedi ama 2 mayıs pazara geliyor. 1 mayıs alır bence. Tabi zilli beklerse

Bebeklerimiz ve bizim için en doğru zaman nezmaansa ozaman gelsinler inşAllah

bacağında morluklar oluyor muydu hiç

Önceden düşükler varsa bakılıyor genelde
evet bana bakılmıştı benim düşükşerimden sonra ama kan pıhtılaşması çıkmadı. ancak gebeliğimin başlarında cocid oldum ve kan sulandırıcı kullanmadım. dr da bir şey demedi. inş her şey yolundadır

Ohh ne güzel sağlıkla kullanin inş bnm daha bir sürü eksiğim var ne rahatliksa bnmki erken doğma ihtimali de var ama tamamlayamiyorum eksikleri bir türlü darısı bnm ve hazırlıkları tam olmayan annelerin basina

Hadi hayırlı olsun resimlerini at bakalım :)

Kızlar oylesıne a101 ugradım sabah kesinlikle bebek urunler nde kumasların kalitesi buyukluguu vs bimden daha iyi bakmak isteyenler cok gzl esylar vardı
Banyo kuveti, kova ve tas aldım bende. Plastik ürünlerde indirim de varmış. Muslim beze karar veremedim kalitesi konusunda. Ama pijama altlari baya iyi geldi bana da.

Sezaryen doğumda vajinal muayene oluyor mu doğum sonrası?
Evet canım odaya alınca kanamayı filan kontrol ediyorlar o şekilde bi basit kontrol. Bi de galiba kadın doğumcum kontrole çağırıyordu 1-2 sefer dikişlere filan bakıyordu 40 çıkınca sanırım bi ultrasonla filan bakıyordu

Avent in hangi emziğini aldın resim atar mısın?

Ben de a101 den penye battaniye aldım, banyo lifi aldım. Zıbınlar, battaniye ler, müslin ler vs güzel ama bence hastane çıkışı bime gelmişti bi kaç ay evvel o daha güzeldi. A101dekini açtım baktım patikli altın ayak kısmı bile yamuktu tabi bime gelen organik, pamuklu vs yazıyordu sanırım bu hafta gelecek hastane çıkışı ondan değil. pike alacaktım kıza onun da kumaşın beğenmedim.

Banyo kuveti, kova ve tas aldım bende. Plastik ürünlerde indirim de varmış. Muslim beze karar veremedim kalitesi konusunda. Ama pijama altlari baya iyi geldi bana da.
Muslın ler bımdekınden gzl cıft katlıydı fiyatıda uygun boyutunda daha uzun ben aldım karsılastırdım

Sezaryen doğumda vajinal muayene oluyor mu doğum sonrası?
Yok kuzum bende olmadı kardeşimde kuzenlerimdede olmadı vajinal muayne doğum sonrası.ama karnımdan rahmin yerine baktılar kanama kontrolü için.bazı hastane yada doktorlar onada bakmıyor.(anormal durum yaşamazsan geçerli)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…