2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Neden kullanmanızı istedi dr bende 36 yaşındayım pıhtılaşma var mi yok mu bilmiyoruz ama oksapar bkullanmami istedi.tup bebek gebeliği. Sizce bir yan etkisi olur mu

Bizde daha 8 hafta var düşün. Normal olduğu için bunun da günü yok haliyle bakalım 36dan sonra gelebilirsin anneciğim

hastane veriyor tabi ben sonrası için sormustum.
O konuda acele etmeyin derim mamalar çok çabuk bozuluyor yapısı gereğiyle. Hipp Sma tavsiye ediliyordu ben 9aya kadar kullanmadım sütüm yetti her zaman ama memeden kesilince ama kullanmsrım. Hiç mama taraftarı olmadım içmedi 1kez hastanede kan sekeri düşmesin diye verdiler şırınga ile ben tam tuttyramıyordum sütüm vardı da

Bende dün muayeneye gittim. 33+3 deyim. 2 kg 43 cm bebegim. Baş aşagi dönmuş ben farketmemistim döndügunu. Kasiklarima dagru vurunca ters saniyordum
Bende yarın gidicem bakalım senle doktorumuz aynıydı değil mi. Bugün ameliyatı varmıs yarına ertelediler beni 32+1 im bakalım nedicek iyi MaşaAllah boy kilo sizin bizim MİNNAK nasıl oldu bakalım sabırsızlanıyorum gitmek için 2 haftaya düştü dimi kontrollerin senin de bana, 2,haftada gel dedi. Birde nst ye girmeye başladın mı sen? Bana gidince gir diyecek mi acaba

Bizde daha 8 hafta var düşün. Normal olduğu için bunun da günü yok haliyle bakalım 36dan sonra gelebilirsin anneciğim
Benimde normal olucak ama 38. haftada suni sanci ile baslaticaz dogumu bulundugum ulkede durumlar karisik gece sanci gelirse hastaneye gidemem diye korkuyorum cok zor bir zamana denk geldi yavrum Allah yardimcimiz olsun artik

Neden kullanmanızı istedi dr bende 36 yaşındayım pıhtılaşma var mi yok mu bilmiyoruz ama oksapar bkullanmami istedi.tup bebek gebeliği. Sizce bir yan etkisi olur mu
Kızım 5.tüp bebek ile oldu, öncesinde de 2 kimyasal gebelik vardı. Pıhtılaşmam yoktu ama doktor yine de tedbiren oksapar başlattı. Oksapar 4000 lik o kafar ağır bir ilaç değil ya bi zararı olmaz. Ben de sonradan preklamsi riski, kolestaz vs gibi rahatsızlıklar çıktı Allahtan oksapar kullanıyormuşum yoksa bebeğe giden akışı zayıflayıp bebeğin gelişimi geri kalırmış. Bu gebelikte de doktor tedbiren ecoprin başlattı 34te ecoprini kesip oksapara döndürdü

Anladım. Benimde 1 kızım var.ikinci olmadı.3.tup bebek transferinde 12 haftalık hamileyim şimdi.yas 36 olunca kullan diyor dr.12. Haftadan doğuma kadar oksapar ve ecoprin dedi fazlaymış gibi geldi. Fazlası oluncada kanama olabilirmiş diye duydum.simdi kullanmasam bi şey olsa kendimi affetmem.

Benimde 2. Çocuk tüp bebekle kaldım. Bi süre coraspin kullandım şuanda hala ecopirin kullanıyorum. 37 ye kadar devam ettirmeyi düşünüyor doktorum.

Bende 150 ecoprin ve 0,4 Oksopar kullanıyorum 35 te ecoprin kestik 32 yaşındayım ve kiloda buna eşlik edince. Doktorunuza güvenin bence ve düzenli kullanın. Benim ilk 3 ay kanama alanım lekeleri imde vardı ona rağmen devam ettirdi doktor. Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah

Pıhtılaşma sorununuz varmiydi

Benimde 2. Çocuk tüp bebekle kaldım. Bi süre coraspin kullandım şuanda hala ecopirin kullanıyorum. 37 ye kadar devam ettirmeyi düşünüyor doktorum.
Anladım. Zaten coraspirin kullanıyorum onda sorun yok ek olarak oksapar kullanma ile ilgili sorular kafamda.keske gebe kalmadan önce pıhtılaşma testini akıl etseydim.simdi hemotolojiye gitsem bana fikir veririler mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…