2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Oncesinde Bangkokdaydim suan Myanmardayim buradada darbe var suan ic savas cikicak buyuk ihtimal 550 kisi öldü bu surede gece disariya cikmak yasak araci gece tararlar diye korkuyoruz gece sanci tutarsa bizim icin buyuk risk 18 nisan randevum var gun ayarlicaz doktorla 27 nisan 1 mayis arasi gun ayarlayip baslatiriz demisti son kontrolde, ilk dogumum normaldi ozbekistanda dogum yapmistim kendi sancimla bu kez de bir problem olmadan atlatiriz umarim

Dün sakindi bugün aşırı hareketli ve sert tekmeleri.
Hatta ben sabahtan beri ne oturabiliom ne kalkabiliom ne de yatabiliyorum canım acıyo tekmelerinden ben yoruldum o yorulmadı.

Kızlar tansiyonumun 18e yükselmesi sebebiyle 35+0 da spinal sezeryan ile yavrumu kollarıma aldım halen hastahanedeyiz ama çok şükür toparladık
Oyyy canım benim ççok sevindim.
Darısı kalanlarımızın başına.
Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Kızlar tansiyonumun 18e yükselmesi sebebiyle 35+0 da spinal sezeryan ile yavrumu kollarıma aldım halen hastahanedeyiz ama çok şükür toparladık
Aaa hayırlı olsun, önceden tansiyon la ilgili sıkıntı var mıydı? Ne mutlu en azından sıkıntı olmadan kavuşmuşsun bebeğine.

Kızlar günaydın dogum cantasına mama koydunuz mu sezaryen sonrası bazen hemen süt gelmiyormuş. Hangi mamayı tercih etmeliyiz ?
Ben koydum.
İlk doğumdaki tecrübemden dolayı.
Herkesin doğum hikayesi ve yaşadığı farklı.
Aldgm mama aptamil conformil.( doktorumun tavsiyesi ile bunu aldık)
Mama karşıtı çevremdekiler yüzünden çocuğum ağır sarılık oldu 3 gün ışıkta yattı kucağım yerine.busefer kimseyi dinlemeyeceğim,ilk çocugum mama ile büyüdü gelişimide bağışıklığıda çocuk doktoru tarafından %98 seviyesinde iyi.hastada olmaz şükür.emzirebilen elbette anne sütü versin ama zorlamanın ve kendinide çocuguda yıpratmanın anlamı yok.

Bugün yaşadığım ağrıdan bahsediyorsunuz. Hala da devam ediyor. Karnımın da sağ tarafı ağrıyor. Hayır olsun bende taktım şimdi neden acaba diye
Bende bi kaç haftadır varda arttı baya doguma yakın normalde kaslar kendini doguma hazırlıyor bende o yüzden kendimi bi garip hissettim biraz baya ağrımaya başladı hayırlısu bakalım kemdimi yormuyorum aslında magnezyum da, alıyorum artk yarın doktora söyleyeceğim

Yaa MaşaAllah topiğimizin ilk bebeği gelmiş oldu böylelikle çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun ne zaman dogum yaptınız. Güle güle büyütün İnşaAllah küveze girdi mi bebeğiniz? Sağlıkla çıkarsınız İnşaAllah bundan sonrası daha, kolay sağlıkla kavusmussunız biz sirkencubin i bekliyorduk ama süpriz sizden oldu hayırlı olsun

Ya gerçekten üzüldüm durumunuza Myanmar uzun süredir karışık ah Müslümanlara neler ettiler şimdi darbe oldu demek Allah zalimleri kahreylesin İnşaAllah size de hayırlıca dogum yapıp sıkıntısız kurtulmayı nasip etsin işiniz rast gitsin

Dün sakindi bugün aşırı hareketli ve sert tekmeleri.
Hatta ben sabahtan beri ne oturabiliom ne kalkabiliom ne de yatabiliyorum canım acıyo tekmelerinden ben yoruldum o yorulmadı.
Sizinki cok daha zormuş o zaman, benim şuan dediğiniz kadar etkilemiyor oturup kalkmami, 10 gun var aramizda demek o kadar fark ediyor, neyse iyi olsunlar da..

Tesrkkur ederim cnm verdiğin bilgiler için.her kadının önceliği emzirmek tabi ama ben tedbirli davranmak için sormuştum. Saglıkla doğarlar bol bol sütümüz olur inş

Sizinki cok daha zormuş o zaman, benim şuan dediğiniz kadar etkilemiyor oturup kalkmami, 10 gun var aramizda demek o kadar fark ediyor, neyse iyi olsunlar da..
Bu saatten sonra 1-2gün bile fark eder canım kilo alımları değişiyor önceki haftalara göre.aynen sağlıklı olsunlarda

Tesekkur ediyorum insallah sorunsuz atlaticaz bebegin pasaportunu cikarip cikicaz ulkeden insallah bu sekilde burada yasamak suan mumkun degil tum yabancilar ulkeyi terketti biz dogumdan dolayi kaldik malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…