2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Belki öyle belli belirsiz geçer ya hem bu sayede antikorda üretir vücudun da bi süre koruma altında olursun. Kaçış yok gibi korona her yerde çok korkuyorum ben de. Yakalanmayan çok az kişi kaldı sanırım.
Valla bişey diyim , olcaksa olsun artık stresi yetti modundayız sanırım herkeste benzer düşünceler var artk

Aynen canım lütfen rahat ol.
Allahın izniyle hiçbişey olmayacak

Kızlar birşey soracağım bebegin tekmelerini nerede hissediyorsunuz bnm genelde kasiklarima vuruyor acaba aşağıda mı bebek diye kafama takıldı

Gecmis olsun canm..insallhh olamzsinz..

Kızlar birşey soracağım bebegin tekmelerini nerede hissediyorsunuz bnm genelde kasiklarima vuruyor acaba aşağıda mı bebek diye kafama takıldı
Ben genelde üstte hissediyorum baş aşağı benim bebebiş ama bazen altta da, hissediyorum o da, elleriyle vuruyor bazen çiziyor gibi acıyor baya bi.

Ben genelde üstte hissediyorum baş aşağı benim bebebiş ama bazen altta da, hissediyorum o da, elleriyle vuruyor bazen çiziyor gibi acıyor baya bi.
Bnmki de dönmüş baş aşağı kızlarda doğuma yakın böyle kasıklarda hissetmiştim şimdi buda tekmeler aşağılarda sürekli endişelendiriyor beni erken doğar diye

Bnmki de dönmüş baş aşağı kızlarda doğuma yakın böyle kasıklarda hissetmiştim şimdi buda tekmeler aşağılarda sürekli endişelendiriyor beni erken doğar diye
Aman biraz daha beklesinler en azından 36yı 37yi bi görelim benim de dün kasılmam vardı bugün felaket bel ağrısı var her gece bana bişey olmaya başladı artıkk saat12 itibariyle 32 haftalık olduk bi 1ay daha sabretsinler. Baya da ağrıyor ya

Valla canım benimki mideme doğru tepikliyor bugün.mide yanmasıda var oyüzden.ama 4-5gün önce kasıklarım ağrı acıdan mahvolmuştu.değişiyor.

Kaburgalarima vuruyor genelde bazen dayiyor totosunu yukariya nefes al alabilirsen artik
Ayy kemiklerim batıyor resmen göğüs kafesine vuruyor dimi baya acıtıyor o ya ben yemek yerken oluyor genelde o az çok bükülüyoruz hemen ittiriyor, bazen de oturus pozisyonu ile alakalı, oluyor

Benimki de daha çok aşağıları tekmeliyor ama eliyle mi ayağıyla mı yapıyor o hareketleri bilmiyorum. Uzun zamandır baş aşağı duruyor. Doktor herhangi bir anormallik olsa söylerdi. Kızım mesela bu zamanlarda hep yukarı tarafları tekmelerdi. Pozisyonları ile alakalıdır kesin

Ayy kemiklerim batıyor resmen göğüs kafesine vuruyor dimi baya acıtıyor o ya ben yemek yerken oluyor genelde o az çok bükülüyoruz hemen ittiriyor, bazen de oturus pozisyonu ile alakalı, oluyor
Evet aynen sanki insaat calismasi yapiyor iceride bayagi can yakiyor artik, ben cogu zaman yemegimi tepsiye aliyorum koltukta geriye yaslanarak yiyorum yavas yavas ne hallere giriyoruz bu bebeler yuzunden 3 haftam kaldi benim sabirla bekliyorum artik gecsin diye

Kızlar günaydın dogum cantasına mama koydunuz mu sezaryen sonrası bazen hemen süt gelmiyormuş. Hangi mamayı tercih etmeliyiz ?

Bilmiyorum cnm sancılarımda oluyor bnm nidicard kullanıyorum ayakta duramıyorum hiç azıcık ayakta kalsam başlıyor kasilmalarim kızlarda da artık doğuma yakın hissetmeye başlamıştım bu kadar aşağıda tekmeleri endişelendirdi bu durum beni inş zamanında gelirler hepimizin bebegide en azından şu ay çıksa 36 yi doldursa yeter kızlar 36 haftalikti şükür sıkıntı yaşamamıştım solunum sıkıntısı fln olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…