2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Sizide nst soktularmi hic birsey soylemeden kobay gibi bi oraya bi buraya gonderiyorlar aciklamada yok bezdim artik
Benimde sizin gibi bebeğim önden gidiyir 2 hafta bende de seker var bende 30. Haftadan beri her hafta nst giriyorum ben bir bucuk aydır diyetteyim malesef bebeğin kilosunda düzelme olmadı şuan 35. Haftamin içindeyim böyle giderse kilosu sezeryan olursun dedi 37. Haftadan sonra konuşuruz dedi doğum için bende de durum sizinki gibi yani yapacak bişey yok

Ben yakın olduğu taksi ile gidiyorum o tarafa vasıta yönü ters çünki indi bindi ücreti ödüyorum mesafe kısa olduğu için eşimin gelmesine gerek olmuyor oğlusumla gidiyoruz onun tabiri ile bebek kaardişini görüp geliyoruz bide çok aşırı, yogun bi hastane değil muayene ücreti pahalı olduğu için burdaki diger özellere göre. Bende içimdeki histen kaynaklı 36 38 diye düşünüyorum bakalım zaman, sıklaşınca tarih totemi yaparız, 36yı görelim, de, ondan önce gelmesinler, zaten,

Hanımlar kilolariniz ne durumda ben 65 ile hamile kaldım şuan 75 35. Haftamdayim ilk 4 ay ben baya hamur işi muz derken yüklendim aldım malesef acaba çok muz yedim diye mi bebeğim bu kadar kilo aldı da bende şeker çıktı çok yedim yani onlar hep bende kilo yaptı

Hangi koruda o doktor. Şuan hangisine gidiyorsunuz
Sincan koru da nazlı hanım.daha evvel a life daydı eski etimed. Simdi koruda. ben özel muayenehaneye gidiyorum. Bayindirda doğum olacak inşallah. Tüp bebek benim ilk aylar hep kanamayla geçtiği için çok sık gittim o yuzden özel muayeneyi tercih ettim.

Her bebek aynı olmaz ama 1400-500gram civarlarında oluyor kilosu. Sizinki önden gidiyodur belki.

Anladım sağlıkla doğurub İnşaAllah doktorun ismi neydi . Bayındır uzak baya sincana ben riske atmak istemedim hem virüs hem oğlum 3yaşında bile değil yakın yer bana, iyi oldu araba ile 2dk oradayım

Bende 6 7 civarı aldım oğlumda +5 kg ile dogum olmustı bunda, 10u bulmaz İnşaAllah. Bende bi, ara baya muz yedim de, suan, yemiyorum ondan da, gına geliyor. Hamur işi gereksiz kilo kaynağı protein ağırlıklı beslenmek lazım

medikabile hiç gitmedim ama temiz bir hastane olduğunu duymuştum

Ben de öyleyim sabah uyandığımda korkumç bir vaziyetteyim gözlerim küçülüyor şişmekten sağa dön uyuşuyorum sola dön aynı şekilde. Doktor son aylarda normal dedi sadece tansiyon düşüklüğü olursa baş dönmesi olursa tehlikeli dedi

Bizim doğum 28 Mayısta ama maaşallah bebek gelişimi ilerde 3 hatta 4 dört hafta önce doğar dedi bu gidişle.İsim konusunda hala kararsızım erkek isim önerileri olan varsa memnuniyetle alabilirim

Bizim doğum 28 Mayısta ama maaşallah bebek gelişimi ilerde 3 hatta 4 dört hafta önce doğar dedi bu gidişle.İsim konusunda hala kararsızım erkek isim önerileri olan varsa memnuniyetle alabilirim
Keşke gelişimi önde olduğunda erken doğsa malesef öyle olmuyor.

Arkadaşım geçen hafta doğum yaptı 77 ile girdi doğuma bugün sordum 66 düşmüş çok iyi ya keşke bizimde böyle olsa

Anladım sağlıkla doğurub İnşaAllah doktorun ismi neydi . Bayındır uzak baya sincana ben riske atmak istemedim hem virüs hem oğlum 3yaşında bile değil yakın yer bana, iyi oldu araba ile 2dk oradayım
Amin inşallah hepimiz sağlıkla doğuralım doktorum özge çiçek özek.

Arada yükseldiği de oluyor . 140 ları geçiyor yani tokluk. Açlıkda 90 ları geçebiliyor ama genel itibariyle idare eder
Merhaba sizin bebeğinizinde kilosu düşüktü sanırım benimde öyle ölçümlerde o yüzden 3hafta kadar geriden geliyor size de doğum erken olabilir diyorlar mı acaba28. Haftadan beri korku içinde bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…