2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
İsimler hazır mı kızlar? Ben hala kararsızım Kerim'in yanına isim arıyorum. Demir yada deniz olabilir isim önerilerine açığım.
Bizim isim hazır Deniz Kayra olacak nasipse Deniz İsmini kızım istedi yoksa tek Kayra düşünüyordum ,kızım iki isimli ikinci ismini hiç kullanmıyoruz bir keresinde doktora gittiğimizde sadece ikinci ismiyle seslendiler ben bile farketmedim bize seslendiklerini kizima hep ön ismiyle hitap ediyoruz nasipse bu sefer iki ismi birlikte kullanacağım yoksa çocukta kullanilmayan ismiyle seslenildiginde anlamıyor

Benim belim ağrıyor ama ayakkabı giyerken ani bir hareket yaptım ondan oldu.
Benim bir anda oldu canım. Cok siddetli dün gece doktoruma sordum. Gel bakalım dedi. Bugün gittim hersey yolunda diyor şükür. idrar tahlili kültüre verdim bakalım belki böbrek agrisi olabilir dedi. Senin geçti mi. Benim hala devam ediyor

Bir tane 0 beden tulum, 3 adet 5li takım 2 adet 1-3 ay tulum ,bir kaç tane 0-1 ay kısa kollu çıtçıtlı badi ,bir kaç tane 1-3 ay çıtçıtlı uzun kollu badi ,bol bol 1-3 ay kısa kollu badi ve patikli alt aldım havalarin nasıl olacagini kestiremedigimden alışverişi çok tutmadım yazı zaten tek alt ve kısa kollu citcitli badiyle geçiririz dedim durum böyleyken nasıl olsa pek bir yere gidemeyecegiz yetmezse de hemen alınır diye düşündüm birde boy biraz önden gidiyor kızım 49 cm doğmuştu onda uzun süre 5'li takımları giydirmistim şimdi boydan ötürü çok yeni doğan almak istemedim

Bende böbrek ağrısı da oluyor evet o sızı şeklinde uzun sürüyor.

Bende 3 tane yenıdogan, 4 tanede 3 aylık aldım her yer magaza ztn 10 adet kadarda karısık beden cıtcıtlı badı, yetermı bılmıryrm esim dıo bu cocuk hergun kıyafet degısıcek napcam cok kararsız kaldım 2 3 tane daha 3 aylık almak sanırım en mantıklısı olucak acemi anne olmak cok berbat bısey

Benimde cumartesi günü kramplarim oldu ara ara gece üçte birden adet ağrısı gibi karın ve bel ağrım başladı baya canımı yaktı sabah ,6 gibi anca uyudum o saatte de eşimi ve kızımı kaldırmak istemedim sabahına baya geçmişti ama pazar günü ara ara o bel agrilari devam etti ve kendimi çok yorgun hissettim gün boyunca, kizimda da 34. Haftada yaşamıştım doktora gittiğimde biraz sancım çıkmıştı ama sonrasında geçmisti doğuma kadar hiç aynı sancilari yaşamamıştım

Inşallah benim de geçer canım çok zor yerimden kalkamıyorum.

Inşallah benim de geçer canım çok zor yerimden kalkamıyorum.
Benimde baya canımı yaktı o gece bel ağrısı kasıklarıma da girince biraz tedirgin oldum ama gece üçte kızımı uykusundan kaldırmak istemedim sabaha geçmezse gideriz dedim eşime sabahina kasık ağrım geçmis ama bel ağrım devam ediyordu ama dün ve bugün daha iyiyim şükür seninde geçer İnşallah ilk hamileligimde de böbrek ağrısı çekmiştim ama o bele değilde daha çok yanlara vuruyor ve sızı şeklinde oluyor

Mert kardeşimin adı hazır ol çok yaramaz bir çocuk geliyor
hazır gibiyim değil gibiyim gerçi çok pasif çocuk istemem ama kararsız kaldım mert koymasammı ama isim yastığı yaptırmıştı annem artık çok geç sanırım napalım sağlıkla gelsinlerde

hazır gibiyim değil gibiyim gerçi çok pasif çocuk istemem ama kararsız kaldım mert koymasammı ama isim yastığı yaptırmıştı annem artık çok geç sanırım napalım sağlıkla gelsinlerde
Büyüyünce akıllanıyorlar biraz idare et ismiyle yaşasın

Merhaba canım ben çekirge dorukta doğum yapmayı düşünüyorum Sühendan hanıma gidiyorum doktordan memnunum ama personel eksiği var gibi doğum katında sadece 2 hemşire vardı iki kez acile gitmek zorunda kaldım nst ye çıkınca gördüm şu istedim ilaç içmek için açık bardakla getirdiler suyu içime sinmiyor o yüzden ama sırf doktorunun gidiyorum birde çok kalabalık devletle yarışır kalabalıklığı sezeryan doğum olacak o yüzden doktor önemli bnm için sen hayat hastanesinde hangi doktora gidiyorsun çekirgece doğum yapmışsın problem yaşamış miydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…